В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 97 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
irusykДата: Четвер, 01/03/2012, 23:54 | Сообщение # 1441
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Зоряна9810, оксанка, Наталонька, Леся, Poetka, Ira, masik, маруся-я, дуже вам вдячна за коментарі)))
Quote (Зоряна9810)
тільки манюня як після солярію..

я шось не знаю чого воно мені таке вийшло... переробляти не було часу(((( нажаль...
що до надпису, то я пробувала робити голубеньким... на надто вже злилося з самим фоном...а я більше люблю контраст...
Quote (Наталонька)
Ці обємні білі квіти , вони з крему?

так, вони з вершкового крему)


 
kcюшkaДата: П`ятниця, 02/03/2012, 00:31 | Сообщение # 1442
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
irusyk, класний тортик, дуже мило!!!
А це мій, 4,5кг...... може трохи бідненький, але фігурок та всяких ярусів не хотіли......


 
ЛесяДата: П`ятниця, 02/03/2012, 10:43 | Сообщение # 1443
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
А це мій, 4,5кг...... може трохи бідненький, але фігурок та всяких ярусів не хотіли......

Всеодно вийшло непогано.Тільки замість квіточок що на небі,я б вирізала хмаринки


 
ромашкаДата: П`ятниця, 02/03/2012, 11:28 | Сообщение # 1444
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
irusyk, акуратний тортик,тiльки колiр дитинки не сподобався.
kcюшka, непогано, я б зробила 5 трохи меншою и додала травички,кущики щоб було бильше похоже на поляну.И не дуже сподобалось як ти зафарбувала поляну.
Думаю на критику нiхто не образився
 
IraДата: П`ятниця, 02/03/2012, 12:50 | Сообщение # 1445
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
kcюшka, гарна робота,коли врахуєш всі зауваження наступний вийде суперським!!!!!!

 
оксанкаДата: П`ятниця, 02/03/2012, 14:37 | Сообщение # 1446
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
kcюшka, Дуже гарний тортик!!!!


 
КсюшаДата: П`ятниця, 02/03/2012, 14:58 | Сообщение # 1447
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка,
Quote
фарбник до мастики давати
а у мене не виходить такий колір як треба сьогодні робила торт губка боб,і чорний колір не получився,вже аж мастіка почала кришитись,то викинула і друга вийшла не чорна а темно сіра,але я вже її не підбарбовувала,от подивіться що з того вийшло,ту сіру мастіку у джгутик не скатала бо рвалась,то я видавлювала через шприц,правда не так вдало як би хотілось,але думаю другий раз буде краще
Прикрепления: 5125479.jpg (16.8 Kb) · 9756633.jpg (26.0 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - П`ятниця, 02/03/2012, 14:59
 
IraДата: П`ятниця, 02/03/2012, 15:03 | Сообщение # 1448
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Ксюша, класний боб получився,але мені щось забагато темного кольору на ньому, хіба подивлюся мультик може він такий і є.

 
КсюшаДата: П`ятниця, 02/03/2012, 15:05 | Сообщение # 1449
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
я взагалі мультика не дивилась,підглядала у наших дівчат

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ромашкаДата: П`ятниця, 02/03/2012, 15:16 | Сообщение # 1450
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
Ксюша, гарний торт! Тiльки я ще трохи попридираюсь happy дуже кидаеться в очi чорна обводка, тому що вона неакуратно зроблена i e затовста, а також сорочку треба було робити наполовину меншою.
 
ромашкаДата: П`ятниця, 02/03/2012, 15:26 | Сообщение # 1451
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
Торт Ноутбук
 
КсюшаДата: П`ятниця, 02/03/2012, 18:23 | Сообщение # 1452
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ромашка, дякую Світланка,та я і сама придираюсь,бачила той недолік що ти пишеш,але я вже писала на початку,ніяк мені та чорна мастіка не вдається,тому і вийшло не акуратно,бо топила її в шприц і так обводила, десь вийшло більше а десь менше,я вже і не рада була що затіяла ,бо у мене лишився кусочок шоколадної мастіки,коричневої,але я хотіла чорне,ну що вийшло,то вийшло,на другий раз буде краще,а мультика такого взагалі не бачила,то й не знала тих пропорцій штани сорочка,.
Твої тортики мене завжди зваблювали до роботи,а твій ноут просто як натуральний,супер


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
IraДата: П`ятниця, 02/03/2012, 18:32 | Сообщение # 1453
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
ромашка, гарна робота surprised surprised surprised ноут як справжній happy happy Супер!!!!

 
ir71Дата: П`ятниця, 02/03/2012, 20:20 | Сообщение # 1454
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
kcюшka, мені твій тортик нагадує малюнок акварельними фарбами,я б швидше сказала дитяча картинка.Але нічого поганого в тому не бачу,справді в ньому все по дитячому.

Ксюша, не ображайся,але ще треба працювати і працювати.Посварю тебе за сорочку і комірець в Боба.У нього такого великого комірця не було ніколи.І ще на рахунок мастики,якщо у тебе поки що не получається рівно обвести гарячою мастикою,то краще так не роби а обведи легенько тоненьким пензликом з чорною фарбою.Бо ці грубі нерівні лінії все псують і торт получається неакуратним.На наступний раз просто зверни увагу на те,що у Губки очі значно блище розміщені,ніж ти зробила.Це також впливає на результат.Оксано прошу сприйми критику як належне і не ображайся,бо якщо ми всі будемо хвалити,то ти так ніколи не виправишся.
ромашка, гарно але мені надпис не очень...


 
Ivano4kaДата: П`ятниця, 02/03/2012, 20:28 | Сообщение # 1455
Ivano4ka
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 18
Статус: Offline
Дівчатка, всі тортики просто Бомба, як на мене, мені ще до вас рости і рости... smile
Критикувати не маю права, бо ще не того рівня :)




Сообщение отредактировал Ivano4ka - П`ятниця, 02/03/2012, 20:29
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024