В гості до Ірини
 А що, у вас на сніданок? - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Любите готувати?Що нині приготували? » А що, у вас на сніданок? (Корисні сніданки.)
А що, у вас на сніданок?
PoetkaДата: Середа, 12/10/2011, 22:03 | Сообщение # 1
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівчата,щось я не знайшла даної теми.Тому вирішила у вас запитати,чим снідає ваша родина7????
Для мене це питання залишається відкритим...
Я встаю о 6.00 ранку і сушу голову щоб приготувати своїм домочадцям,щоб легко,корисно і поживно...


Я ОЛЯ!

Сообщение отредактировал Poetka - Середа, 12/10/2011, 22:04
 
КсюшаДата: Четвер, 13/10/2011, 10:16 | Сообщение # 2
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
У нас так само всі розбігаються,а коли снідаєм разом,то є такий рецептик :
Взяти хліб,батон,будь який краще білий,(різаний)вирізати у ньмоу середину,щоб залишилась тільки шкірка,тоді обсмажуємо на маслі з двох боків.Попередньо готуємо начинку колбасу ,сердельки,будь які ріжемо дрібно кубиком,додоємо майонез,в залежності від хліба і яєць,сіль перець.То все збиваємо вилкою,і заливаємо у наш хліб,зверху ложимо кришку з хліба(мякуш)і притераємо сиром,під кришку і пару хвилин жаримо щоб яйця прожарились.Дуже смачно,пробуйте.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Четвер, 13/10/2011, 11:03 | Сообщение # 3
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Poetka)
щось я не знайшла даної теми.

У нас вона була,але чомусь була неактуальна і ми просто все обєднали в одну тему,в якій на даний момент ведеться дописи.Саме тут.

Ми снідаємо кавою або чаєм з печивом,пляцком чи булочками(що є в хаті) а чоловік снідає кашою(гречка,вівсянка).У вихідні переважно налисники зі сиром або вареники,або палюшки,сирники.


 
PoetkaДата: Четвер, 13/10/2011, 16:36 | Сообщение # 4
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ми снідаємо плотніше,так,щоб на пів дня хватило biggrin
Нині була гречка з кабачковим омлетом і салат вінегрет.


Я ОЛЯ!
 
ЛесяДата: Четвер, 13/10/2011, 17:46 | Сообщение # 5
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
А ми не снідаємо.Тільки пролупили очі Помилися і горнятко гарячої кави.Деколи кава несеться прямо в ліжко.А вже десь 10-11 у нас повноціний сніданок як у звичайні українській родині.Можна сказати зовсім буває і не корисним.

 
КсюшаДата: Четвер, 13/10/2011, 18:37 | Сообщение # 6
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, яб скоріше сказала,що як у англійській родині,там в 10-11 перший ланч,ну хіба що не треба на роботу ходити,ми на роботі 10-11 година сідаєм пити каву,так наш шеф питає,ви що в Англії?

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
kcюшkaДата: П`ятниця, 14/10/2011, 13:15 | Сообщение # 7
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ооо, у нас теж перед тим як іти на роботу всі хочуть добряче поїсти. Це може бути каша, чи жарена картопля або відварений макарон + салат, головне щоб плотненько й швиденько. happy

 
оксанкаДата: П`ятниця, 14/10/2011, 23:42 | Сообщение # 8
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
В нас такий снідонок...майже стабільно wink Мама(тобто я) нічого не їсть.Бо хочу їсти година 11.00 wink А тато(чоловік) готує кожного ранку сам сніданок для себе і малого. Чай, сосиски ( або сардельки)відварені,яйце варене (собі м’яке, малому на круто)деколи смажене яйко.Дуже рідко це підігріта смажена картопля(яка залишається спеціально з вечора) або макарони, але це ну дууууууууже рідко happy

 
kcюшkaДата: Субота, 15/10/2011, 11:43 | Сообщение # 9
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
А ми сьогодні снідали банушем.

 
LILEJAДата: Субота, 15/10/2011, 12:20 | Сообщение # 10
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
оксанка, чемний у вас тато. smile
А я зранку встаю, то їсти не хочу. П'ю чай з бутербродами, грінками чи булочками, а доня коли встає, то вже їсть варену їду. Раніше, коли ще вчилася, то обовязково мала зранку поїсти, щоб до обіду вистачило happy , а тепер відвикла.


 
КсюшаДата: Субота, 15/10/2011, 23:43 | Сообщение # 11
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
А мені простіше ,коли тато йде на роботу мама (тобто я)спить.У нас не снідають.Чоловіку з вечера готую чай за спеціальним рецептом,а рано він його холодним випиває,а я просто каву обожнюю.Мені 4-5чашок кави на протязі дня заміняють сніданок ,обід а деколи вечерю.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
AliasДата: Неділя, 16/10/2011, 14:07 | Сообщение # 12
Alias
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 15
Статус: Offline
У нас найраніше прокидається тато. Снідає вівсянкою, або випиває 2 сирих яйця (брррр), чай.Ми з мамою "снідаємо " кавою, протягом дня переважно перекуси. А готуємо вже щось нормальне перед татовим поверненням з роботи.
 
оксанкаДата: Неділя, 16/10/2011, 20:04 | Сообщение # 13
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
чай за спеціальним рецептом

ну ну іщо то за рецепт такий спеціальний?????????????? wink happy happy happy happy happy а ну ділися.... tongue tongue tongue


 
КсюшаДата: Неділя, 16/10/2011, 21:22 | Сообщение # 14
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
1 ч.л. меду на стакан кипятку і кружечок лимона,каже що йому глюкози не вистачає,ніяких секретів.,А з вечора він так полюбляє,не хоче його гарячим пити,сама не знаю чому,тай мені як то кажуть "баба з воза коням легше"

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
AntaliaДата: Неділя, 16/10/2011, 23:00 | Сообщение # 15
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
А ми з чоловіком зранку тільки каву пємо, а діти ...всьо що є.
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Любите готувати?Що нині приготували? » А що, у вас на сніданок? (Корисні сніданки.)
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024