В гості до Ірини
 Побутові дрібнички та техніка на кухні - Сторінка 12 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Кулінарні хитрості » Побутові дрібнички та техніка на кухні (Розказуємо про наших помічників на кухні)
Побутові дрібнички та техніка на кухні
ЛесяДата: Субота, 11/02/2012, 18:57 | Сообщение # 166
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (оксанка)
де у Львові можна купити такий типу плінтус щоб вчіпити на мийку щоб вода не затікала??? підглянула в Лесі таке є...

А мені майстер це приніс і встановив разом із меблями.
Quote (Poetka)
Лесю,гарна кухня, головне ,що чистенько. Оскільки ми на кухні живемо,

Ала,чистенько!!!!!!!!!!!Бо поприбирала перш ніж фоткати.А так коли печу і оформляю,то капець.Місця не вистачає.А те що ми живемо на кухні,то я вже казала чоловікові щоб купив мені розкладушку.Що там ще і спати буду.
Quote (Poetka)
о ж я собі там і телевізор примостила і радіо

Радейко є ,а от телек буде згодом,бо з іншої сторони ще нічого не зроблено.


 
IraДата: Субота, 11/02/2012, 20:35 | Сообщение # 167
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Леся, класна кухня вітаю!!! Все у тебе буде бо ти того варта ,а мені телевізор на кухні заважає,я навіть радіо відключила ,люблюспокій коли щось роблю biggrin biggrin biggrin

 
ЛесяДата: Субота, 11/02/2012, 20:38 | Сообщение # 168
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Ira)
я навіть радіо відключила ,люблюспокій коли щось роблю

Я коли сама то люблю слухати,а от коли чоловік врубає радейко на всю катушку,то мене вже нервує.


 
Зоряна9810Дата: Субота, 11/02/2012, 20:41 | Сообщение # 169
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Леся)

Я коли сама то люблю слухати,а от коли чоловік врубає радейко на всю катушку,то мене вже нервує.

і тут я щось знайоме знаходжу... biggrin biggrin biggrin


 
оксанкаДата: Субота, 11/02/2012, 20:58 | Сообщение # 170
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Дівчата дякую усім за відповідь... бо вже шукали по магазинах ...нема...Так ся тішу,що таке мені сплило на голову Вас запитати...ооооооооо і мій вчасно пчихнув happy happy happy happy happy happy В мене на кухні малий телевізор...то не раз як мене рознервуют...я си як на повну врубаю М1 і маю їх в носі,нііііііііііііікого тоді не чую...хіба мама прийде з сусідньої квартири і скаже:" Ти шо оглохла?"



Сообщение отредактировал оксанка - Субота, 11/02/2012, 21:01
 
ЛесяДата: Субота, 11/02/2012, 22:24 | Сообщение # 171
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (оксанка)
хіба мама прийде з сусідньої квартири і скаже:" Ти шо оглохла?"

Та то і в тебе мама в сусідній квартирі живе.Слухайте.Ми з вами кісь споріднені душі biggrin biggrin biggrin


 
Зоряна9810Дата: Субота, 11/02/2012, 23:01 | Сообщение # 172
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
ой а я собі згадала як до нас раз приїжджав з запоріжжя один, і попав на малої ДН, ну а в нас ДН то 25 людей в хаті happy happy і питав "а у вас что общежитие", то щось подібне з вами. ( в нас 5 кімнат) але ваші мами живуть за двома замками, а ми через стінку....ой щось таке написала.

 
kcюшkaДата: Субота, 11/02/2012, 23:05 | Сообщение # 173
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Леся, Чудова кухня, мені б теж такий фасончик падійшов. Та я ніяк не вмовлю чоловіка зробити в хаті кухню у нас вона, як заведено в селі - надворі, тобто окрема будова cry

 
оксанкаДата: Субота, 11/02/2012, 23:12 | Сообщение # 174
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Леся)
Ми з вами кісь споріднені душі

а я ....інакше ми би тут не були.... wink biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


 
PavlukДата: Субота, 03/03/2012, 13:26 | Сообщение # 175
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дівчата я отримала свій подарунок на 8березня трохи скорше. А замовляла я собі йогуртницю. Ось така в мене помічниця

Ще трохи скорше купила закваски також в неті. І нарешті післявчора приготували ми йогурт домашній. Смакота навіть без всяких добавок, тобто цукор, варення, фрукти. Магазинний навіть поряд не стояв. Навіть кисломолочна просто Активія віддихає!!! Мій малий їв і не солодкий, а вчора вечером змолотив пів стаканчика солодкого!!! То для мене показник, бо він нічого нового не любить. А тут наминав і казав ще давати. Короче переконалася, що домашнє - то найкраще. Тепер ще зачекаю коли в сусідів ялівка отелиться і буду робити твердий сир.
Прикрепления: 5665791.jpg (65.1 Kb)




Сообщение отредактировал Pavluk - Субота, 03/03/2012, 13:32
 
ЛесяДата: Субота, 03/03/2012, 13:49 | Сообщение # 176
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Pavluk, Танюшка!!! Вітаю з подаруночком!!!!!!!!!!!!!!! Потрібна річ,а головне корисні ,натуральні продукти будете гамкати.

 
ir71Дата: Субота, 03/03/2012, 13:51 | Сообщение # 177
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Pavluk)
Дівчата я отримала свій подарунок на 8березня трохи скорше

Таню,яке співпадіння!Я теж сьогодні отримала свій подарунок від чоловіка і теж йогуртницю.Ось бавлюся цілий ранок,замість того щоб торти робити,я експерименти ставлю з молоком.На днях відзвітуюся що з того вийшло.
У мене ось така


Quote (Pavluk)
Ще трохи скорше купила закваски також в неті

прошу мені силки дати,бо я все в супермаркеті накупила і незнаю що з того добре а що ні


 
PavlukДата: Субота, 03/03/2012, 16:03 | Сообщение # 178
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Quote (ir71)
прошу мені силки дати

Зараз дам ссилочку в Інтернет-магазини smile


 
ТаньчикДата: Субота, 03/03/2012, 17:58 | Сообщение # 179
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Pavluk, Танюш я купляла бактерії для йоурту в нас в роговської в аптеці... моя йоуртиця робить лише йоурти а твоя і сири?

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
ir71Дата: Субота, 03/03/2012, 19:37 | Сообщение # 180
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Таньчик)
моя йоуртиця робить лише йоурти а твоя і сири?

моя теж робить і сири і кефір і ряжанку.Просто додається ще одна емкість на сир або кефір.А решта залежить від закваски.
У нас йогурт получився не те що супер,а просто ВАУ!!!!!Все ми підсіли напевно на довго на йогурти biggrin biggrin biggrin


 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Кулінарні хитрості » Побутові дрібнички та техніка на кухні (Розказуємо про наших помічників на кухні)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024