В гості до Ірини
 Побутові дрібнички та техніка на кухні - Сторінка 24 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Кулінарні хитрості » Побутові дрібнички та техніка на кухні (Розказуємо про наших помічників на кухні)
Побутові дрібнички та техніка на кухні
КсюшаДата: Четвер, 28/11/2013, 01:10 | Сообщение # 346
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Таньчик, у мене Хлібопічка німецька подібна на тут,але я обирала щоб був саме такий кірпіч а не високий,бо тут я печу паску,і можна тісто місити,і дивись щоб було заміс на 2 крючки,одним словом не не знаю чи зрозуміла ,але дивись яка тобі підійде бо є Тефаль то там є і на кірпіч і на круглий хліб форма,

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ТаньчикДата: Четвер, 28/11/2013, 10:28 | Сообщение # 347
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
дівчата!"дякую за допомогу podmigivaniya-118

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
Olena87Дата: Четвер, 28/11/2013, 12:34 | Сообщение # 348
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
в мене такої корсної штуки на жаль немає,тому нічим не можу допомогти...
 
kcюшkaДата: Субота, 01/02/2014, 21:32 | Сообщение # 349
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівчата, порадьте мені таке.... хочу купити нову плитку але вагаюсь яку брати - газову чи електричну. Справа в тому, що у нас завжди були і є вдома газові, а тепер хочу у свою нову кухню купити, можливо навіть вмонтовану, але не знаю яку. Просто ніколи не пекла в електричній тому й боюсь. Що скажете?....

 
muroslava07Дата: Субота, 01/02/2014, 22:47 | Сообщение # 350
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 122
Статус: Offline
kcюшka, я чомусь завжди віддаю перевагу газовим. Тобто верх і низ. Як мені, то з вогнем краще печеться, і сам смак коли запікати м"ясо,рибу. Електрична мабуть пришвидшує час приготування. Це мабудь хто до якої привик. Можливо помиляюсь?
 
ЛесяДата: Субота, 01/02/2014, 23:24 | Сообщение # 351
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
kcюшka, я недавно теж стояла перед вибором.але я точно вже знала що електричнуякщо вмонтовану техніку хочеш,то бери духовку елктро а поверхню газ.У мене електролюкс.Здається у темі дівчата вже давали поради.перечитай спочатку .

 
kcюшkaДата: Неділя, 02/02/2014, 00:21 | Сообщение # 352
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Леся, дякую, я вже перечитала.... і справді, багато хто радить електрику. І в інтернеті читала що єдиний недолік електричної - це хіба що велике споживання електроенергії.

 
КсюшаДата: Неділя, 02/02/2014, 01:08 | Сообщение # 353
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
kcюшka, у мене теж електрична,а верх газ У мене Мора.класно пече,я задоволена,наші дівчата мають вмонтовані ,але я про таке не мрію,поки що.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Зоряна9810Дата: Неділя, 02/02/2014, 12:13 | Сообщение # 354
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
kcюшka, в мене електрична духовка все життя...бо в нас такий будинок. то мені дуже вона підходить. все мені в ній файно печеться. а от коли приїжджаю до свекрухи і хочу щось спекти в газовій то все мені щось пригорить.....не вмію в ній пекти напевно.

 
IraДата: Неділя, 02/02/2014, 15:45 | Сообщение # 355
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
kcюшka, в мене є і газова і елекро, добре печуть обидві,але всежтаки електро я користуюся постійно а газову тепер включаю коли маю багато заказів на весілля. Я б несказала що стала більше платити за електроенергію.
Так що сміло можеш брати плиту для готування на газ,а духовку для випічки електричну.


 
kcюшkaДата: Неділя, 02/02/2014, 21:04 | Сообщение # 356
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Цитата Ira ()
Так що сміло можеш брати плиту для готування на газ,а духовку для випічки електричну.
Так і зробила, дякую за поради... Може я трохи поспішила, може треба було ще в неті почитати, повибирати а тоді вже купляти, але вже маємо те що маємо... Газових взагалі одиниці, хіба що під замовлення бо вони дуже дорогі в порівнянні з електричною (маю на увазі вмонтовану техніку). То я купила ось таку духовку та газову поверхню...
Прикрепления: 1596754.jpg (37.6 Kb) · 9132340.jpg (35.5 Kb)


 
ЛесяДата: Неділя, 02/02/2014, 21:54 | Сообщение # 357
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
kcюшka, Думаю ти зробила гарний вибір,фірма досить хороща,вітаю з гарною покупкою

 
КсюшаДата: Неділя, 02/02/2014, 22:11 | Сообщение # 358
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
kcюшka, вітаю з гарною покупкою,думаю,що торти тепер будуть ще швидше пектись

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
_uliana_88Дата: Неділя, 02/02/2014, 22:15 | Сообщение # 359
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
kcюшka, хороший вибір, вітаю з гарною покупкою!!!
 
IraДата: Понеділок, 03/02/2014, 00:47 | Сообщение # 360
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
kcюшka, вітаю з покупкою!!!!! Нехай довго і надійно служить!!!!!!

 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Кулінарні хитрості » Побутові дрібнички та техніка на кухні (Розказуємо про наших помічників на кухні)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024