В гості до Ірини
 Продукти,які використовуємо - Сторінка 8 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Кулінарні хитрості » Продукти,які використовуємо (Поради,коментарі)
Продукти,які використовуємо
ХристікДата: Середа, 23/04/2014, 23:12 | Сообщение # 106
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 25
Статус: Offline
Цитата Саша ()
Цитата Христік ()купила дуже файний чай так що рекомендую
Уточни який то такий той чай?
Це я непривально посилання вставила. Ще новачок ) Я мала на увазі цитату користувача  Зоряна9810:   купила дуже файний чай так що рекомендую. Посилання Дуже часто купляла чай Curtis, але чорний, а цю новинку як для мене ще не пробувала. Тому обовязково куплю.
 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 05/05/2014, 12:42 | Сообщение # 107
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Спробувала ось таку згущонку. і мені дуже вона нагадала ту з дитинства з жестяних банок. густа , смачна.. і відносно недорога
Прикрепления: 3366519.jpeg (34.6 Kb)


 
лізаДата: Четвер, 25/09/2014, 15:51 | Сообщение # 108
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Дівчата, а хто яку муку використовує для випічки? Я вже пробувала різні, але щось не можу визначитись, яку дійсно варто використовувати. Знаю, що є ще така, вже готова із розупушувачем. Може хтось таку вже в пробовував? І де таку радість можна купити? zdivuvannja
 
ir71Дата: Четвер, 25/09/2014, 16:34 | Сообщение # 109
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Я користуюся "Богуміла" а розпушувач сама додаю,інколи він не завжди потрібен у муці

 
КсюшаДата: Четвер, 25/09/2014, 19:28 | Сообщение # 110
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ліза, я знаю про таку муку, але вона йде до хлібопічок, а такої не зустрічала,я теж користуюсь Богомилою у червоному мішку 2кг

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
лізаДата: Середа, 01/10/2014, 13:21 | Сообщение # 111
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
ir71Ксюша, господині, дякую за пораду. Купила муку "Богумила", дуже задоволена, пекла торт "Спартак", від тепер буду використовувати тільки її. Правда трохи пергаментний папір підвів, не хотів добре від коржів відклеюватися. Хто який використовує? Я колись купляла Фрекен Бок, дуже тоненький, майже прозорий, білий, дуже класний.
 
СашаДата: Середа, 01/10/2014, 20:39 | Сообщение # 112
Саша
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 139
Статус: Offline
Я  користуюсь пергаментом тільки фрекен бок. Інший не відстає.

Я - Марійка.
 
КсюшаДата: Четвер, 02/10/2014, 15:31 | Сообщение # 113
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ліза, 
Цитата
Хто який використовує?
я користуюсь лише від Юлі Висоцької Єдім дома, називається Мелочи жизни,там деколи йде з лопаточкою у подарунок,інакшого я не беру, бо пробувала Фрекен бок ,то мені не сподобався,пробувала такий коричневий,то взагалі треба було ложкою зішкрабувати все з нього,тому лише цей,хоч кажуть не підтримувати руского виробника,але я нічого з собою не пороблю


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
лізаДата: Четвер, 02/10/2014, 18:27 | Сообщение # 114
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Ксюша, я щось від Висоцької не зустрічала. Ми би і українського виробника підтримували, якби щось путнє випускали. Ну, будем надіятися, що наші хлопці у Верховній раді візьмуться за голову і приведуть країну до ладу. Бо такими темпами, як підвищуються ціни на всі товари і послуги, то не зможем собі нічого якісного і хорошого дозволити. Ой, дівчата, вибачне, трохи з`їхала з теми, але щось вона для мене останній часом дуже болюча zlost-490
 
КсюшаДата: Четвер, 02/10/2014, 19:24 | Сообщение # 115
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ліза

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
лізаДата: П`ятниця, 03/10/2014, 00:59 | Сообщение # 116
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Ксюша, такого не бачила або просто не звертала увагу dumy-12 . При нагоді спробую,  s1468
 
ir71Дата: П`ятниця, 03/10/2014, 15:40 | Сообщение # 117
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Цитата Ксюша ()
я користуюсь лише від Юлі Висоцької Єдім дома,

та вже знайдіть заміну тому російському.Впевнена що є маса хороших виробників пергаменту,просто ми погано дивитися на прилавки.Нехай краще у мене причіпається до бумаги чим бути спонсором окупанта


 
IraДата: П`ятниця, 03/10/2014, 23:07 | Сообщение # 118
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Цитата ліза ()
Правда трохи пергаментний папір підвів, не хотів добре від коржів відклеюватися. Хто який використовує?
я взагагалі некористуюся папером при випічці,ну хіба коли печу такий пляцок де на низ ідуть дольки яблук,а так тільки Фрекен Бок купляю.


 
muroslava07Дата: Субота, 04/10/2014, 00:03 | Сообщение # 119
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 122
Статус: Offline
Ксюша, і я таким користуюсь. Дуже ним задоволена.
Цитата ir71 ()
та вже знайдіть заміну тому російському.Впевнена що є маса хороших виробників пергаменту,просто ми погано дивитися на прилавки.Нехай краще у мене причіпається до бумаги чим бути спонсором окупанта

Знаю, каюсь! То просто літом була велика знижка і я захлань набрала багато. Але вже шукаю заміну. Я ж УКРАЇНЕЦЬ!!!!!! sorom
 
лізаДата: Субота, 04/10/2014, 00:31 | Сообщение # 120
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
ir71, але ж той окупантський товар нам ще й далі постачають zlost-490
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Кулінарні хитрості » Продукти,які використовуємо (Поради,коментарі)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024