В гості до Ірини
 Поради господиням по кулінарії - Сторінка 8 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Кулінарні хитрості » Поради господиням по кулінарії (Кулінарні поради з нету і наших форумчан.)
Поради господиням по кулінарії
ir71Дата: Вівторок, 09/04/2013, 12:50 | Сообщение # 106
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Цитата (Ксюша)
я по такому методу пробувала робити булочки ,то у мене вся начинка витекла
так потім треба ще й руками защепити.Мені сподобалося що швидко і не треба ті кружечки катати.Мушу спробувати usmishka
Цитата (оксанка)
Антипригарна   суміш
цікаво! udivlenie-221 Але бавитися трохи треба.Мені простіше пергамент застелити.Дякую за цікавинки!


 
КсюшаДата: Вівторок, 09/04/2013, 13:49 | Сообщение # 107
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71
Цитата
так потім треба ще й руками защепити
так я защепила навіть катуляла може через це що то убла згущенка ,бо персики на вилізли але у мене в булочках було видно що є два кпуги тіста,тому і не виставляла фото бо то була пародія.
оксанка, але ти постаралась ,скільки цікавої інформації.
Дякую


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
IraДата: Вівторок, 09/04/2013, 17:15 | Сообщение # 108
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
ir71, так ідея з варениками класна але я люблю ліпити в ручну мені так швидше получається,тай мені ліплення вареників заспокоює нерви.
оксанка,але інформації zdivuvannja і вся така цікава! Дякуюююю!!!!!!!!!!!


 
ir71Дата: Четвер, 09/05/2013, 18:25 | Сообщение # 109
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Прикрепления: 6508836.jpg (37.7 Kb)


 
ЛесяДата: Четвер, 09/05/2013, 18:29 | Сообщение # 110
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ой який цікавий рулетик. da-38 Дякую Ірусечко!

 
КсюшаДата: Четвер, 09/05/2013, 20:39 | Сообщение # 111
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Дійсно цікаво,але я не можу зрозуміти з чого то є ті розочки і взагалі принцип роботи ,чи то вже спечений рулет там ложити ,чи як .Хто як зрозумів?

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
СашаДата: Четвер, 09/05/2013, 20:58 | Сообщение # 112
Саша
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 139
Статус: Offline
Цитата (Ксюша)
спечений рулет там ложити ,чи як .
Не спечений.Бо подивися на друге фото.Там тісто сире треба розмастити по тих вишеньках. Але рецепт не помішав би. podmigivaniya-118


Я - Марійка.
 
ir71Дата: П`ятниця, 10/05/2013, 18:29 | Сообщение # 113
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Цитата (Саша)
Але рецепт не помішав би.
Шкода але це було без рецепту.Я схиляюся до того що вишеньки з пісочного тіста,підкрашеного.Рулет звичайно бисквітний


 
ir71Дата: Понеділок, 20/05/2013, 14:32 | Сообщение # 114
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
9 унікальних рецептів картопляного пюре.

1. Картоплю 10 хвилин проварити у воді, після чого воду злити, залити киплячим молоком і довести до готовності. Розім'яти в пюре.

2. Картоплю розім'яти на пюре. Сметану перемішати з тертим сиром і дрібно нарізаним часником, заправити цією сумішшю картоплю. Пюре потрібно потримати трохи в духовці, щоб сметана прогрілася.

3. Картоплю розім'яти на пюре, залити киплячим курячим бульйоном (за аналогією рецепта пюре з молоком), добре збити.

4. Заправити пюре часником, стовченим із зеленню, насінням кропу, розведеним розтопленим вершковим маслом.

5. Збити 1-2 яєчних жовтки з кількома ложками сметани, заправити цією сумішшю пюре. Якщо не впевнені в якості яєць, то чи не застосовуйте цей варіант страви. Інакше ризикуєте підчепити неприємні, а то й небезпечні захворювання.

6. Шкварки (вижаркі) з невеликою кількістю витопленого жиру Додати в розім'яту картоплю і збити.

7. Сир твердих сортів натерти на дрібну тертку. Пюре трохи розбавити киплячим молоком, додати сир і ретельно перемішати. Обсяг сиру повинен складати десь чверть від обсягу пюре.

8. Картоплю розім'яти, додати шматочок вершкового масла, перемішати з дрібно нарізаною зеленню (кріп, зелена цибуля, петрушка) і часником.

9. У картопляне пюре, розведене молоком, всипати жменьку товчених горіхів.

Щоб пюре вийшло смачним, потрібно дотримати кілька правил. Картопля повинна бути з тих сортів, які при варінні розрихлюються, розсипаються - «крохмальних». Якщо бульба залишається зовні без змін, хоча він зварився, то така картопля годиться для смаження, але ніжного пюре з неї не вийде.

Зрозуміло, картоплю слід ретельно очистити. Це стосується не тільки шкірки, а й «вічок». М'якоть навколо них погано розварюється, тому не варто псувати свій обід або вечерю, краще видалити ці місця відразу. Варити картоплю для пюре цілком недоцільно. Її варто нарізати. При цьому шматочки повинні бути приблизно однакової форми і величини. Це дозволить їм зваритися одночасно. Дрібно теж різати не потрібно, інакше ризикуєте отримати марне пюре. Всі його поживні і корисні речовини залишаться у відварі.

Молоко повинно бути тільки киплячим. Від холодного молока пюре робиться сірим. Пюре любить, щоб його довго збивали. Коли у нього однорідна кремообразная консистенція, це означає, що можна подавати на стіл. А якщо до однорідності і кремоподібним ще далеко, працюємо товкачем далі. Подавати пюре слід тільки гарячим. Розігріте воно втрачає свій чудовий смак.


 
ncДата: Середа, 12/06/2013, 20:09 | Сообщение # 115
nc
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 138
Статус: Offline
Цитата (Саша)
Не спечений.Бо подивися на друге фото.Там тісто сире треба розмастити по тих вишеньках. Але рецепт не помішав би.
Дівчата ,я знайшла відповідь у "Рецептах господині";звичайне бисквітне тісто треба зафарбувати,потім на папері зробити малюнок-заморозити,вилити зверху решту тіста і спекти рулет
 
ir71Дата: Середа, 12/06/2013, 20:34 | Сообщение # 116
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Інно ,дякую!!!Чудова відповідь на наші питання -версії.

 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 17/06/2013, 16:09 | Сообщение # 117
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline




Прикрепления: 8630941.jpg (54.6 Kb) · 1990349.jpg (68.0 Kb) · 4411214.jpg (80.6 Kb) · 1601940.jpg (92.9 Kb) · 1927936.jpg (54.6 Kb)


 
КсюшаДата: Понеділок, 17/06/2013, 19:01 | Сообщение # 118
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Зоряна9810, Ой як класно

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Неділя, 14/07/2013, 10:08 | Сообщение # 119
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Господині на замітку

Тісто швидше підійде, якщо увіткнути в нього кілька трубочок макаронів.

М'яке тісто легше обробити, якщо покрити його пергаментним папером і розкачати зігрітої качалкою або пляшкою з теплою водою.

Якщо пиріг, торт або кекс підгорів при випічці, потрібно його остудити, а потім обережно зішкребти пригоріла місце дрібної теркою.

Дріжджове тісто буде м'яким, пишним і повітряним, якщо безпосередньо перед випічкою в нього додати остиглу варену картоплю, натертий на дрібній тертці (2-3 картоплини на 1 кг борошна).


 
natali0310Дата: П`ятниця, 19/07/2013, 22:34 | Сообщение # 120
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 47
Статус: Offline
дуже гарні рулети, я пробувала тільки сердечка робити с білого тіста на темній основі.

Додано (17/07/2013, 14:52)
---------------------------------------------
Які прянощі  та приправи пасують до вказаних продуктів тастрав: Для м'яса : червоний, чорний, запашний перець або гвоздика,майоран, чебрець, кмин, куркума, цибуля, орегано. Для птиці : чебрець,майоран, розмарин, шавлія, чебрець, базилік. Для риби : лавровийлист, білий перець, імбир, запашний перець, цибулю, коріандр, перець чилі,
гірчиця, кріп, чебрець. Для гриля : червонийперець, запашний перець, кардамон, чебрець, майоран, мускатний горіх і
мускатний колір, кмин, імбир, перець чилі. Для дичини : чебрець,материнка звичайна, запашний перець, червоний перець , ялівець. Для рагу : червонийперець, імбир, куркума, коріандр, гірчиця, кардамон, кмин, чорний перець,
запашний перець, мускатний горіх, гвоздика. Для капусти : коріандр,фенхель, кумін, насіння чорної гірчиці. Для картоплі : коріандр,куркума і асафетида. Для бобових: кумін, асафетида, імбир, перець, м'ята
лавандова і коріандр. Для маринадів : лавровийлист, ялівець (ягоди додають в маринади при приготуванні м'яса дичини і риби),
гілки кропу з бутонами, квітками або насінням. Для фруктів, соків, компотів:кориця, гвоздика, імбир, бадьян, кардамон. Для паштетів : білийперець, кориця, імбир, лавровий лист, гвоздика, кориця, бадьян, імбир,
кардамон. Для випічки : гвоздика,кориця, бадьян, імбир, кардамон, запашний перець, апельсинова цедра, аніс,
кунжут, мак, ваніль.


Сообщение отредактировал natali0310 - П`ятниця, 19/07/2013, 22:34
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Кулінарні хитрості » Поради господиням по кулінарії (Кулінарні поради з нету і наших форумчан.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024