В гості до Ірини
 Цікава книжка - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Цікава книжка
Цікава книжка
arhipovasvetochДата: Понеділок, 06/02/2023, 13:24 | Сообщение # 1
arhipovasvetoch
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 10
Статус: Offline
Дівчатка, а книжки любите читати? Порекомендуйте, щось цікаве з сучасного і дайте ссилочку на сайт, де можна безкоштовно почитати або навіть завантажувати книги. Вже давненько руки не доходили, а зараз є трохи вільного часу.
 
evgenysilvestrovДата: Понеділок, 06/02/2023, 13:29 | Сообщение # 2
evgenysilvestrov
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 3
Статус: Offline
А взагалі що за літературними жанрами Вам подобається? І що віддаєте перевагу-вітчизняну або зарубіжну? Просто у всіх індивідуальний смак і щоб радити щось слушне, потрібно їх враховувати.
 
karimayanaДата: Понеділок, 06/02/2023, 13:36 | Сообщение # 3
karimayana
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 4
Статус: Offline
Те кто любит читать, поймут - приятно иногда побыть наедине с хорошей книгой. Но не каждый сейчас это может себе позволить. Дома дети, муж, дела по хозяйству, в общем времени не хватает. Да и по пути на работу, тоже не удобно. Но в таких случая будет проще слушать аудио книги онлайн https://vse-audioknigi.com/. Вы, кстати, попробуйте, может понравится.
 
svyatosllavaДата: Понеділок, 06/02/2023, 13:39 | Сообщение # 4
svyatosllava
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 5
Статус: Offline
Я не буду сперечатися, але ось особисто мені більше подобається читати, а не слухати книги. При читанні, ти ніби занурюєшся в історію, а під час прослуховування легко можна відволіктися. З цікавих сучасних, можу порадити щиглик і відтінки сірого.
 
ЮлияВолковаДата: Вівторок, 20/06/2023, 02:44 | Сообщение # 5
ЮлияВолкова
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 31
Статус: Offline
Вот и я тоже почему то не воспринимаю аудиокниги, я люблю сама читать. Могу понравившиеся отрывки перечитывать по несколько раз, не спеша. А где-то наоборот могу пропустить слишком скучные места. Я люблю  читать книги на этом сайте https://onlineknigi.net/  А зачем их скачивать и забивать память на планшете? Закончила читать одну книгу и сразу выбираю следующую
 
nocrynofryДата: П`ятниця, 28/07/2023, 17:51 | Сообщение # 6
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 14
Статус: Offline
хуй
 
sanyakasatkinДата: Понеділок, 23/10/2023, 14:28 | Сообщение # 7
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 4
Статус: Offline
sorom
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Цікава книжка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024