В гості до Ірини
 Створи ближньому свято - Сторінка 19 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 19 з 19
  • «
  • 1
  • 2
  • 17
  • 18
  • 19
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Створи ближньому свято
PavlukДата: Четвер, 20/10/2011, 01:29 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Скоро настане напевне найочікуваніше свято для наших діток та близьких. Давайте і ми вже вкотре створимо свято один для одного. Так цікаво і приємно отримати несподіваний, приємний сюрприз.
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до 10 листопада. Потім тиждень-другий на обмірковування подарунка та відсилання. Так щоб до 30 листопада всі подарунки були відправлені. Таким чином напередодні свята Миколая, кожен отримає свій сюрприз.


Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Сообщение отредактировал Pavluk - Четвер, 20/10/2011, 01:31
 
ir71Дата: Вівторок, 18/12/2012, 20:01 | Сообщение # 271
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Talochka, Наталю вітаю!!!!сподіваюся що святковий настрій тобі забезпечено,бо посилочка так вчасно прийшла,майже на Миколая!

 
IraДата: Вівторок, 18/12/2012, 20:35 | Сообщение # 272
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Talochka, вітаю!!!!!! Миколай точно по графіку завітав da-38 da-38 da-38 da-38

 
TalochkaДата: Вівторок, 18/12/2012, 21:52 | Сообщение # 273
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ir71, Ira
Дякую, дівчата! Все-таки всі ми в душі - діти і хочемо вірити в казку. podmigivaniya-118 Тішуся, що і до мене Миколай встиг. emocii-160


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ЛесяДата: Вівторок, 18/12/2012, 21:53 | Сообщение # 274
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Дякую, дівчата! Все-таки всі ми в душі - діти і хочемо вірити в казку. Тішуся, що і до мене Миколай встиг.

Це точно,як добре що нашій Ірусі прийшла така ідея в голову.Наталю,вітаю!!!


 
masikДата: Вівторок, 18/12/2012, 22:37 | Сообщение # 275
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Talochka, Вітаю!!!1Класний подарунок, а фото це щось..... da-38
 
оксанкаДата: Вівторок, 18/12/2012, 23:30 | Сообщение # 276
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
Це як тягар з плеч а то вже дійсно спереживалась.

вірю, я минулого разу була у такій самій ситуації, але добре що все благополучно закінчилося podmigivaniya-118
Talochka, Віііііітаю з подаруночком!!! da-38 da-38 da-38 da-38 da-38


 
КсюшаДата: Вівторок, 18/12/2012, 23:47 | Сообщение # 277
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, вітаю з подаруночком.
Дівчатка видно ми всі були чемні і отримали всі свої подаруночки,хочеться сказати дякую Ірусі за такий чудовий сайт,і за все що тут робиться,ну і нашій Танюшці,за те що не зважаючи на тещо сім"я,дітки, займається цією забавкою


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Середа, 19/12/2012, 01:58 | Сообщение # 278
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Леся, masik, оксанка, Ксюша
Дівчатонька, дякую! obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 Ваші вітання ще більше примножують радість від подарунку!

Ніч зайшла...
Вітаю всіх із Св.Миколаєм!
Бажаю, щоб завтра наші форумські подарунки він доповнив ще й іншими!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
МарянаДата: Середа, 19/12/2012, 02:29 | Сообщение # 279
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Talochka, вітаю з подаруночком!

 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
  • Сторінка 19 з 19
  • «
  • 1
  • 2
  • 17
  • 18
  • 19
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024