В гості до Ірини
 Створи ближньому свято - Сторінка 10 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Створи ближньому свято
PavlukДата: Четвер, 20/10/2011, 01:29 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Скоро настане напевне найочікуваніше свято для наших діток та близьких. Давайте і ми вже вкотре створимо свято один для одного. Так цікаво і приємно отримати несподіваний, приємний сюрприз.
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до 10 листопада. Потім тиждень-другий на обмірковування подарунка та відсилання. Так щоб до 30 листопада всі подарунки були відправлені. Таким чином напередодні свята Миколая, кожен отримає свій сюрприз.


Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Сообщение отредактировал Pavluk - Четвер, 20/10/2011, 01:31
 
IraДата: Субота, 01/12/2012, 13:02 | Сообщение # 136
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Хе-хе ото однодумці!!! Я так думаю наші подаруночки прийдуть одночасно smehs-260 da-38

 
Зоряна9810Дата: Субота, 01/12/2012, 16:02 | Сообщение # 137
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
я незнаю але чи то снігу немає і ще немає того пердсвяткового відчуття чи о...незнаю, але сьогодні ходила на пошуки подарунка для форумлянки і щось ніц путнього не можу підібрати до кінця...так що моя посилочка полетить швидше за все на цьому тижні....

 
НатамусяДата: Понеділок, 03/12/2012, 02:03 | Сообщение # 138
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
А я як і казала-вчора відправила,тож Миколайчик вже в дорозі.

 
КсюшаДата: Понеділок, 03/12/2012, 14:51 | Сообщение # 139
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Я вже свою посилочку відправила,так що мій Миколайчик теж в дорозі,.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
наталяДата: Вівторок, 04/12/2012, 03:23 | Сообщение # 140
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
а я сьогодні піду відправляти vremyzprovojdenie-80
 
МарянаДата: Вівторок, 04/12/2012, 20:33 | Сообщение # 141
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
І мій Миколайчик вже вирушив у дорогу!

 
оксанкаДата: Вівторок, 04/12/2012, 22:26 | Сообщение # 142
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Дівчатонька заглядайте в поштові скриньки dumy-10 , моя посилка прибула...і вже два дні чекає адресата emocii-160 podmigivaniya-118

 
КсюшаДата: Середа, 05/12/2012, 11:17 | Сообщение # 143
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка, то ж бач як воно виходить ти відправила перша ,а ми пізніше ,так що думаю всі подарунки получать одночасно ,бо Миколай ще далеко,а якщо серйозно то всякі бувають курйози.А може форумлянка ще не хоче показувати що получила.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
LILEJAДата: Середа, 05/12/2012, 11:25 | Сообщение # 144
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Дівчата, які ж ви молодці, що обмінюєтеся подарунками. А я так далеко, що Миколай, мабуть, не дойде до мене... dumy-10 Надворі літо, немає відчуття зими. А так хочеться вже снігу. emocii-175

 
kcюшkaДата: Середа, 05/12/2012, 18:35 | Сообщение # 145
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Хочу і я відзвітувати за свого Миколая - сьогодні він вирушив у дорогу pogoda-79 :pogoda-79: pogoda-79 :pogoda-79: pogoda-79 :pogoda-79: pogoda-79

Але мене на пошті чекав приємний СЮРПРИИИИИИИИИИЗ.......................Це напевне означає що я була найчемнішою, найслухнянішою emocii-160 :emocii-160: бо Мій добрий Миколай привітав мене першу, і я офіційно оголошою святоВІДКРИТИМ!!!!
Моїй радості немає меж emocii-175 Оксаночко, Оксанко я дуже вдячна за такий гарний і дуже мені корисний подарунок а ще дякую за теплі і щирі слова. Відтепер мої тортики будуть ще кращими а я господинькою найкращою :podmigivaniya-118:в своєму новенькому червоному фартушку

Тепер дівчатка щиро вам бажаю відчути ті приємні почуття що і я...ДЯКУЮ за те що ви у мене є!!!! І ще раз велике превилеке дякую Оксанці obyatiya-87 :obyatiya-87: obyatiya-87 :obyatiya-87: obyatiya-87
Окреме дякую від моєї малечі за шоколадку, бо я їм сказала що то подарунок для мами, але побачивши шоколадку - малий вхопив і сказав що то його smehs-260




Сообщение отредактировал kcюшka - Середа, 05/12/2012, 18:46
 
Зоряна9810Дата: Середа, 05/12/2012, 18:57 | Сообщение # 146
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
kcюшka, вітаю тебе з подаруночком!!!!

 
оксанкаДата: Середа, 05/12/2012, 20:12 | Сообщение # 147
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
kcюшka, ну нарешті emocii-160 а то я вже переживаю, перевіряю посилка на поршті і не вручена третій день podmigivaniya-118 Хотілося Тобі подарувати щось корисне для твоєї творчості, томуще раз успіхів Тобі, натхнення і терпіння. Здоров’я всім твоїм рідним.Мені приємно що подарунок Тобі сподобався emocii-160 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87
Quote (kcюшka)
Відтепер мої тортики будуть ще кращими

інакше і бути не може net-18 podmigivaniya-118 smehs-260 smehs-260 smehs-260
Quote (kcюшka)
Окреме дякую від моєї малечі за шоколадку,

на здоров’ячко obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87


 
ir71Дата: Середа, 05/12/2012, 20:14 | Сообщение # 148
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
kcюшka, вітаю!Ти перша то напевно найбільш достойна у Миколая.певно дуже чемна була.А подарунок і справді як скарб,все потрібне у господарстві.Знає Миколай кому що потрібно!

 
LILEJAДата: Середа, 05/12/2012, 20:15 | Сообщение # 149
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
kcюшka, вітаю. ти дійсно була дуже чемна, якщо такий гарний подарунок!!! emocii-950

 
Оленка14Дата: Середа, 05/12/2012, 20:18 | Сообщение # 150
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Ксюшка вітаю з Миколайчиком! Бачиш що то бути чемною!!! emocii-563
Я теж вже відправила Миколайчика! Правда в нас на пошті все не так як треба. Листівок з новорічними вітаннями в них ще нема,так що вітання писала не такі як запланувала,але від душі!
Так що дорога моя форумчаночко твій
Миколай до тебе спішить! Надіюсь він тобі сподобається!
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024