В гості до Ірини
 Створи ближньому свято - Сторінка 15 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Створи ближньому свято
PavlukДата: Четвер, 20/10/2011, 01:29 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Скоро настане напевне найочікуваніше свято для наших діток та близьких. Давайте і ми вже вкотре створимо свято один для одного. Так цікаво і приємно отримати несподіваний, приємний сюрприз.
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до 10 листопада. Потім тиждень-другий на обмірковування подарунка та відсилання. Так щоб до 30 листопада всі подарунки були відправлені. Таким чином напередодні свята Миколая, кожен отримає свій сюрприз.


Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Сообщение отредактировал Pavluk - Четвер, 20/10/2011, 01:31
 
наталяДата: Середа, 12/12/2012, 10:24 | Сообщение # 211
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
Дівчатка , я в легкому щоці.сьогодні зранку чую стук в двері ,відкриваю ,а переді мною симпатичний,високий мужчина і дає подаруночок від Тані .я від шоку навіть не пам'ятаю чи сказала дякую.я не сподівалась .Таня подарунок СУПЕР!!! emocii-950 emocii-950 emocii-563 emocii-563 ДУЖЕ-ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!цукерочки мої любимі . obyatiya-87
Прикрепления: 1313001.jpg (65.6 Kb)
 
МарянаДата: Середа, 12/12/2012, 10:26 | Сообщение # 212
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Таньчик, вітаю з отриманим подарунком!

 
ir71Дата: Середа, 12/12/2012, 11:33 | Сообщение # 213
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дівчата вітаю!Миколай про вас не забув!Так приємно що хоч незначний недорогий подарунок приніс у вашу оселю радість і відчуття щастя та радості.Нехай так буде завжди(принаймі до слідуючих свят).

 
Зоряна9810Дата: Середа, 12/12/2012, 11:35 | Сообщение # 214
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Дівчата усіх вітаю з отриманими подарунками! pogoda-56 pogoda-56 pogoda-56

 
masikДата: Середа, 12/12/2012, 11:58 | Сообщение # 215
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Кльові подарунки,вітаю дівчата!!!!!! da-38 da-38 da-38
 
Оленка14Дата: Середа, 12/12/2012, 12:54 | Сообщение # 216
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Дівчата всіх вітаю з подаруночками! Наталія дуже шкода що розбилася салатниця , на жаль наша пошта так працює...А як скатертина ? Вона дійшла?
В мене полетів монітор я не маю змоги переглядати...
 
КсюшаДата: Середа, 12/12/2012, 13:37 | Сообщение # 217
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Дівчатка всіх вітаю з отриманими подаруночками.Рада що моїй форумляночці сподобався мій подаруночок. pogoda-56 pogoda-56 pogoda-56

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
kcюшkaДата: Середа, 12/12/2012, 15:29 | Сообщение # 218
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Усіх усіх вітаю з подаруночками, че так чудово що ми можемо хоч на якусь мить поринути в дитинство, і справді варто подякувати нашим організаторам


 
оксанкаДата: Середа, 12/12/2012, 16:04 | Сообщение # 219
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Приєднуюся до щирих привітань, дівчатонька усіх вітаю з подаруночками!!!А також вітаю з поверненням у щасливі, безтурботні миті дитинства!!!! podmigivaniya-118 da-38 da-38 da-38

 
наталяДата: Середа, 12/12/2012, 16:36 | Сообщение # 220
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
я також приєднуюсь до ваших вітань .дійсно треба дякувати нашим організаторам obyatiya-87 подарунка дійсно чекали як малі діти smehs-260
 
ir71Дата: Середа, 12/12/2012, 20:18 | Сообщение # 221
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дівчата,у мене сьогодні просто день суцільних несподіванок.До мене приходив Миколай і аж два рази emocii-563 emocii-563 emocii-563

спочатку мене здувував чоловік,бо тихенько від мене замовив нову мультиварку і сьогодні коли його не було в дома,мені принесли.Я тішилася,як дитина.А ось пів години назад один симпатичний мужчина подзвонив у двері і передав подарунок від нашої Лесі.Я просто шокована і несподіванкою і подарунком.Лесуню,я безмежно тобі дякую!!!!!!Ти справді подарила мені радість!!!


Ось хвалюся своїм подаруночком



Класнючий сервіз з фондюшницею!Шоколадна шопка,цукерочки "Рафаело".оберіг з нашим українським хлопом та жінкою(вже знайшло собі місце на кухні).А яка чудова відкритка!!!!З обємним годинником і дзвіночком.Класне,що не передати.Лесю дякую за привітання та побажання!!! obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87

Тішуся як дитина,аж самій смішно.А малий мій не бачив хто приніс,але чув що в коридорі говорить чоловік,та й повірив що то був справжній Миколай.Тепер плаче,що не побачив і обіцяє бути дуже чемним щоб і до нього Миколай прийшов smehs-260 smehs-260 smehs-260


 
PoetkaДата: Середа, 12/12/2012, 21:16 | Сообщение # 222
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівчатка і до мене прийшов Миколай від Наталії, щиро їй дякую,вона так мене потішила тим подарунком аж тепло стало і так добре,що не передати, але ви самі знаєте,як це отримати такий сюрприз знаючи що тобі його готували від душі і від щирого серця...Я саме так відчула отримавши подарунок від Наталіі....
Сфотографувати не можу, але обіцяю до кінця тижня сфотографую, дочекаюсь най повернуть фотоапарат....
Отож я тішуся як слон da-38 obyatiya-87 :obyatiya-87: obyatiya-87 :obyatiya-87: obyatiya-87 :obyatiya-87: obyatiya-87 :obyatiya-87: obyatiya-87 :obyatiya-87: obyatiya-87 :obyatiya-87: obyatiya-87
А отримала я від Миколайка дуже кльовий модний шарф такий в"язаний якби жатий такими хвильками (потім покажу) Наталю, ти доречі вгадала з шарфом і кольором,то мій колір я такі пастельні кольори дуже і дуже люблю, і саме головне,що є під шо його вдягти... da-38 , потім такий прикольний сундцчок ( Наталю,буду сварити, я знаю,що він не дешевий) для прикрас, на 2 яруси, а в ньому такі коралики, і прикраси на ялиночку, ще були дві шоколадки смачні з горішками....Наталю,дуже,придуже тобі дякую...
Дякую Танюшка за таку гарну забавку, бо в житті мало казки, а ти МОЛОДЕЦЬ,що її нам створюєш....І нашій Іринці ДЯКУЮ!!!За сайт, який, як наш другий дім під сонцем збирає таких прекрасних людей..

П.С. Всім вам мої любі ДЯКУЮ!!!!!!!! Фото за мною.


Я ОЛЯ!

Сообщение отредактировал Poetka - Середа, 12/12/2012, 21:17
 
наталяДата: Четвер, 13/12/2012, 00:07 | Сообщение # 223
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
ir71 ,Poetka вітаю з подарунками pogoda-79
 
КсюшаДата: Четвер, 13/12/2012, 00:21 | Сообщение # 224
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71, вітаю з гарним подаруночком,а може то Лесін чоловік заходив,бо вона ж писала що він їде в Епіцентр.
Poetka, вітаю з подаруночком,а головне що всі ми тішимось як діти,не важно що там є головне що чекаємо і тішимось. da-38 da-38 da-38


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
IraДата: Четвер, 13/12/2012, 01:15 | Сообщение # 225
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Леся, Таньчик, наталя, ir71, Poetka, дівчатонька,всіх вітаю з гарними подарунками і саме головне по дитячому святковими відчуттями і настроєм!!!! Як добре ще хоть на мить повернутися в дитинство і пережити ті почуття радості від несподіванки da-38 da-38 da-38

 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024