В гості до Ірини
 Створи ближньому свято - Сторінка 16 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Створи ближньому свято
PavlukДата: Четвер, 20/10/2011, 01:29 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Скоро настане напевне найочікуваніше свято для наших діток та близьких. Давайте і ми вже вкотре створимо свято один для одного. Так цікаво і приємно отримати несподіваний, приємний сюрприз.
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до 10 листопада. Потім тиждень-другий на обмірковування подарунка та відсилання. Так щоб до 30 листопада всі подарунки були відправлені. Таким чином напередодні свята Миколая, кожен отримає свій сюрприз.


Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Сообщение отредактировал Pavluk - Четвер, 20/10/2011, 01:31
 
МарянаДата: Четвер, 13/12/2012, 11:23 | Сообщение # 226
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Дівчата, вітаю всіх до кого теж завітав Миколай! Це справді такі прекрасні емоції, що словами не передати!!!
Ще раз величезне спасибі організаторам!:emocii-950: emocii-950 emocii-950
Ця забавка повернула нас у дитинство.... emocii-175


 
Зоряна9810Дата: Четвер, 13/12/2012, 11:25 | Сообщение # 227
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Poetka, ir71, вітаю з подарунками!!!!
А я от перевірила свою посилку і от що мені видало!:
Результат пошуку
Штрихкодовий ідентифікатор: 7906603254303
Відправлення за номером 7906603254303 не було вручене під час доставки 12.12.2012 об’єктом поштового зв’язку ****** з індексом *****. Причину можна з'ясувати в указаному об'єкті поштового зв'язку.
Дякуємо, що скористались нашими послугами!

Щоб це означало????


 
PavlukДата: Четвер, 13/12/2012, 13:20 | Сообщение # 228
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дівчата я всіх вітаю з приємними подарунками. Я також отримала свого подарунку. Миколай завітав до мене додому, вечером у вигляді Тані(Таньчик). Танюша я тобі дуже дякую з подарунок. Ти, можна сказати, прочитала мої думки. Я тільки на днях заглядала на таку качалку, і тут...... Одним словом не передати відчуття, а образ................ Мені бракує слів, краса!!!!!!!!!!!!!!!


 
ЛесяДата: Четвер, 13/12/2012, 17:10 | Сообщение # 229
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (наталя)
переді мною симпатичний,високий мужчина і дає подаруночок від Тані .я від шоку навіть не пам'ятаю чи сказала дякую.я не сподівалась

Quote (ir71)
А ось пів години назад один симпатичний мужчина подзвонив у двері і передав подарунок від нашої Лесі.Я просто шокована і несподіванкою і подарунком

Я була в такому щоці на Великдень.Коли мені від Дани принесли подарунок і вручили emocii-160
Вітаю,вітаю.вітаю.Так це приємно..........
Quote (ir71)
Класнючий сервіз з фондюшницею!

Поставила до знимки догори дригом smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260
Quote (ir71)
Якби ти десь жила блище,то дістала б від мене по попі.Навіщо так тратитися?На подарунок для мене напевно віддала всю зарплату.Лесю,я тебе при зустрічі добряче посварю!!!!

свари скільки завгодно!!!!!!!!!!!!Я лиш буду тішитися. obyatiya-87
.Ти Іринко варта більшого,бо де би я навчилася тако що зараз вмію.Мені навіть не віриться,і ніколи не снилося що я буду таке виробляти.Моя тобі дяка і низький уклін.


 
ir71Дата: Четвер, 13/12/2012, 17:20 | Сообщение # 230
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
Поставила до знимки догори дригом

Я навіть уваги не звернула.Малий все ж мусів розпакувати а потім до знимки все пакував і так запакував -низ наверх smehs-260 emocii-160

Quote (Леся)
бо де би я навчилася тако що зараз вмію

то просто руки у тебе з правильного місця ростуть,а я тут ні при чому pogoda-56

Quote (Зоряна9810)
Щоб це означало????

Я з таким ще не стикалася і поняття немаю.А може це просто збій на почті у компютерах?Думаю що все з часом виясниться

Quote (Pavluk)
Я також отримала свого подарунку.


Вітаю Таню!Дуже гарний подарунок!


 
IraДата: Четвер, 13/12/2012, 17:21 | Сообщение # 231
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Quote (Леся)
Ти Іринко варта більшого,бо де би я навчилася тако що зараз вмію.Мені навіть не віриться,і ніколи не снилося що я буду таке виробляти.Моя тобі дяка і низький уклін.

Це тисячу разів правда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
Зоряна9810Дата: Четвер, 13/12/2012, 17:34 | Сообщение # 232
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
Щоб це означало????

Моя Люба Форумчанко!!!!! Заглядай у свою поштову скриньку!!! Повідомлення на Тебе вже виписали на пошті!Я подзвонила у відділення і мені сказали що посилочка вже є чекає на адресата!!! Я спокійна вже. а то почала переживати вже..


 
LILEJAДата: Четвер, 13/12/2012, 19:08 | Сообщение # 233
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Дівчата, вітаю з приємними подаруночками. da-38 da-38 da-38

 
masikДата: Четвер, 13/12/2012, 19:08 | Сообщение # 234
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Pavluk, ir71, вітаю з класними подаруночками.І до мене завітав Миколайчик .Дякую Улянка за гарний і потрібний сюрприз.Так як я вже маю свою кухню то це мені дуже пригодиться.
 
УлянкаДата: Четвер, 13/12/2012, 19:53 | Сообщение # 235
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Дівчата вітаю всіх з гарнющими подарунками!!!
masik, Мар"яночко, рада, що подарунок тобі сподобався!!!!!!!!!!!!! poceluy-124 poceluy-124 poceluy-124


s
 
НаталіяДата: Четвер, 13/12/2012, 21:44 | Сообщение # 236
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline

Виставляю обіцяну фотку!! Оленочко, дуже класні салатнички, у мене є подібні круглі.а тепер буду мати до комплекту квадратні!!! Рушничок такий веселенький,і дуже гарні побажання у відкриточці obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 (від шоколадки позує обгортка, бо шоколадка була дуже смачнюча!!!!!

Олю,Poetka,я дуже рада що тобі сподобався мій подаруночок,особливо шарфік,який я сама зв'язала сама emocii-160 emocii-160 emocii-160 бо переживала чи вгадаю з кольором.
Оль,ціна посилки значення немає,головне що вона передала тобі кусочок радості,частинку мого серця! obyatiya-87 obyatiya-87
Прикрепления: 4864490.jpg (111.4 Kb)




Сообщение отредактировал Наталія - Четвер, 13/12/2012, 21:59
 
ir71Дата: П`ятниця, 14/12/2012, 10:58 | Сообщение # 237
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (masik)
як я вже маю свою кухню то це мені дуже пригодиться

а нам показати фото !!!!!!!!!!!!!!!!!

Дівчатка,ви заслужили гарні подарунки.Вітаю!!!!


 
kcюшkaДата: П`ятниця, 14/12/2012, 11:18 | Сообщение # 238
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
І я вітаю всіх з подаруночками, а моя форумлянка щось мовчить а сама свою посилочку я теж чомусь не можу перевірити, мені видає ось таке-
Дані про відправлення за номером 5922200001608 на даний час відсутні, тому що не зареєстровані в системі.


 
PavlukДата: П`ятниця, 14/12/2012, 12:30 | Сообщение # 239
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Вітаю дівчата з подарунками. da-38 da-38 da-38
То напевно збій через погоду, я ніяк в приват24 не зайду бо шось там не добре.


 
Оленка14Дата: П`ятниця, 14/12/2012, 13:17 | Сообщение # 240
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Наталія ще був набір скатерка і 6 салфеток. Білі і на краю вибитий малюнок. піду на пошту, що ж це таке?
В нас пошта гарно працює, нема що казати ... Зайшла випадково, а мені є посилка, і ні повідомлення не присилають, і не звонять.
но одне приємно : прийшов мені подарунок від Іри. Безмежно вдячна! obyatiya-87 Гарне вітання, Гарна така посуда, а шоколад розтаяв зразу ж кавою біля подарунка. Я така задоволена! obyatiya-87 :obyatiya-87:
Зараз покажу:
$IMAGE1$
Не покажу бо мій монітор поломаний ,а з цього не можу загрузити. Одна прикрість.


Сообщение отредактировал Оленка14 - П`ятниця, 14/12/2012, 13:23
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024