В гості до Ірини
 Створи ближньому свято - Сторінка 6 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Створи ближньому свято
PavlukДата: Четвер, 20/10/2011, 01:29 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Скоро настане напевне найочікуваніше свято для наших діток та близьких. Давайте і ми вже вкотре створимо свято один для одного. Так цікаво і приємно отримати несподіваний, приємний сюрприз.
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до 10 листопада. Потім тиждень-другий на обмірковування подарунка та відсилання. Так щоб до 30 листопада всі подарунки були відправлені. Таким чином напередодні свята Миколая, кожен отримає свій сюрприз.


Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Сообщение отредактировал Pavluk - Четвер, 20/10/2011, 01:31
 
Зоряна9810Дата: Середа, 14/11/2012, 12:58 | Сообщение # 76
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (ir71)
.Нехай це буде сюрприз!

так це однозначно буде сюрприз!!!!
бо по перше ти незнаєш від кого отримуєш...по-друге не впевена чи це тобі дістанеться... smehs-260 smehs-260


 
наталяДата: Середа, 14/11/2012, 14:50 | Сообщение # 77
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
я наприклад навіть не знаю ,що саме хочу ,бо мені багато чого потрібно dumy-10 . буду рада будь якому поводарку emocii-160
 
оксанкаДата: Середа, 14/11/2012, 18:00 | Сообщение # 78
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (ir71)
.Нехай це буде сюрприз!

da-38 :da-38: da-38 я звичайно врахую прохання своєї форумчанки, але сама буду рада будь чому, най навіть в мене таке щось буде,хочу несподіванки, хочу сюрпрайзу emocii-563 emocii-563 emocii-563


 
ТаньчикДата: Середа, 14/11/2012, 23:37 | Сообщение # 79
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
і я скажу що хочу щось для роботи.... бо немаю наприклад для роблення чемодану тої штуки що робить фактуру... вирубок для лілії нема...нема для орхідей вирубок....
отто накатала... зразу прошу вибачення за мою "скромність" emocii-160 :emocii-160: emocii-160
Просто як на мене краще щось маленьке але корисне


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно

Сообщение отредактировал Таньчик - Середа, 14/11/2012, 23:38
 
наталяДата: Четвер, 15/11/2012, 16:31 | Сообщение # 80
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
Таньчик я з тобою цілком згідна .
 
НаталіяДата: Четвер, 15/11/2012, 17:43 | Сообщение # 81
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
А мені всеодно що, як сюрприз то сюрприз. dumy-10


 
kcюшkaДата: П`ятниця, 16/11/2012, 01:21 | Сообщение # 82
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
у мене є ідея,може б в цій темці писали приблизно хто чого чекає від Миколая

я теж підтримую цю ідею і вважаю що аби як там - то всеодно всі будуть з нетерпінням чекати Миколайчика. Краще купити людині потрібну річ якою вона буде часто користуватися ніж щось таке, що буде стояти десь в куточку і припадати пилюкою.
Отож мені теж не помішали б штампи літер...... або це може бути якийсь вайнер, бо не маю ще такої штуки........ чи навіть молд ( я не маю на увазі щось конкретне і дороге), з молдів маю лише малюка та бусинки, працювати з ними одне задоволення emocii-160 emocii-160 emocii-160


 
НатамусяДата: П`ятниця, 16/11/2012, 01:52 | Сообщение # 83
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
А я придбала,не порадившись з вами, пластмасову формочку на бусинки,і розчарувалась в ній.Тому не відмовилась би від молда бусинок.Хоча звичайно сюрприз він є сюрприз,в тому і інтрига.

 
оксанкаДата: П`ятниця, 16/11/2012, 15:20 | Сообщение # 84
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
в темці інтернет магазин я дала ссилочку на алфавіт який собі купила, і багато кого він зацікавив...чому пишу тут??? тому що вже самі собі не купляйте, чекайте на посилочку, хоч моя чарівна панянка про нього не згадує, але бачучи що таким вона не користується,то я вже замовила emocii-160 то думаю що і їй такий алфавіт не помішає, вроді так хочу все ж інтригу зберегти dumy-10 вроді вдається smehs-260 просто маю на увазі краще купіть комусь, раз вже пішла така жара smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260

 
ЛесяДата: П`ятниця, 16/11/2012, 16:03 | Сообщение # 85
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
А я десь здибала ціну 20 грн.але не памятаю де.бо щось у мене з компом чи з нетом zlost-490

 
ЛесяДата: П`ятниця, 16/11/2012, 17:09 | Сообщение # 86
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
штампи літер

Це мені вже не потрібне,а чого треба? dumy-10 Зараз подумаю...
Quote (Натамуся)
А я придбала,не порадившись з вами, пластмасову формочку на бусинки,і розчарувалась в ній.

От і я багато чого собьі позамовляла а воно мені ну ніяк.От наприклад хотіла молд людини,замовила собі пластиковий,і стоїть дурно,бо не дуже в ньому зліпиш людину pogoda-56 .Купилася на ціну 20 грн,а то таке г....Не купуйте.того.краще порадьтеся з кимось.


 
IraДата: П`ятниця, 16/11/2012, 17:39 | Сообщение # 87
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
ну я посиділа подумала dumy-10 dumy-10 і скажу чесно не придумала я нічого smehs-260 smehs-260 хоч багато чого ще потрібно але я буду рада любому подарунку podmigivaniya-118 podmigivaniya-118

 
ЛесяДата: Субота, 17/11/2012, 12:54 | Сообщение # 88
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
От я подумала...........і нехай для мене буде сюрприз.Це так прємно .Адеж думаючи про те що мені треба.а треба ще багато чого і для роботи з тортами,згадала як я отримала свої попередні подарунки.перший від Зоряночки,стоять у мене ,завжди коли дивлюся на феєчку кухонну згадую Зоряночку,вона на неї дуже схожа,особливо посмішка.Я сама до неї посміхаюся.Другий,згадую теж щодня бо пю з турки.яку подарувала мені Дана ,каву.Ось згадалося,і так на душі приємно відразу стало obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87

 
Зоряна9810Дата: Субота, 17/11/2012, 13:20 | Сообщение # 89
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Леся)
у мене ,завжди коли дивлюся на феєчку кухонну згадую Зоряночку,вона на неї дуже схожа,особливо посмішка

Дякую Сонечко... obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87
я в принципі теж так думаю, мені теж стільки всього ще треба....що краще нехай це буде приємний сюрприз подарований від душі.......


 
МарянаДата: Субота, 17/11/2012, 14:26 | Сообщение # 90
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
І я також думала-думала, і нічого не надумала, бо для роботи з тортиками потрібно ще багато всього, а воно таке дороге все. Миолай ж не завжди може подарити дорогі подарунки. Я коли була маленька, нам з сестрою Миколай не завжди приносив купу іграшок і я не могла зрозуміти чому комусь він приносить дорожезні ляльки, а нам шкарпетки і цукерки... Батьки тоді не мали змоги нам подарити щось дуже дороге. Але все одно чекали ми свята Миколая з великим нетерпінням!!! Тому нехай це буде краще сюрприз, а його очікування буде приємною згадкою дитинства....

 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024