В гості до Ірини
 Створи ближньому свято - Сторінка 8 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Створи ближньому свято
PavlukДата: Четвер, 20/10/2011, 01:29 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Скоро настане напевне найочікуваніше свято для наших діток та близьких. Давайте і ми вже вкотре створимо свято один для одного. Так цікаво і приємно отримати несподіваний, приємний сюрприз.
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до 10 листопада. Потім тиждень-другий на обмірковування подарунка та відсилання. Так щоб до 30 листопада всі подарунки були відправлені. Таким чином напередодні свята Миколая, кожен отримає свій сюрприз.


Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Сообщение отредактировал Pavluk - Четвер, 20/10/2011, 01:31
 
НатамусяДата: Субота, 24/11/2012, 21:56 | Сообщение # 106
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Я теж довго думала-гадала,але помаленько вже наближаюсь до завершення. І ще таке питання - відсилаємо традиційно Укрпоштою?

 
оксанкаДата: Субота, 24/11/2012, 23:34 | Сообщение # 107
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Натамуся)
відсилаємо традиційно Укрпоштою?

напевно так Наталочко, бо хто зна де людині ближче з Нової пошти отримати... dumy-10


 
TalochkaДата: Неділя, 25/11/2012, 01:28 | Сообщение # 108
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ой, дівчатонька, я у повному відчаї! slezi-33 Тільки виписалася з лікарні і звичайно подарунок ще не підготувала. Але мене більше не те бентежить. Я знаю, що більшість з вас хотіли б отримати якісь знаряддя для тортівництва. Але в цьому сенсі я тут серед вас - біла ворона, і, на жаль, нічого не тямлю в професійних "гаджетах" тортовипікання. І вже переживаю, що розчарую шановау мною форумлянку...

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ЛесяДата: Неділя, 25/11/2012, 10:12 | Сообщение # 109
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Talochka)
тіли б отримати якісь знаряддя для тортівництва. А

Quote (Talochka)
переживаю, що розчарую шановау мною форумлянку...

Що ти таке кажеш??? Чому обовязково це?Є безліч різних речей які принесуть радість людині.бо це буде приємний сюрприз.


 
ir71Дата: Неділя, 25/11/2012, 11:17 | Сообщение # 110
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Talochka)
що розчарую шановау мною форумлянку...

Ну ти й придумала.А хіба більше нічого корисного немає,тільки знаряддя для тортцівництва?Наталю,не переймайся дурним!Все що подароване- це цінне і має принести радість!


 
оксанкаДата: Неділя, 25/11/2012, 19:39 | Сообщение # 111
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Talochka,
я якщо б ми всі були на взуттєвій фабриці? dumy-10 то що мали б дарувати одна одній чоботи... dumy-10 smehs-260 smehs-260 не бери собі навіть такого до голови, любий подарунок то приємно podmigivaniya-118 smehs-260


 
IraДата: Понеділок, 26/11/2012, 00:00 | Сообщение # 112
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Quote (ir71)
Все що подароване- це цінне і має принести радість!

я також дотримуюсь такої думки podmigivaniya-118 головне щоб було від душі а що саме немає різниці podmigivaniya-118


 
TalochkaДата: Понеділок, 26/11/2012, 01:35 | Сообщение # 113
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ira, Леся, ir71, дякую! Я заспокоїлась і на цьому тижні буду готувати посилку! podmigivaniya-118
Quote (оксанка)
я якщо б ми всі були на взуттєвій фабриці? то що мали б дарувати одна одній чоботи...

Оксанчику, а твій аргумент - просто безапеляційний!!! emocii-464 Сиджу і сміюся! smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: Понеділок, 26/11/2012, 10:18 | Сообщение # 114
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, Оксанка знає що пише,адже в прошлій забавці мені випала честь дарувати їй подаруночок,і для такої форумлянки позитивної я шукала щось саме позитивне,одним словом як хто памятає,то подарувала їй таку смішну панянку подібну за фігурою на нас двох,яка танцює і робить сонце кльош,так що Наталочко теж подарочок до тортоприкрашання немав нічого спільного,думаю головне щоб то було від щирого серця,ну а звичайно хто написав листа до Миколай,то думаю Миколай спробує здійснити хоту чуточку бажання

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
PavlukДата: Понеділок, 26/11/2012, 13:01 | Сообщение # 115
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дівчата, головне ж в цій забавці приділити увагу!!!!!!!!!! Так що не основне подарунок саме для роботи в тортоприкрашанні, чи в іншій галузі, основне УВАГА яку ми приділяємо тій чи іншій людині!!!!!!! Основне - зробити приємно собі та іншій людині!!!

 
ir71Дата: Понеділок, 26/11/2012, 20:56 | Сообщение # 116
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Я сьогодні все прикупила,завтра відправляю.Так що чекайте!



 
оксанкаДата: Понеділок, 26/11/2012, 22:33 | Сообщение # 117
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (ir71)
Я сьогодні все прикупила

а якупила, а потім ще докупила, чекаю, так що відправлю до кінця тижня!!! emocii-160 smehs-260 smehs-260 smehs-260


 
PoetkaДата: Понеділок, 26/11/2012, 22:36 | Сообщение # 118
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
А я мала завтра піти.....Але нині впала з маршрутки і так болить нога,що не знаю.....

Я ОЛЯ!
 
оксанкаДата: Понеділок, 26/11/2012, 23:59 | Сообщение # 119
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Poetka)
.Але нині впала з маршрутки і так болить нога,що не знаю.....

udivlenie-221 udivlenie-221 udivlenie-221 подарок зачекає, головне щоб ти одужала!!!!!!!!


 
ТаньчикДата: Середа, 28/11/2012, 01:33 | Сообщение # 120
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Poetka, так ще купа часу...видужуй!!!!!!!!!!!!!!!

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024