В гості до Ірини
 Створи ближньому свято - Сторінка 9 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Створи ближньому свято
PavlukДата: Четвер, 20/10/2011, 01:29 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Скоро настане напевне найочікуваніше свято для наших діток та близьких. Давайте і ми вже вкотре створимо свято один для одного. Так цікаво і приємно отримати несподіваний, приємний сюрприз.
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до 10 листопада. Потім тиждень-другий на обмірковування подарунка та відсилання. Так щоб до 30 листопада всі подарунки були відправлені. Таким чином напередодні свята Миколая, кожен отримає свій сюрприз.


Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Сообщение отредактировал Pavluk - Четвер, 20/10/2011, 01:31
 
НаталіяДата: Середа, 28/11/2012, 14:17 | Сообщение # 121
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Quote (оксанка)
то що мали б дарувати одна одній чоботи...

Оксаночко, ти як завжди вмієш підняти настрій!!!!! smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260
Quote (Pavluk)
Основне - зробити приємно собі та іншій людині!!!

Танічка, ти права на 200%!!!! Я , наприклад, теж не дуже до випікання тортів, то щоб не було в подарунку, то завжди буде приємно, бо знаю, що то від щирого серця!!!


 
УлянкаДата: Четвер, 29/11/2012, 01:05 | Сообщение # 122
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Я теж вже купила подаруночок, до кінця тижня відправлю!

s
 
КсюшаДата: Четвер, 29/11/2012, 01:37 | Сообщение # 123
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
А я мабуть спішити не буду,бо вже в прошлий раз сама перша відправила,я мабуть відправлю вже у понеділок ще до Миколая далеко,думаю дойде до адресата вчасно

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Четвер, 29/11/2012, 12:18 | Сообщение # 124
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
а мій уже в дорозі!Думаю що з понеділка моя чарівна форумлянка отримає свій подаруночок.

 
оксанкаДата: Четвер, 29/11/2012, 13:32 | Сообщение # 125
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Я щойно з пошти, відправила в мандри посилочкудля чарівної форумчанки, так що будьте на поготові.Наша пошта не перестає дивувати, коробки нема, своя не підходить, різдвяних відкриток йок(бо ше не час), так що вітання прийшлося писати на простій вітальній відкритці emocii-160 podmigivaniya-118



Сообщение отредактировал оксанка - Четвер, 29/11/2012, 13:32
 
ЛесяДата: Четвер, 29/11/2012, 14:06 | Сообщение # 126
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Мій подаруночок полетить на наступний тиждень.Бо маю два дні на роботі гульбан,так що думаю до миколая дойде точно.

 
TalochkaДата: П`ятниця, 30/11/2012, 00:25 | Сообщение # 127
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
І я, на жаль, до кінця тижня не зможу відправити свій подарунок. Але наступного тижня обов'язково!

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
PavlukДата: П`ятниця, 30/11/2012, 00:39 | Сообщение # 128
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дівчата-молодці!!!!! Я також наступного тижня відправлю подарунок, але ще так остаточно не сформований подарунок. Щось мені цього разу складно обрати сюрприз. Ну то таке, основна ідея присутня, залишилося дещо додати і в політ!!!!!!!!

 
PavlukДата: П`ятниця, 30/11/2012, 00:40 | Сообщение # 129
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дівчата-молодці!!!!! Я також наступного тижня відправлю подарунок, але ще так остаточно не сформований подарунок. Щось мені цього разу складно обрати сюрприз. Ну то таке, основна ідея присутня, залишилося дещо додати і в політ!!!!!!!!

 
НатамусяДата: П`ятниця, 30/11/2012, 00:59 | Сообщение # 130
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
А я маю намір в суботу відправити,бо в такий день це нереально зробити,хоча й живу в 100м.від пошти-коли в мене обід то в них теж.

 
МарянаДата: П`ятниця, 30/11/2012, 01:38 | Сообщение # 131
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
І я також наступного тижня відправлю, бо частина подарунка вже є, але ще щось треба додумати і тоді відправляти Миколая з подарунком!!!!

 
наталяДата: П`ятниця, 30/11/2012, 17:45 | Сообщение # 132
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
я планую у вівторок бо раніше ,а ж ніяк не виходить та й ще дещо треба докупити
 
ТаньчикДата: П`ятниця, 30/11/2012, 21:05 | Сообщение # 133
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
і я захворіла тому подарунок буде відправлятися наступноо тижня

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
kcюшkaДата: П`ятниця, 30/11/2012, 22:56 | Сообщение # 134
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
І я спланувала собі що зроблю це у понеділок чи вівторок, гадаю що часу ще досить і Миколай вчасно завітає до моєї коліжанки pogoda-79

 
Оленка14Дата: П`ятниця, 30/11/2012, 23:30 | Сообщение # 135
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Дівчата! Як в нас все дружно! І я планую відправити свого Миколайчика у вівторок! pogoda-79

Сообщение отредактировал Оленка14 - П`ятниця, 30/11/2012, 23:30
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024