В гості до Ірини
 Великодній сюрприз!!! - Сторінка 6 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Великодній сюрприз!!! (Обмін подарунками, сюрпризами та несподіванками!!!)
Великодній сюрприз!!!
PavlukДата: Вівторок, 21/02/2012, 21:16 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Вже не за горами найсвітліше свято у нашому житті!!!!
Весна дарує нам найтепліше та найкраще свято - Воскресіння Господнє!!!
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до середини березня, скажімо до 15 числа. Потім, шляхом "наукового тика" розпреділяться адресати для дарувальників. Тоді кожен собі подумає про подаруночок, який хоче надіслати своєму другу, та до 10 квітня повинен відправити подарунок-сюрприз!!!

Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Список учасників забавки:

Ксюша,
Poetka,
Леся,
kcюшka,
Ira,
оксанка,
Pocя,
Оленка14,
Зоряна9810,
цукеро4ка,
masik,
Натамуся,
ir71,
ромашка,
Таньчик,
Дана,
stina,
...


 
ТаньчикДата: Субота, 07/04/2012, 21:10 | Сообщение # 76
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
і я вітаю всіх з подаруночками такими класними і корисними!!!!!!!!!!!!!!!

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
PoetkaДата: Субота, 07/04/2012, 21:56 | Сообщение # 77
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
А до мене вже надійшло повідомлення....Прийдеться терпляче чекати понеділка...А так хочу подивитись на подаруночок аж не терпиться.... wacko .

Я ОЛЯ!
 
PocяДата: Неділя, 08/04/2012, 14:18 | Сообщение # 78
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Всіх дівчаток вітаю з такими гарними подаруночками! Вже у Вас панує святковий настрій!!! happy happy happy

 
PavlukДата: Неділя, 08/04/2012, 16:32 | Сообщение # 79
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Мені також вчора принесли повідомлення, тепер лишається дочекати понеділка wacko

 
ЛесяДата: Неділя, 08/04/2012, 16:52 | Сообщение # 80
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Pavluk)
тепер лишається дочекати понеділка

Але тобі Тетянко все відомо від кого,тож у тебе сюрприз лишень на половину.


 
PavlukДата: Неділя, 08/04/2012, 19:24 | Сообщение # 81
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Quote (Леся)
лишень на половину.

Ну він і без того сюрприз!!!! Все одно цікаво!!!


 
УлянкаДата: Неділя, 08/04/2012, 20:23 | Сообщение # 82
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Зорянко, Ксюшо , Іро я теж вітаю Вас з гарнесенькими подаруночками!!!

s
 
IraДата: Неділя, 08/04/2012, 23:51 | Сообщение # 83
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Дякую всім!!!! Подарунок супер пасочки і справді будуть суперські happy happy happy wink wink

 
ir71Дата: Понеділок, 09/04/2012, 11:29 | Сообщение # 84
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Я сьогодні по пошуку ось тут провірила де моя посилочка.Виявляється,що вона ще 4.04 на почті лежить і не вручена.А причина у форумлянці,що не йде забирати посилочку.Чому?Дівчата провіряйте свої почтові скриньки.

 
ТаньчикДата: Понеділок, 09/04/2012, 11:38 | Сообщение # 85
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
ir71, особисто для мене це не дивина і справа в тому що в ас почтальйонка забудькувата ..... може в когось теж? Бо я не думаю що хтось з власної волі нейде на почту
Розкажу про останню мою посилку Сміх та гріх роботи нашої почти. Послала я чоловіка отримувати, мало з того що здерли за щось 28 грн.(оплата була через приват) приніс він додому, а я дивлюся наче замаленька (а чоловік незнав що я там замовила і без задньої думки забарав довіряючи почтальйонці на всі 100%) я відкриваю а там газети і книжка як вирощувати гриби в домашніх умовах)))) я осторопіла бо мала бути камізелька))))))) тоді я глянула на отримувача а там зовсім інша людина !!!!! Посилку нам обміняли Але як на почті будуть видавати і пояснювати людині про порваний покуночок!!!!ЖАХХХХ!!!


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
ЛесяДата: Понеділок, 09/04/2012, 12:27 | Сообщение # 86
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
У мене дві почтові скриньки НА 93 І 94 квартирт,Але одна з них поломана .постійно вікрита.Але минулого разу наша почтальйонка принесла повідомлення мені додому.

 
КсюшаДата: Понеділок, 09/04/2012, 14:24 | Сообщение # 87
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Щось наша почта хандрить я теж перевірила де моя посилка,яку ще відправила 5 квітня,так там написано повідомлення ще не вручено,от маєш скоро паска а наші посилки десь залежуються на почті.Так що форумчанко прийдеться тобі вибачити якщо та посилка прийде з запізненням.В різдвяній ігрі було швидше доставлено.Написано передано 06.04.2012 в об'єкт поштового зв'язку ЛЬВІВ 19 з індексом 79019,але чого тоді від 6 не несуть ніяке повідомлення,не розумію

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Понеділок, 09/04/2012, 14:27
 
оксанкаДата: Понеділок, 09/04/2012, 14:26 | Сообщение # 88
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Сьогодні я отримала посилку від Ксюші з Трускавця. Все дуже гарне і потрібне.Була в посилці відкритка, де написано :"Я знаю що ти будеш сміятися..." Ти не права Ксюшо,я плачу від СМІХУ І ЗАЛИВАЮСЯ. Я впевнена що ще такого подарунка на форумі немав ніхто. Я Вам усім бажаю стіііііііііііііііііііііііііііііііііііільки позитиву який отримала я. Оксанко я Тобі щииииииииииииииииииро вдячна за цей чудо-сюрприз. Але мусиш мені тепер того свого кавалера для мої пані передавати, хоч час, від часу wink biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D
В посилці була шоколадка, ножик для мастики(доречі я такого немала wink ), писанка-свічка, вирубки, власноручний рецепт"Пчолині вулики"(як спечу поділюся з Вами рецептом), відкритка , ну і Весела пані



Прикрепления: 6473596.jpg (49.0 Kb) · 4179826.jpg (40.3 Kb) · 8094271.jpg (34.1 Kb)




Сообщение отредактировал оксанка - Понеділок, 09/04/2012, 14:27
 
КсюшаДата: Понеділок, 09/04/2012, 14:30 | Сообщение # 89
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка, а я тут бідкаюсь на почту ,а ти вже отримала,рада що тобі подобається,то я тому і зробила оті фотки,я як то все повключала,то не встигала фоткати,щоб зловити правильний момент

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
PavlukДата: Понеділок, 09/04/2012, 14:32 | Сообщение # 90
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Хочу вам сказати дівчата, що то все залежить від самої почтальйонки. Як я раз зробила кіпіш, то тепер все добре.
А сьогодні забрала свій сюрприз від Люди (Stina). Дякую величезне!!!!
А ось і сам подарунок.

А моя форумчанка вже напевно також отримала пакунок на дім biggrin biggrin biggrin


 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Великодній сюрприз!!! (Обмін подарунками, сюрпризами та несподіванками!!!)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024