В гості до Ірини
 Великодній сюрприз!!! - Сторінка 7 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Великодній сюрприз!!! (Обмін подарунками, сюрпризами та несподіванками!!!)
Великодній сюрприз!!!
PavlukДата: Вівторок, 21/02/2012, 21:16 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Вже не за горами найсвітліше свято у нашому житті!!!!
Весна дарує нам найтепліше та найкраще свято - Воскресіння Господнє!!!
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до середини березня, скажімо до 15 числа. Потім, шляхом "наукового тика" розпреділяться адресати для дарувальників. Тоді кожен собі подумає про подаруночок, який хоче надіслати своєму другу, та до 10 квітня повинен відправити подарунок-сюрприз!!!

Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Список учасників забавки:

Ксюша,
Poetka,
Леся,
kcюшka,
Ira,
оксанка,
Pocя,
Оленка14,
Зоряна9810,
цукеро4ка,
masik,
Натамуся,
ir71,
ромашка,
Таньчик,
Дана,
stina,
...


 
оксанкаДата: Понеділок, 09/04/2012, 14:32 | Сообщение # 91
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
Щось наша почта хандрить я теж перевірила де моя посилка,яку ще відправила 5 квітня,так там написано повідомлення ще не вручено,от маєш скоро паска а наші посилки десь залежуються на почті.Так що форумчанко прийдеться тобі вибачити якщо та посилка прийде з запізненням.В різдвяній ігрі було швидше доставлено.

Я свою теж перевірила, а потім пішла на пошту, бо поряд з роботою,то виявилося, що сьогодні якраз відпрвляли посилки за 6 квітня, бо 7 був короткий день, ну а 8-го вихідний. Так що моя форумчанка, теж буде чекати. sad Я жалію одне, що треба було відсилати мені набагато швидше. Тим паче маю гіркий досвід минулої гри.
Сянька ти даремно переживала wink Повідомлення я отримала сьогодні раненько, і подорозі з роботи вьо на пошту.

Танюша вітаю з чудовим подарунком




Сообщение отредактировал оксанка - Понеділок, 09/04/2012, 14:38
 
PoetkaДата: Понеділок, 09/04/2012, 14:48 | Сообщение # 92
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівяата вітаю з гарними подарунками!!!!!
До мене теж нічого не надійшло, а ота квитанція то була для чоловіка. biggrin
І ще бачу моя посилка до форумлянки ще не надійшла, але то наша пошта..... cool wacko wacko wacko wacko


Я ОЛЯ!
 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 09/04/2012, 14:51 | Сообщение # 93
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Pavluk, оксанка, але ж маєте файні подарунки!
Оксаню та тобі вже настрій забезпечно!!!


 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 09/04/2012, 14:53 | Сообщение # 94
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Я свою теж перевірила, а потім пішла на пошту, бо поряд з роботою,то виявилося, що сьогодні якраз відпрвляли посилки за 6 квітня, бо 7 був короткий день, ну а 8-го вихідний. Так що моя форумчанка, теж буде чекати.

а я відправила 6 зранку, тобто віднесла на пошту, то сьогодні перевірила і мені видало що посилка в місті призначення...так що маю надію що подарунок буде ще до свят...


 
IraДата: Понеділок, 09/04/2012, 15:06 | Сообщение # 95
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Оксанко, Таню вітаююю!!!!! Подаруночки просто чудові!!!!! happy happy happy Ну а пані то відпад biggrin biggrin biggrin biggrin

 
PavlukДата: Понеділок, 09/04/2012, 15:27 | Сообщение # 96
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
оксанка, вітаю з подарунком!!! Та пані така класна, я собі згадала того пана Ксюшиного, і так весело стало biggrin biggrin biggrin
Poetka, Олю то ще і чоловік подарунка отримав на свято!!!


 
ЛесяДата: Понеділок, 09/04/2012, 15:29 | Сообщение # 97
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Дівчатка,вітаю з гарними подарунками і позитивним передсвятковим настроєм.
Ви мене спудили з роботою почти,тож я теж перевірила свою посилочку.Вже вона у місті отрамувача але ще не вручена.


 
ТаньчикДата: Понеділок, 09/04/2012, 16:34 | Сообщение # 98
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Pavluk, НУ ДддддддяяяяяяяяяККККККУУУУУУЮЮЮЮЮ!!!
ОТО ТИ МЕНІ СЮРПРИЗ ЗАБАЦАЛА.ДЯКУЮ!!!!!!!!
Розкажу і Вам дівчата!!!!!!!!! Сижу дома дзвінок в двері-чоловік відкриває і приносить пакунок...дивлюсь на зворотню адресу-нема
кажу до нього хто приніс?
-Та дівчина така вагітна
я кажу почтальйон? він каже -ТАК почтальойн вагітний
сижу і думаю хто приніс?
Відкривши я все зрозуміла то від нашої Танічки!!!!!!!!
ось покажу що отримала

а то моя менша посилку розбира
Прикрепления: 7272382.jpg (34.2 Kb) · 2525041.jpg (50.7 Kb)


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
ir71Дата: Понеділок, 09/04/2012, 16:36 | Сообщение # 99
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Таньчик, капец!!!!Яка класна шапочка!!!!вітаю,прикольний і потрібний подаруночок!!!!
Сянька ,кобіта суперова,настрій забезпечено!
Таня,вітаю!Все свято точно буде гарним!!!!


 
ЛесяДата: Понеділок, 09/04/2012, 16:37 | Сообщение # 100
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ухти,Таню,вітаю!!!Гарний подаруночок і для тебе і для малечі.А манюні так личить.

 
stinaДата: Понеділок, 09/04/2012, 18:53 | Сообщение # 101
Віват кухар!!!
Группа: файна газдиня
Сообщений: 358
Статус: Offline
Таня , я рада що ти отримала посилочку, надіюся вона сподобалась.
Всіх інших дівчат вітаю з подарунками. holiday


Мене звати Людмила!
 
PavlukДата: Понеділок, 09/04/2012, 20:18 | Сообщение # 102
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
stina, Людочка сподобалася і то дуже!!! Чоколяду затоптали зразу з чаєм, в мене тепер нестача солодкого на кінець вагітності biggrin biggrin biggrin А ті формочки, то шось. Я десь кілька днів тому заглядала на такі в Барвінку, але малий мене завернув по сочок і я забула. А тут подарунок такий прийшов.
Quote (Таньчик)
почтальойн вагітний

Ой Таню регочу мало під стіл не падаю. Ти б бачила скільки я кругів намотала поки найшла ваш будинок, то всі новини своїйкумі по телефону розказала smile
Така твоя красунечка маленька класна!!!!


 
КсюшаДата: Понеділок, 09/04/2012, 20:24 | Сообщение # 103
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Дівчатка вітаю з подаруночками ,дійсно всі вони корисні і красиві,а головне що від щирого серця

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Понеділок, 09/04/2012, 22:23 | Сообщение # 104
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Таньчик, Напевно неможливо пояснити ту радість коли отримуєш подарунок зроблений власноручно!!!!!! Донечка в капелюшку- красунечка!!!!Таня наша взагалі молодець-господинька золоті ручки!!!!!!!!!!!!!!!

 
masikДата: Понеділок, 09/04/2012, 22:30 | Сообщение # 105
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Подарочки супер,вітаю дівчата вас з такою красою.
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Великодній сюрприз!!! (Обмін подарунками, сюрпризами та несподіванками!!!)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024