В гості до Ірини
 Великодній сюрприз!!! - Сторінка 8 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Великодній сюрприз!!! (Обмін подарунками, сюрпризами та несподіванками!!!)
Великодній сюрприз!!!
PavlukДата: Вівторок, 21/02/2012, 21:16 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Вже не за горами найсвітліше свято у нашому житті!!!!
Весна дарує нам найтепліше та найкраще свято - Воскресіння Господнє!!!
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до середини березня, скажімо до 15 числа. Потім, шляхом "наукового тика" розпреділяться адресати для дарувальників. Тоді кожен собі подумає про подаруночок, який хоче надіслати своєму другу, та до 10 квітня повинен відправити подарунок-сюрприз!!!

Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Список учасників забавки:

Ксюша,
Poetka,
Леся,
kcюшka,
Ira,
оксанка,
Pocя,
Оленка14,
Зоряна9810,
цукеро4ка,
masik,
Натамуся,
ir71,
ромашка,
Таньчик,
Дана,
stina,
...


 
Оленка14Дата: Понеділок, 09/04/2012, 22:49 | Сообщение # 106
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Вау!!! Які у всіх класнючі подарунки! Оце святковий настрій! Вітаю дівчатка з подаруночками! А мій ще блуде по Україні! Надіюсь до Пасхи прийде до мої форумчанки! Хотілось би дуже!
 
ДанаДата: Понеділок, 09/04/2012, 22:56 | Сообщение # 107
Дана
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 56
Статус: Offline
Дівчатка, вітаю всіх хто отримав подарунки, все дуже гарне а то що настрій у всх святковий це і мені передалось, радію разом з вами. Мій подарунок форумлянці, надіюсь, прибуде вчасно.
 
kcюшkaДата: Вівторок, 10/04/2012, 13:12 | Сообщение # 108
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
І я вітаю всіх хто отримав вже свого подаруночка!!!!
Quote (Pavluk)
Хочу вам сказати дівчата, що то все залежить від самої почтальйонки

ото і я так думаю...... в нас взагалі бардак на пошті робиться, які б газети не виписав - всеодно принесуть аж четвер - пятниця. А якщо немає потреби іншої то саме повідомлення ніхто й не принесе.......А цей тиждень перед паскою то взагалі незнаю як вони будуть працювати, отож якщо буде тихо то я мабуть сама до них навідаюсь biggrin


 
masikДата: Вівторок, 10/04/2012, 15:42 | Сообщение # 109
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Подзвонила сьогодні наша поштарка і каже для вас є дві посилки. я зразу побігла .Думаю одна то напевно подарок. ну а про другу я нічого не знаю.А виявляється і друга то подарок.Ну Лесічка ти мене вбила на повал.Велике тобі дякую , таке все класне і зі смаком підібране.
 
ir71Дата: Вівторок, 10/04/2012, 16:39 | Сообщение # 110
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ну Леся вразила!Таке все гарне,супер-пупер!Марянко вітаю!!!!Дуже класний подарунок.
Ой,мій напевно загуляв,вірніше його власниця biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


 
PoetkaДата: Вівторок, 10/04/2012, 16:41 | Сообщение # 111
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
І мій загуляв,то все наша пошта....

Я ОЛЯ!
 
ромашкаДата: Вівторок, 10/04/2012, 16:45 | Сообщение # 112
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
Дiвчата, всiх вiтаю з подарунками!!!!!
Iруся, величезне дякую за такi класнi подарунки!!!! Менi дуже-дуже сподобалось!
 
ir71Дата: Вівторок, 10/04/2012, 17:56 | Сообщение # 113
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
ромашка, Світланко,нарешті!!!!!А то я вже думала що мій подарунок не туди поїхав.Вибач мене,що відкритка не попала у посилочку,якось вилетіла,а й не замітила.Так і в сумці залишилася святкувати biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin .Думаю що все це пригодиться тобі у виготовленні твоїх святкових тортиків

А до мене теж сьогодні несподіванка приїхала,Ірусю hearts hearts hearts hearts hearts hearts hearts як завжди подарунки до мене самі до хати приїжають.Ось і цього разу черговий сюрприз від Іри.ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Свято і у мене і у моїх дітей точно буде солодким!!!


 
stinaДата: Вівторок, 10/04/2012, 18:42 | Сообщение # 114
Віват кухар!!!
Группа: файна газдиня
Сообщений: 358
Статус: Offline
РОМАШКА ,Іра вітаю вас з подарунками , скільки у вас радості та емоцій. holiday

Мене звати Людмила!
 
IraДата: Вівторок, 10/04/2012, 20:44 | Сообщение # 115
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
masik, ромашка, вітаю з подаруночками happy happy happy таке все класне!!!!

 
IraДата: Вівторок, 10/04/2012, 20:46 | Сообщение # 116
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
ir71, Ірусю вітаю,а то я вже почала хвилюватися що мій поштар заблукав biggrin biggrin biggrin мав попасти до тебе ще в неділю а прийшов аж нині.

 
ДанаДата: Вівторок, 10/04/2012, 20:53 | Сообщение # 117
Дана
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 56
Статус: Offline
Вітаю всіх з подарунками. Я приїхала з села, а малий каже що є повідомлення про посилку. Вже б бігла але вже пізно, завтра на роботу, так що у четвер отримаю, не дочекаюсь.
 
ЛесяДата: Вівторок, 10/04/2012, 21:21 | Сообщение # 118
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
masik, Марянко!!!Я так переживала щоб тобі сподобалося!!!Я дуже цього хотіла.А подарунок получився подвійний тому що підноси не влазилися ні в яку коробку,і на почті дівчата мені запакували окремо,за що я їм дуже вдячна.
ромашка, Свєтуля,класни подарунок.Ну звичайно ,наша Іруся знала що тобі подарувати.Це все тобі пригодиться для твоїх чергових шедеврів.
ir71, Ірусю!!!І до тебе вже прийшло свято,солоденьке таке!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дівчатонька, вітаю вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Сообщение отредактировал Леся - Вівторок, 10/04/2012, 21:28
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 10/04/2012, 22:51 | Сообщение # 119
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Дівчатка вітаю всіх з позитивними емоціями та гарнюними подарунками!!!!!!!!!!!!!
щось моя форумчанка не забирає подарунок, чи ще не вручили їй повідомлення.....а воно вже в місті призначення,...


 
оксанкаДата: Середа, 11/04/2012, 20:46 | Сообщение # 120
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Ірусю, Мар’янко, Світланко вітаю Вас з чудовими подаруночками!!!!!!!!!!!!
Я сьогодні відслідкувала свою посилку вона в місті призначення. Таки маю надію що хтось ще встигне до свят пошітися!!!!!!!!!!!! дуже сподіваюся на це wink


 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Великодній сюрприз!!! (Обмін подарунками, сюрпризами та несподіванками!!!)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024