В гості до Ірини
 Великодній сюрприз!!! - Сторінка 9 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Великодній сюрприз!!! (Обмін подарунками, сюрпризами та несподіванками!!!)
Великодній сюрприз!!!
PavlukДата: Вівторок, 21/02/2012, 21:16 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Вже не за горами найсвітліше свято у нашому житті!!!!
Весна дарує нам найтепліше та найкраще свято - Воскресіння Господнє!!!
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до середини березня, скажімо до 15 числа. Потім, шляхом "наукового тика" розпреділяться адресати для дарувальників. Тоді кожен собі подумає про подаруночок, який хоче надіслати своєму другу, та до 10 квітня повинен відправити подарунок-сюрприз!!!

Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Список учасників забавки:

Ксюша,
Poetka,
Леся,
kcюшka,
Ira,
оксанка,
Pocя,
Оленка14,
Зоряна9810,
цукеро4ка,
masik,
Натамуся,
ir71,
ромашка,
Таньчик,
Дана,
stina,
...


 
PavlukДата: Середа, 11/04/2012, 21:37 | Сообщение # 121
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дівчата вітаю з подарунками!!! Як раз до свята посипалися сюрпризи happy happy happy

 
ЛесяДата: Четвер, 12/04/2012, 19:04 | Сообщение # 122
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Дівчатаааааааааааа!!! сижу я тут в легкому шоці.Приперла з роботи,вимучена,до роботи не хочу братися а тут дзвінок у двері.Питає мала хто там,сказали що до мами.Відкриваю я двері,стоїть жіночка невеличкого зросту.симпатичненька і вручає мені пакет і каже що то подарунок.Я питаю від кого ,каже все написано.Ну думаю я собі хто це додумався з далекого краю передати подарунок аж до самої хати.Відкриваю а там у відкриточці(доречі дуже мені вона сподобалася) написано побажання і від кого.А це від нашої нової(але то вже напевно так не правильно казати.постійної ) форумчанки Дани.Але ж я памятаю що вона писала що подарунок відправила.От веселушка.Я собі так думаю що то була сама Дана,але так швиденько втекла ніби вручила мені бомбу.А я би пригостила кавусею і не тільки,ближче би познайомилися.все на наступний раз беру її з собою на нашу зустріч.(ну звісно якщо вона не проти).

Ось мій подаруночок.Все що мені треба.Сижу балдію,цюцьки вже мала переполовинила.Блін.як же це вона знала що у мене немає формочок для пасочок,тепер мус не мус а пекти треба. Тепер кавусю буду варити тільки у турці,колись мала ,дуже любила це діло.але все щось не доходили руки собі купити.Ну і взагалі все те що так необхідно.
Дякую Богданочко за такий приємний сюрприз!!!Мені дуже сподобався він!!!

Настрій піднявся на всі сто ,йду зараз до роботи.


 
ЛесяДата: Четвер, 12/04/2012, 19:22 | Сообщение # 123
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Доречі!!!Дівчата підкажіть.чи можна глиняну турку ставити на газову плиту???Чи тільки в гарячий пісок???

 
оксанкаДата: Четвер, 12/04/2012, 19:41 | Сообщение # 124
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Леся, Вітаю з гарним подаруночком.

 
ДанаДата: Четвер, 12/04/2012, 19:49 | Сообщение # 125
Дана
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 56
Статус: Offline
Лесуню, дуже рада що хоч часточку святкового настрою принесла у твій дім. Подарунок стояв спакований вже тиждень, але я з своїми роботами не мала як віднести, одне радувало що до свят точно доставлю. Моя сестра з племінницями була в місті. кажу то добре я їду з вами в пасічну, бо по дорозі( я з Галицького району), а вони мене пожаліли бо маю пекти їм пляцки ( в них духовка поламалась), кажуть ми передамо, не переживай. Турку казали що можна ставити на газ і якщо попробуєте, то інакшої не захочете. У таких формах теж печу паски, але ставлю на дно і по боках папір, нормально виходить.
 
ДанаДата: Четвер, 12/04/2012, 19:52 | Сообщение # 126
Дана
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 56
Статус: Offline
Я теж отримала подаруночок, але прозвітую трошки пізніше бо не маю фотоапарата( поламався), дала племінниці сфотографувати.
 
ЛесяДата: Четвер, 12/04/2012, 20:02 | Сообщение # 127
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Даночко!!!Твоя сестра дуже встидлива бо відразу втекла,я би хоч пригостила чим могла.Ще раз тобі дякую!!!

 
ДанаДата: Четвер, 12/04/2012, 20:05 | Сообщение # 128
Дана
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 56
Статус: Offline
Лесю, це племінниця, вона не дуже встидлива, але дуже переживала як вона дасть і що вона буде казати.
 
УлянкаДата: Четвер, 12/04/2012, 20:11 | Сообщение # 129
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Леся, Вітаю з подаруночком!!!

s
 
PoetkaДата: Четвер, 12/04/2012, 20:22 | Сообщение # 130
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Леся)
Настрій піднявся на всі сто

І в мене те саме,настрій файнючий,бо отримала від Танічки подарунок....Хвалюсь:

І просто шикарнюча скатертинка,СПЕЦІАЛЬНО розтелила на диван,щоб ви бачили цю білосніжну красу:

Таню велике тобі ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!Настрій піднявся в момент.


Я ОЛЯ!

Сообщение отредактировал Poetka - Четвер, 12/04/2012, 20:23
 
PoetkaДата: Четвер, 12/04/2012, 20:25 | Сообщение # 131
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Лесю вітаю з подарунком.Доречі глиняні турочки на газ ставити не можна, я купувала на подарунок,то питалась в продавця,казав що в них тільки запарювати, але кава в них супер......

Я ОЛЯ!
 
УлянкаДата: Четвер, 12/04/2012, 20:26 | Сообщение # 132
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Poetka, який гарний подаруночок! Вітаю!!! Мені теж сьогодні прийшло повідомлення з пошти, завтра заберу!!!

s
 
ЛесяДата: Четвер, 12/04/2012, 20:43 | Сообщение # 133
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Олечко!!!прийми мої вітання!!!Дякую на рахунок турки,буду знати.Кльовий подарунок!!!

 
PocяДата: Четвер, 12/04/2012, 20:48 | Сообщение # 134
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
І в мене,дівчатка вже свято!!!!! І я отримала подаруночок з далекої Коломиї! Тішуся як мала дитина!Уляночко,сонечко, дуже-дуже дякую за такий приємний сюрприз!!! Таке все гарне весняне і святкове! А гусенятко понесе в собі святити масло( ніколи не могла собі підібрати нічого для масла а тут тільки глянула-от саме те що треба) і салатнички чудові а чоколядку я дууууууже люблю! Ще раз дякую!!!

Прикрепления: 8914177.jpg (86.2 Kb)


 
ЛесяДата: Четвер, 12/04/2012, 21:42 | Сообщение # 135
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Нелечко!!!!Вітаю вас з святковим настроєм!!!

 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Великодній сюрприз!!! (Обмін подарунками, сюрпризами та несподіванками!!!)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024