В гості до Ірини
 Обмін подарунками - Сторінка 7 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Обмін подарунками (Цікава приємна несподіванка)
Обмін подарунками
Зоряна9810Дата: Вівторок, 15/03/2011, 16:50 | Сообщение # 91
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
а я ще можу до вас приєднатись? якщо так, то я з вами!

 
ir71Дата: Вівторок, 15/03/2011, 17:02 | Сообщение # 92
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Добре,Зорянко.!!!

 
ir71Дата: Середа, 16/03/2011, 11:26 | Сообщение # 93
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Значить дівчаточки,я напишу як це все має відбуватися,а там може ще й хтось приєднається до нас.
Зараз до 23 березня ви мені на приват(особисті повідом) присилаєте свої адреси та повне імя по батькові.Я збираю адреси і кожному відправляю адрес тої людини,якій маєте зробити подаруночок.Подарунки бажано відправити до 10 квітня.Ваші несподіванки не обовязково мають бути дорожезні.Це просто має бути приємна несподіванка на Великодні свята.Суму зазначати не буду,кожен робить подарунок на стільки на скільки має можливість.Надіюся на вашу чесність і відповідальність.Також прошу зберегти квитанції з почти,щоб потім у разі непорозуміння,можна було вияснити де подівся подарунок.Відправляємо подарунки лише Укрпочтою.
Якщо в когось є особисте побажання,що хоче щось отримати в подарунок то теж пишете мені на приват,щоб я могла потім відправити це прохання тій людині,що буде робити вам подарунок.

Якщо є питання то запитуйте в цій темі.Після того як отримаєте пакуночок,бігом фотографувати і вам похвалитися.Всім бажаю гарних приємних сюрпризів!!!!


 
ir71Дата: Четвер, 17/03/2011, 12:13 | Сообщение # 94
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дівчата,немаю ваших адрес!!!Хто ще не вислав,чекаю на ОП.

 
ОляДата: Четвер, 17/03/2011, 19:27 | Сообщение # 95
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (ir71)
Дівчата,немаю ваших адрес!!!Хто ще не вислав,чекаю на ОП.

Я вже виправилася. smile

 
цукеро4каДата: Четвер, 17/03/2011, 20:43 | Сообщение # 96
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 362
Статус: Offline
Я теж вислала адресу в ОП.

Красива жінка для очей-рай, для душі - пекло, для кишені - чистилище

Я Таня

 
ir71Дата: П`ятниця, 18/03/2011, 09:59 | Сообщение # 97
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дівчата.дякую.Я отримала вже всі адреси.Бачу що більше ніхто приєднатися не хоче,то що ж розпочинаємо.Я вам сьогодні вишлю адресу того кому ви маєте зробити подаруночок.У попередньому дописі я писала що до 10 квітня,а тепер подумала що то досить довго чекати.То напевно буде краще не тягнути і відправляти блищим часом,тобто як знайдете час і можливість.Постарайтеся так щоб до свят вже подарунки були в кожного.Звіти чекаю у цій темі.

 
ir71Дата: П`ятниця, 18/03/2011, 10:21 | Сообщение # 98
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Забула ще написати.Я не буду приймати участі в грі,бо получається що сама собі вибираю хто мені буде дарувати подарунок.А це негарно.В минулий раз я зробила так що дарувала мені сестра,а цього разу це не виходить.Тому прошу не ображатися,або щось порадьте,як зробити краще

 
ОляДата: П`ятниця, 18/03/2011, 10:35 | Сообщение # 99
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (ir71)
Забула ще написати.Я не буду приймати участі в грі,бо получається що сама собі вибираю хто мені буде дарувати подарунок.А це негарно.В минулий раз я зробила так що дарувала мені сестра,а цього разу це не виходить.Тому прошу не ображатися,або щось порадьте,як зробити краще

Іра, а як ти вибираєш, хто кому буде дарувати?
Може б ти поставила всіх по алфавіту в стовпчик і по порядку стрілками вказала, хто кому. Так би було чесно і ти би приймала участь. wink

 
ir71Дата: П`ятниця, 18/03/2011, 10:57 | Сообщение # 100
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Оля)
Іра, а як ти вибираєш

Я по часу поступлення адресів.Як крути не крути всерівно воно трохи нечесно буде.Тому буде краще якщо я тільки розприділю адреса між вами.


 
мамцяДата: П`ятниця, 18/03/2011, 11:10 | Сообщение # 101
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Quote (Оля)
Може б ти поставила всіх по алфавіту в стовпчик і по порядку стрілками вказала, хто кому. Так би було чесно і ти би приймала участь
Іра я теж так думаю.Це буде чесно.


Оксана Я.
 
ir71Дата: П`ятниця, 18/03/2011, 13:52 | Сообщение # 102
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Хто не отримав адреса прошу мене повідомити.Так що вперед,гра розпочалася.Бажаю вам приємних подаруночків!!!!

 
НаталіяДата: Субота, 19/03/2011, 01:18 | Сообщение # 103
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Quote (мамця)
.Це буде чесно.
І я так думаю, якось не гарно виходить , що ти обділена подарунком sad
sad :( sad




Сообщение отредактировал Наталія - Субота, 19/03/2011, 01:18
 
ОляДата: Субота, 19/03/2011, 06:12 | Сообщение # 104
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Дівчата, раз Іра така скромна, то давайте її всі по якомусь сюрпризику невеликому вишлемо?! Хіба вона в нас того не варта?

Так що ,Іра, виставляй, куди тобі слати! smile

 
ir71Дата: Субота, 19/03/2011, 10:53 | Сообщение # 105
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Оля)
Так що ,Іра, виставляй, куди тобі слати!

Так,все того не треба.Я включила себе в гру.Прошу дурницями не займатися,я така як і всі ви,тому подарунок буде лише від одної з вас.Дякую всім!!!!


 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Обмін подарунками (Цікава приємна несподіванка)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024