В гості до Ірини
 Косметика та парфюмерія - Сторінка 3 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Я-Жінка » Косметичка » Косметика та парфюмерія (креми,шампуні,туалетні води)
Косметика та парфюмерія
ромашкаДата: Субота, 22/10/2011, 22:19 | Сообщение # 31
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
Як не дивно, але парфуми у мене також вид Ейвон, уже майже уси перепробувала.Подобаеться серия томорров, тудей, олвейс.Зараз хочу заказати SPORLIGHT, кажуть коли холодно вони дуже гарно пахнуть и стийки.
 
канаркаДата: Субота, 22/10/2011, 22:28 | Сообщение # 32
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 76
Статус: Offline
Я користуюся духами від ІВ РОШЕ : - Comme une Évidence - Как Явность і - SO ELIXIR дуже вони мені подобаються, і дуже стійкі.
 
kcюшkaДата: Середа, 02/11/2011, 22:27 | Сообщение # 33
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівчата, мене стало цікавити питання шкіри а особливо обличча, чи користуєтесь ви якимись кремами чи масками бо я щось зовсім в цьому плані за собою не дивлюсь.
Отож чи користуєтесь ви кремами для рук та обличча і якими?


 
Зоряна9810Дата: Четвер, 03/11/2011, 11:43 | Сообщение # 34
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
Отож чи користуєтесь ви кремами для рук та обличча і якими?

Для рук беру завжди Бархатні ручки крем, скраб маю від Мері кей для рук, мені подобається....
А для обличчя стоїть Чорний жемчуг, але користуюсь ним рідко, бо зранку і ввечері користуюсь молочком для обличчя , зараз купила від Олей фірми.


 
ЛесяДата: Четвер, 03/11/2011, 15:07 | Сообщение # 35
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
Отож чи користуєтесь ви кремами для рук та обличча і якими?

Кремом для рук користуюся кожен день .Переважно від Оріфлейм і Ейвон,бо я є представником цих фірм.
Для обличя треба користуватися кремом за віком.Беру завжди перевірені креми,з тих самих фірм лишень з дорожчих.Скрабом у мене служить залишок заварної кави.Як для тіла так і для обличчя і рук.Часто натираю руки кусочком лимону,він відбілює.
Для того щоб користуватися кремами потрібно точно знати тип шкіри.Бо можна нашкодити.


 
ir71Дата: Четвер, 03/11/2011, 16:17 | Сообщение # 36
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
Скрабом у мене служить залишок заварної кави

У мене така ж історія.Правда я каву змішую з медом і тоді втираю в обличчя,після чого змиваю прохолодною водою

А кремами користуюся лише для сухої шкіри,переважно цієї фірми



 
kcюшkaДата: Субота, 05/11/2011, 23:31 | Сообщение # 37
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Оооо, то ви таки бачу дивитися за собою, не те що я, зовсім кремами не користуюся (а треба починати).

 
IraДата: Неділя, 06/11/2011, 00:09 | Сообщение # 38
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
зовсім кремами не користуюся (а треба починати).

Оксанко рано чи пізно але треба бо шкіра також потребує догляду. Але зновуж таки крем для обличчя треба підбирати дуже обережно щоб незашкодити собі. у мене креми від ARTISTRY . Це єдине на що у мене немає алергії.


 
irusykДата: Четвер, 01/12/2011, 00:10 | Сообщение # 39
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Quote (ir71)
кремами користуюся лише для сухої шкіри,переважно цієї фірми

хороший вибір: і ціна доступна і якість хороша!!!


 
ЛесяДата: Четвер, 19/01/2012, 15:21 | Сообщение # 40
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Думаю що пишу по темі.
Дівчата хочу почути вашої поради.
Мені подарувала клійнтка сертифікат на безкоштовну косметичну послугу.Салонна процедура дермобразія(чистка обличчя).Діє до 1 лютого.Чи варто на це піти чи краще не треба,бо 4 лютого у мене весілля у сестри,не хочу бути бабайком після цієї процедури.


 
ТаньчикДата: Четвер, 19/01/2012, 17:00 | Сообщение # 41
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Леся, Я часто ходжу до косметолога на читску і то неє страшно та як дуже боїтся то сходіть напр. у 20 числах січня

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
оксанкаДата: П`ятниця, 20/01/2012, 01:43 | Сообщение # 42
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Леся)
Чи варто на це піти

я на таку процедуру не ходила....але знаю особисто жіночок які раз в місяць ходять на чистку обличчя...якщо хочеш я можу взнати чи немає побічних ефектів(маю наувазі зовнішність...наприклад банальне почервоніння...)


 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 20/01/2012, 11:15 | Сообщение # 43
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Леся, от що я знайшла в неты:
Дермабразия считается глубоким пилингом, глубина шлифовки определяется индивидуально. Как и любая аппаратная процедура, дермабразия требует точности и осторожности. Дермабразия назначается для удаления рубцов и родимых пятен, шлифовка лица снимает поверхностный слой кожи и устраняет морщины. В отличие от других видов пилинга, дермабразия работает с глубокими слоями кожи. После процедуры дермобразии кожа нуждается в особом тщательном уходе. При обработке фрезой затрагиваются глубокие слои кожи, в которых расположены кровеносные сосуды. Поэтому после дермабразии кожа может кровоточить 15-30 минут,а после образуются корочки, которые самостоятельно отпадают через неделю. Дермабразию лучше всего проводить зимой и в условиях стационара, когда врач наблюдает за процессом заживления, чтобы на обработанной поверхности кожи не образовались рубцы.


 
ЛесяДата: П`ятниця, 20/01/2012, 13:39 | Сообщение # 44
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Зоряна9810, Дуже цінна інформація!!!
Дякую дівчатка за допомогу.


 
оксанкаДата: Субота, 21/01/2012, 01:19 | Сообщение # 45
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Леся, я таки говорила сьогодні по твоєму питанні, то моя знайома сказала що це дуже корисна процедура. Фахівець сам має проінформувати Тебе, бо все залежить від типу шкіри, і ще сказала що після першого разу було почервоніння шкіри в окремих місцях , яке перейшло приблизно за сутки. А так більше зовсім побічних дій до сьогодні немає.

 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Косметичка » Косметика та парфюмерія (креми,шампуні,туалетні води)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024