В гості до Ірини
 Сімейна медицина - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Сімейна медицина
Сімейна медицина
mary189Дата: Середа, 24/05/2023, 08:50 | Сообщение # 1
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 39
Статус: Offline
Доброго дня, моя сім'я ходить до клініки Геліос в Дніпрі https://helyos.com.ua/ua/ вже більше 2 років. Дуже рада, що свого часу знайшли цих фахівців, яких можна звернутися з будь-яким питанням. Дуже тепле ставлення та бездоганний професіоналізм! Завжди рекомендую всім своїм друзям та знайомим, також в них є класні пакетні програми, я обрала "Жіноче здоров’я" обов'язково пройду обстеження найблизчим часом.
 
LevchenkoДата: Понеділок, 22/01/2024, 18:51 | Сообщение # 2
Levchenko
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 86
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, де можна дізнатися про тімпанометрію та місце, де її є змога пройти? Відчуваю, що втрачаю слух та наразі шукаю, куди звернутися.
 
pechkin-1978Дата: Понеділок, 22/01/2024, 18:56 | Сообщение # 3
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 12
Статус: Offline
Слух є важливою частиною нашого життя, і проблеми з ним можуть впливати на загальне самопочуття. Коли я зіткнувся з труднощами у слуху, я пішов у центр слуху для проходження тимпанометрії https://sluh.in.ua/ua/timpanometriya/ весь процес був детально пояснений на їхньому сайті, який містить всю необхідну інформацію. Там вказані показання для тимпанометрії, та як підготуватися до процедури, і навіть розклад роботи центру.
 
kozeevkiril269Дата: П`ятниця, 09/02/2024, 12:44 | Сообщение # 4
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 4
Статус: Offline
Добавки для здоров'я ще можна в цьому інтернет-магазині переглянути, тема непогана. Купляю тут добавки постійно, ціни невисокі, а асортимент та якість товару в них чудові, так що дуже раджу переглянути. Плюс доставка по всій Україні новою поштою, зайдіть і подивіться обов'язково!
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Сімейна медицина
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024