В гості до Ірини
 Встановлення вінірів - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Встановлення вінірів
Встановлення вінірів
lusalusivДата: Середа, 22/11/2023, 01:01 | Сообщение # 1
lusalusiv
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 14
Статус: Offline
Хочу зайнятись своєю зовнішністю, бо після вагітності двійняшок я зовсім себе запустила. Почала своє відновлення зі здоров'я зубів, тому що після вагітності та пологів зуби почати крошитися. Я їх підлікувала, але зовнішній вигляд, форма зубів, взагалі я не задоволена. Тепер думаю про можливість встановлення вінірів. Що ти думаєш про це? Де таку процедеру можно зробити у Львові та скільки вона може коштувати?
 
fionafilonoДата: Середа, 22/11/2023, 01:06 | Сообщение # 2
fionafilono
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 45
Статус: Offline
Вініри це чудовий спосіб покращити зовнішній вигляд зубів. Вони не тільки вирівнюють форму, але й додають більше білосніжного кольору. Але про ціну на цю процедуру нічого не можу сказати, навіть приблизно
 
simaveronaДата: Середа, 22/11/2023, 01:12 | Сообщение # 3
simaverona
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 19
Статус: Offline
Львові є багато клінік, які пропонують послуги з встановлення вінірів, думаю, що знайти таку клініку не буде великою проблемою, але ж треба дізнатися, чи має клініка хорошу репутацію. Щодо цін, вони можуть варіюватися від 5000 до 8000 гривень,  залежно від матеріалу, досвід лікарів та клініки.
 
ufimovaaneckaДата: Середа, 22/11/2023, 01:16 | Сообщение # 4
ufimovaanecka
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 39
Статус: Offline
Зрозуміло, що після вагітності та пологів тіло може зазнати змін, та зуби можуть почати псуватися від нестачі вітамінів. Якщо вирішили ставити вініри, то на мій погляд це хороший спосіб покращити зовнішній вигляд зубів. Вони можуть покрити дефекти, змінити форму та кольорову гамму. Що стосується клинік у Львові та цін на вінири, то вам краще шукати клиніки, що спеціалізуються на косметичній стоматології, наприклад можете звернутися сюди https://dentalknysh.com.ua/ru/viniri/
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Встановлення вінірів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024