В гості до Ірини
 Худни і надихни інших. - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Худни і надихни інших. (Ця тема про здоровий образ життя і правильне харчування.)
Худни і надихни інших.
КсюшаДата: Понеділок, 15/02/2016, 10:23 | Сообщение # 1
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Дівчатка вирішила створити нову тему,думаю адміни не будуть проти.Я з недавнього часу вирішила трошки більше полюбити себе.Бо досі любов була для близьких ,рідних мені людей,а про себе була відмашка, а якось тай буде.І так докотилось до того  ,що вага показала трьохзначну цифру.але у мене завжди були відмашки ,що набрала через проблеми зі здоров"ям,були у мене прикрі випадки що приймала гормональні препарати..а ще людський фактор ,який завжди відігравав роль ...Я себе завжди заспокоювала, що мені не вдасться скинути бодай чуть ваги ,бо я гормонально залежна,і тут випадок поїхали ми на відпочинок і у мене закралось питання, чого я не можу бути подібна на ту половину людей які мають гарний і здоровий вигляд ..От і рішила я спробувати себе ,не так себе як всіх своїх на силу волі.і знаєте в мене помалу получається.В цій темі, якщо хтось підтримає її я буду ділитись всім тим чого навчилась за останні пів року.
Прикрепления: 3550149.jpg (38.4 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Понеділок, 15/02/2016, 10:26
 
ir71Дата: Понеділок, 15/02/2016, 16:10 | Сообщение # 2
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Класна темка!!!Вставлю і я свої 5 копійок.

Здорове харчування!Так я поступово перейшла і зараз по малу перевожу свою сім"ю.це не значить що ми тепер їмо лише траву та овочі, але сосіски, копченості, білий хліб, булочки, жарена картопля, майонези  і таке схоже і нас почало відходити в забуття.Останнім часом варю гречку, рис нешліфований,картоплю запечену , філе і рибку на пару, білі сири та тушені овочі.Зранку снідаємо йогуртами з муслями або злаками.Короче до весни трохи себе приведемо в норму.

я ще тепер займаюся в басейні.Незнаю чи зможу сюди вставити відео, як при плаванні працюють мязи і як що худне, але спробую вставити посилання

https://www.facebook.com/enfermo....2554342


 
ir71Дата: Понеділок, 15/02/2016, 16:18 | Сообщение # 3
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
порахуйте скільки кал вам потрібно вживати

 
ЛесяДата: Понеділок, 15/02/2016, 21:20 | Сообщение # 4
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
ооооооооооооооо,я так давно хотіла такого,хоч і є тема але якби ось так підтримувати один одного як у прикрашанні тортів було б супер.Бо як кажуть один в полі не воїн.
я буду тут часто заглядати.
на рахунок майонезів,смаженої картоплі я теж давно такого стараюся не їсти,ну десь колись раз в місяцб чи два то не думаю що страшкно,але краще без


 
ЛесяДата: Понеділок, 15/02/2016, 21:21 | Сообщение # 5
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Ксюша ()
.В цій темі, якщо хтось підтримає її я буду ділитись всім тим чого навчилась за останні пів року.
я підтримую і чекаю твою розповідь


 
КсюшаДата: Понеділок, 15/02/2016, 21:22 | Сообщение # 6
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Раз я вже цю темку створила ,і є підтримка, то я продовжу.І так я записалась в фітнес клуб де пройшла повний курс по програмі правильного харчування і отримала диплом про його повне проходження.
Прикрепления: 6660267.jpg (49.9 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: Понеділок, 15/02/2016, 21:30 | Сообщение # 7
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Ксюша ()
отримала диплом про його повне проходження.
Ксюшооооооооооооо,вітаю,виглядаєш чудово!!!


 
КсюшаДата: Понеділок, 15/02/2016, 22:09 | Сообщение # 8
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, дякую,
це такий математичний всту,далі буде простіше.

Ми починали з того що нас навчили як правильно вміти розрахувати Швидкість обміну речовин (ШОР)є спеціальна формула за ОМРОНОМ
ШОР =655+(9.6*вагу в кг)+(1.8*зріст в см)-(4.7*вік в роках)ця формула для жінок для тих хто веде сидячий спосіб життя результат потрібно помножити на 1.3,для тих хто тренується хоча 2-3 рази на тиждень помножити на 1.5,а у кого більш фізичний труд тоді результат множимо на 1.6,Тою формулою ми визначимо скільки кілокалорій в день потрібно для нормального функціонування організму.
І так наприклад  ШОР =655 +(9.6*90)+(1.8*160)-(4.7*47)=655+864+288-220.9=1586кк.Це формула правильного обміну речовин у спокійному стані людини,а потім множимо  на 1.5 це я свій випадок приводжу   тобто 1586 *1.5=2379 кк я маю споживати в день.
26%кк йде на підтримку мязів
26%на підтримку печінки
18%на роботу головного мозку
9%на роботу серця
7% на роботу нирок
14% всі інші органи
Тепер висновок коли ми зїмо менше кк ніж положено ми будемо втрачати мязи,а мязи в організмі відграють велику роль,вони борються з жиром .500грам мязів спалює 35-45грам жиру.
Питання чому ми набираємо вагу?
тому що в організм поступає більше кк ніж нам потрібно ,нам потрібно розрахувати скільки кілокалорій ми зїли.стільки ж потрібно відпрацювати тобто в залі чи якимсь іншим шляхом,прогулки,коли ми цього не робимо наші кк відкладаються у нас в органзмі у вигляді жиру.
Прикрепления: 7795861.jpg (49.9 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
КсюшаДата: Понеділок, 15/02/2016, 22:35 | Сообщение # 9
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Правильне харчування ,і його вплив на організм.
Як ми всі знаємо що наше меню може складатись як з корисних продуктів так і не дуже.У своєму раціоні я також виключила майонез,кетчупи, різні соуси ,які мають вміст крохмалю,маргарин у якому великий вміст трансжирів,картоплю фрі.у якої вміст жиру 7грам при нормі 2.5-3гр на 100грам продукту.,насичені жири,адже насичині жири є причиною холестерину в крові,для боротьби з холестерином потрібно вживати рибу,рибячий жир,лляну олію,зародки пшениці.
Думаю всі знають що 20% організму складається з білка ,адже білок це фундамент організму.Якісні білки, які потрібно споживати- це риба,куряче філе ,яєчний білок,творог .Норма білка в організмі на 1кг ваги 1грам білка,для тих хто фізично працює потрібно 1.5грами білка..Дуже важливо дивитись на вміст продуктів на етикетки і також дивитись на глікемічний індекс.який визначає рівень цукру в крові.І так чим продукт з вищим ГІ,тим більшим буде вміст цукру в крові,а це все відбивається на нашому здоров"ї.
Ще велику роль відіграє сон у нашому житті.Самий кращий вважається сон з 22години до 2ночі.В цей час виробляється в організмі  гормон -лептин,який відповідає за насиченість організму,якщо ми лягаємо пізніше то виробляється гормон -грелін,який відповідає за голод,тобто людина хоче їсти.Жирова тканина спалється з 23до 2ночі.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
КсюшаДата: Понеділок, 15/02/2016, 22:43 | Сообщение # 10
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
На програмі харчування ,нам роздали свого роду щоденники у яких були формули для харчування на високпротеїновій або вуглеводній дієті.Ми обирали високопротеїнову .І була розшифровка що це все означає.і як тим користуватись.Я за всю програму харчування скинула 10кг.для мене це дуже важливий результат.Але перед початком кожна з нас ставила собі ціль і складала карту мрій.Моя ціль була -10 і я її виконала.Карту мрій можу показати
Це сильна мотивація.Наступні дописи буду ділитись тим чим харчувалась і харчуюсь.Але скажу це однозначно здорова і правильна їжа..


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Понеділок, 15/02/2016, 22:47
 
TalochkaДата: Понеділок, 15/02/2016, 22:59 | Сообщение # 11
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дівчата, які ж ви - молодці! 023
Ксюша, я тебе давно на фото не бачила, але мені здається, що результата уже помітний!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Понеділок, 15/02/2016, 23:00
 
TalochkaДата: Понеділок, 15/02/2016, 23:04 | Сообщение # 12
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ксюша, прочитала твій останній пост. 10 кг - це дуже круто! Ти вмієш досягати поставлених цілей!
023 023 023


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: Понеділок, 15/02/2016, 23:06 | Сообщение # 13
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Рецепт печеньок низькокалорійних
250грам творогу
150грам вівсяних пластівців 
1банан
50грам ізюм
30грам горіхів
Банан перетерти з сиром добавити все інше і замісити тісто і поставити в холодильник на 1годину ,потім формувати шарики і пекти 150хвилин при 180,Кожне печнько обмокала в мак ,кокосову стружку ,конжут.
 Рафаелки
250грам творогу
4ч.л.меду
30грам мигдалю,
кокосова стружка
Змішати творог ,мед і чуть стружки тоді формувати кульки ,в середину впихати мигдаль і обмакнути в кокосову стружку.Постваити в холодильник для застигання.
Прикрепления: 6995954.jpg (58.7 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: Вівторок, 16/02/2016, 10:11 | Сообщение # 14
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Talochka ()
и вмієш досягати поставлених цілей!
так вона молодчинка,я дуже рада за неї,боскажу чесно зайва вага то зле,ноги болять,взутися неможеш,зігнутися нормально теж.
Я от пішла в басейн,працюю ,але в низ вага не йде,хіба заліпити рота.Вирішила стресанути організм посидіти на дієті аби зрушити вагу.І тут так вчасно Ксюша вікрала темку.
Якщо можна буду консультуватися з тобою по харчуванню.
Знаю що треба багато пити води звичайної,при моїй вазі 3 літри,п'ю,але неможу здужати аж 3 л.
Ранок мій колись починався з кави,вже десь місяці три я цю звичку забула,і тепер замісь кавусі улюбленої п'ю 0.5 л. води


 
ir71Дата: Вівторок, 16/02/2016, 13:29 | Сообщение # 15
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Я теж пю воду але від кави ніяк відмовитися не можу.У мене результат мінус 6кг і вже 2 місяці вага тупо стоїть і не хоче падати.Знаю що варто змінити щось, або робити розвантажувальні дні бо вони дуже ефективно зрушують вагу але напевно поки ще мене не "тисне" тому не відважуюся.
Колись такі дні робили на молокочаї.Витримувала спокійно і вага добре зрушувалася.а зараз лінь перемагає..


 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Худни і надихни інших. (Ця тема про здоровий образ життя і правильне харчування.)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024