В гості до Ірини
 Худни і надихни інших. - Сторінка 2 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Худни і надихни інших. (Ця тема про здоровий образ життя і правильне харчування.)
Худни і надихни інших.
ЛесяДата: Вівторок, 16/02/2016, 13:48 | Сообщение # 16
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата ir71 ()
але від кави ніяк відмовитися не можу.
я так само,
Цитата ir71 ()
поки ще мене не "тисне"
Мене власне тисне тому з нинішнього дня роблю стрес організму аби щось кудись та рухнулося


 
ЛесяДата: Вівторок, 16/02/2016, 14:55 | Сообщение # 17
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Так я сьогодні почала то пишу тут своє нинішнє меню.
Ранок  вівсянка + 1 яйко,через пів години кавуська,(ну не можу я без неї)
обід 100 грам картоплі вареної 150 грам курки вареної і салатна суміш заправлена соком лимону і капля олійки
На вечерю планую сир і чорнослив
,що не так підкаже наша Ксюша


 
ЛесяДата: Вівторок, 16/02/2016, 15:07 | Сообщение # 18
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Доречі,супи можна???

 
ir71Дата: Вівторок, 16/02/2016, 15:10 | Сообщение # 19
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Я не спец в тому але ти просто сідаєш на дієту, а як правило після дієт вага суне догори, а треба змінити харчування, тобто перейти на здорову їжу

 
ir71Дата: Вівторок, 16/02/2016, 15:16 | Сообщение # 20
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
цитата зі щоденника здорового харчування 
"Головне правило зниження ваги - це тривалість цього процесу. Хочете швидко позбутися зайвої ваги за кілька днів до особливого випадку? Тоді приготуйтеся до того, що як тільки ваша дієта закінчиться, повернуться кілограми. Розраховані вони на виведення води з організму, яка швидко заповнюється, як результат, погіршуються процеси метаболізму, а жирові клітини все-одно не зникають. Крім шкоди здоров'ю такі дієти нічого не принесуть.

Вам просто необхідно стати набагато більш активними у вашому повсякденному житті:
  • уникайте підйомників, ліфтів та ескалаторів
  • замінюйте механічні пристрої на ручні, де це тільки можливо
  • вигадуйте будь-який привід для того, щоб пройтися пішки
  • припаркуйте свою машину подалі від входу і пройдіться пішки
  • більше стійте, а ніж сидіть (якщо ви можете виконати доручення, стоячи, ви спалите більше калорій, ніж коли сидите)
  • намагайтеся ходити пішки принаймні 30 хв в день або в загальному проходьте 1 кілометр (пам'ятайте, що його можна розбити на шматки)


Найкращий перевірений спосіб позбутися зайвої ваги і схуднути без шкоди для здоров'я – це збалансоване харчування у поєднанні з фізичною активністю. Чи варто шукати метод простіший? Потрібно всього лише не переїдати, харчуватися правильно і повноцінно, проводити більше часу на свіжому повітрі і не забувати хоча б про необхідність ранкової гімнастики. Методика не вражає екстравагантністю, але гарантує зміцнення здоров'я та імунітету, підвищення самопочуття і, звичайно, поліпшення фізичної форми.


 
ЛесяДата: Вівторок, 16/02/2016, 15:21 | Сообщение # 21
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата ir71 ()
перейти на здорову їжу
я думала що те що я їстиму то здорове харчування  emocii-160 ,а вияляється ні.Я по іншому знаю про дієти,це там або рисова.або кефірна чи яблучна і т.д,а тут зве корисне,чи ні?
Ксюшо кажи швидко  zlost-490 поки не нажерла лишнього


 
ir71Дата: Вівторок, 16/02/2016, 15:31 | Сообщение # 22
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
потрібна інформація

меню яке радять при здоровому харчуванню


 
ЛесяДата: Вівторок, 16/02/2016, 16:23 | Сообщение # 23
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
О Ірцю теж дуже корисна інформація
,дякую


 
КсюшаДата: Вівторок, 16/02/2016, 22:13 | Сообщение # 24
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, загалом скинула 14кг,то за програму харчування скинула 10кг

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
КсюшаДата: Вівторок, 16/02/2016, 22:24 | Сообщение # 25
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, правильно сьогодні харчувалась
ir71
Цитата
але ти просто сідаєш на дієту, а як правило після дієт вага суне догори, а треба змінити харчування, тобто перейти на здорову їжу
 я розповім про те.що ми вчились ,так харчування по фазах це є не на день а рахуйте спосіб життя.Перша фаза -це свого роду дієта ,нею ти робиш стрес для організму.Другий тиждень вже починається інше харчування.а 3фаза це взагалі для закріплення результатау.Хто не пройде 3 фазу то дарма будуть зусилля в похуданні.Третя фаза там є трошки математики ,потрібно стати зранку на вагу і поважитись,і тоді харчуватись по тих формулах.Напротязі кількох тижнів потрібно важитись кожного дня і коли ми набрали зайвих1.5кг знову на 3 дні вертаємось на 1 фазу ,за тих 3 дні можна скинути більше ніж 1.5кг,і тоді вже вага зменшується.на цих качелях так називається ,ми втрачаємо вагу від загальної.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
КсюшаДата: Вівторок, 16/02/2016, 22:30 | Сообщение # 26
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
На першій фазі 5 днів ми харчувались 1200кк в день,2 фаза 1500кк в день а третя фаза 2500кк в день.
Цікава річ- морква і буряк відноситься до фруктів ,бо воно солодке


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
КсюшаДата: Середа, 17/02/2016, 00:10 | Сообщение # 27
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Ось покажу раціон свого дня  .У мене 5разове харчування.Зранку встаю і випиваю 0.5літри води ,через пів години снідаю  поживним  коктельчиком

він складається зі 125грам творогу нежирного 300грам молока не жирного і 200грам ,ягід (можуть бути любі ,полуниця малина афина,)я полюбила з бананом 60грам ,все збиваю блендером .
Хто полюбляє каву то її можна випити через пів години після їди.Напротязі дня потрібно пити багато води.
Перекус у мене після сніданку через 2.5-3години.На перкус я беру або молочне або горіхи,молочне це сири тверді 28грам сир сулугуні 35грам горіхів 15грам або 7 половинок грцьких,або арахіс мигдаль 15штук.
Обід через 2.5-год

а ось така вечеря
Прикрепления: 2426037.jpg (53.6 Kb) · 9477264.jpg (54.4 Kb) · 6768433.jpg (70.6 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Середа, 17/02/2016, 00:13
 
ir71Дата: Середа, 17/02/2016, 15:07 | Сообщение # 28
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ой то не для мене ці фази.я точно такого дотримуватися не зможу.Я відпускаю ситуацію у вільне плавання.Просто викинула з раціону непотрібні шкідливі продукти. зменшила споживання солодощів і п"ю воду мінімум 2л в день, після 18 год вже  6 місяців як не їм , ну і звісно спорт.Поки 3 рази в тиждень плавання, на весні буде більше.
маю надлишкову вагу але лише 10кг, думаю це не смертельно.Поступово щось скину але не фанатично .


 
ЛесяДата: Четвер, 18/02/2016, 09:13 | Сообщение # 29
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата ir71 ()
.Поступово щось скину але не фанатично .
я думаю щоб добратися до потрібної ваги мені буде зовсім не гарно,бо знаю ордяка худа як з концтабору,так що я теж не буду лиш кілька того що заважає
Мій вчорашній раціон
Ранок гречка,язик 1 яйко, кава
обід,трошки горохової зупки,суміш салату+ фета.
вечеря курка з слатом і пів картоплини відвареної
На нині ранок вже була гречка і салат з фетою
Чекаю експерта може щось не те


 
ЛесяДата: Четвер, 18/02/2016, 10:15 | Сообщение # 30
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Побувши два дні,я б не сказала що то так аж кардинально важко.я сита навіть більше,порцію я таку ніколи не зїдала раніше.Все що потрібно організмові є,

 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Худни і надихни інших. (Ця тема про здоровий образ життя і правильне харчування.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024