В гості до Ірини
 Худни і надихни інших. - Сторінка 3 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Худни і надихни інших. (Ця тема про здоровий образ життя і правильне харчування.)
Худни і надихни інших.
ir71Дата: Четвер, 18/02/2016, 11:39 | Сообщение # 31
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Поради, як зменшити апетит:
  • Уникайте забігайлівок і вуличної їжі.
  • Беріть з собою їжу для перекусу, наприклад, яблука чи горіхи.
  • Не будьте голодними. Дотримуйтесь режиму: сніданок, перекус, обід, перекус, вечеря.
  • Уникайте запакованої готової їжі з глютаматом натрію та іншими підсилювачами смаку.
  • Не їжте продукти з легкодоступними вуглеводами чи зайвим жиром від смаження.
  • Їжте корисне, але те, що ви любите. Отримуйте задоволення від вигляду їжі.
  • Їжте довго, розтягуючи задоволення. Відучіться їсти похапцем.
  • Створіть позитивний ритуал приймання їжі.
  • Замініть великі тарілки і горнята на менші.
  • Обирайте свіжу зелену, кольорову і запашну сиру їжу, багату вітамінами.
  • Надавайте перевагу свіжій приготованій їжі з великим вмістом води і харчових волокон.
  • Не пийте солодку воду. Уникайте «пустих» калорій.
  • Пийте негазовану столову воду.
  • Уникайте алкогольних напоїв, оскільки алкоголь дуже калорійний сам по собі, окрім того послаблює контроль над собою.
  • Звертайте увагу як харчуються худі, активні люди. Беріть з них приклад.

  •  
    КсюшаДата: П`ятниця, 19/02/2016, 15:42 | Сообщение # 32
    Ксюша
    найкращі кондитери
    Группа: Ясне Сонечко
    Сообщений: 4630
    Статус: Offline
    Леся
    Цитата
    Чекаю експерта може щось не те
     

    слухай знайшла експерта,ми тут всі експерти почуть чуть.
    ir71
    Цитата
    Ой то не для мене ці фази
    я так теж спершу казала а пройшовши трошки курс вже навіть не дивлюсь що і скільки потрібно їсти ,як пише Леся я таких порцій ніколи не їла,бо все привикла нашвидкоруч.
    Є такий спеціальний щоденник ,де записані всі продукти переведені  грами,і калорії ,що там нічого не треба рахувати лиш підставляти по формулах
    .На тих фазах є високпротеїнова комбінація і вуглеводна.
    Я сиджу на першій бо хочу скинути вагу .кому не потрібно її скидати або хоче повільно худнути то більше краща вуглеводна.На 1 фазі я харчувалась 5днів на день 1200кк,з низ вуглеводів 91,білків 137,жирів 34,на 2 фазі можна сидіти до тих пір поки не скинеш все зайве,або до настання плато,плато це коли вага стоїть і не рухається ні взад ні вперед,на 2 фазі я хачувалась 1500кк в день вуглеводи 113,білки 170,жири 42,після настання плато,обо коли ви вже схудли до тої точки що далі не потрібно,тоді обовязково потрібно на 3 фазу,це харчування на 2500кк в день,де 277 вуглеводи,100протеїни і 57 жири.
    А там дальше розпочинаються качелі для організму ,але про це розповім пізніше бо я поки ще на 2 фазі ,але з 1 березня переходжу на 3 фазу.
    Високопротеїнова і вуглеводна одинакові в розрахунках ,лиш міняєте місцями як в першій було білка більше, то тут наоборот,і ще як Іра написала вище без фізнагрузок це нереально.Я також 3-4 рази в тиждень ходжу в спортзал,а ще потрібно багато гуляти на свіжому повітрі.


    Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
     
    ir71Дата: П`ятниця, 19/02/2016, 21:42 | Сообщение # 33
    ir71
    адмін
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 7696
    Статус: Offline
    Цитата Ксюша ()
    а ще потрібно багато гуляти на свіжому повітрі.
    я в басейн йду 30хв в одну сторону і 30 додому.Година в день то саме воно, по кроках це 7тис кроків(а людині треба 10тис кроків щодня)! Так то лише в басейн а ще магазин, базар, школа.Короче трохи хожу


     
    КсюшаДата: П`ятниця, 19/02/2016, 23:08 | Сообщение # 34
    Ксюша
    найкращі кондитери
    Группа: Ясне Сонечко
    Сообщений: 4630
    Статус: Offline
    я теж стараюсь багато ходити,не знаю як там на тисячі кроків,бо немаю такої програмки що вимірює,але ходжухоча як нам пояснювали походи в магазин і на базар то не рахується треба гуляти ,я ще питала коли гуляти коли весь день по хвилинах.

    Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
     
    ir71Дата: Неділя, 21/02/2016, 10:47 | Сообщение # 35
    ir71
    адмін
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 7696
    Статус: Offline
    про нас

     
    КсюшаДата: Неділя, 21/02/2016, 14:34 | Сообщение # 36
    Ксюша
    найкращі кондитери
    Группа: Ясне Сонечко
    Сообщений: 4630
    Статус: Offline
    ir71, ото динозавр собі карту мрій намітив,супер ,молодець,а ось моя карта мрій

    Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

    Сообщение отредактировал Ксюша - Неділя, 21/02/2016, 14:35
     
    ЛесяДата: Вівторок, 23/02/2016, 08:57 | Сообщение # 37
    Леся
    найкращі кондитери
    Группа: Ясне Сонечко
    Сообщений: 5387
    Статус: Offline
    Іта за пару днів моєї дієти(але я б сказала обжираловки) у мене вага зрушилася з місця і пішла вниз,я дуже рада.Бо хожу в басейн,працюю там поповній а воно трохи зійшло і стало.Буду продовжувати правильно харчуватися,бо чесно все таке як і завжди,правда моїх любимих фруктів небуло ці дні,а їх я дуже багато їла.
    Ну от пару з того що я вживала,картопля варена ,горох,рис,гречка,курка,язик свинний,салатики різні,сир домашній,кефір,горіхи,кунжут,насіння соняшника(але звісно не такими порціями як ми звикли,але скажу якщо на тарілці все те що треба то порція теж не мала,зате корисна.


     
    КсюшаДата: Четвер, 25/02/2016, 00:47 | Сообщение # 38
    Ксюша
    найкращі кондитери
    Группа: Ясне Сонечко
    Сообщений: 4630
    Статус: Offline
    Леся, молодець,я рада що щось зрушилось.На другій фазі буде простіше .там вже фрукти будуть

    Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
     
    КсюшаДата: Четвер, 25/02/2016, 22:04 | Сообщение # 39
    Ксюша
    найкращі кондитери
    Группа: Ясне Сонечко
    Сообщений: 4630
    Статус: Offline
    Не складно мати ідеальне спортивне тіло. Складно і важко тягати на собі кілограми зайвого жиру!

    Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
     
    tierchengoesДата: Неділя, 26/08/2018, 09:24 | Сообщение # 40
    нова людина
    Группа: Відвідувач
    Сообщений: 2
    Статус: Offline
    Як актуально для мене, дякую за поради)
     
    malenalenayaДата: П`ятниця, 01/02/2019, 18:11 | Сообщение # 41
    нова людина
    Группа: Відвідувач
    Сообщений: 4
    Статус: Offline
    дівчата я з вами. 
    купила наразі програму аніти луценко. 
    поки третій тиждень.
    але вже міну 3,5 кг. 
    система харчування важлива таки
      
    не скажу що це супер система, але з чогось треба ж починати
     
    symesaДата: Четвер, 03/10/2019, 00:24 | Сообщение # 42
    symesa
    нова людина
    Группа: Відвідувач
    Сообщений: 5
    Статус: Offline
    спасибо за советы)
     
    Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Худни і надихни інших. (Ця тема про здоровий образ життя і правильне харчування.)
    • Сторінка 3 з 3
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    Пошук:


    Copyright MyCorp © 2024