В гості до Ірини
 Треба знати і вміти - Сторінка 2 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Треба знати і вміти (Корисні поради)
Треба знати і вміти
Яринка-1Дата: Середа, 17/03/2010, 15:16 | Сообщение # 16
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Стільки корисного написали,молодці
 
ir71Дата: П`ятниця, 21/05/2010, 15:52 | Сообщение # 17
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ячмінь..ячмінь іди під пень

Оригінальний народний рецепт лікування ячменя, що обіцяє назавжди позбавити від цієї хвороби, такий: приймати по 5-6 сухих маленьких жовтих квіточок пижма. За день варто прийняти вищезгадану дозу 4-5 разів, запиваючи водою, поки ячмінь не пройде.

Лікарі ж радять застосовувати очні капелі, очні мазі з антибіотиками - тетрациклінова або эритромициновая очна мазь. Якщо, незважаючи на вжиті заходи, захворювання буде прогресувати, необхідно терміново звернутися до лікаря-офтальмолога. Медики говорять, що ячмінь може сигналізувати про неполадки в імунній системі. Іноді запалення провокується цукровим діабетом, анемією, захворюваннями шлунково-кишкового тракту. До появи ячменя може привести влучення в око порошин, смітинок, лупи, а також використання несвіжих рушників, хусток або неякісної косметики.


 
ir71Дата: П`ятниця, 21/05/2010, 15:55 | Сообщение # 18
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Найпоширенішими засобами проти ячменю є алое і календула. З календули готують настоянку для примочок – 10-15 г сухих квітів залити склянкою окропу, настояти впродовж 30-40 хвилин, процідити. Для примочок використовують і аптечну настоянку календули, попередньо розвівши її у пропорції 1:10 кип’яченою водою. У такій самій пропорції розводять свіжовитиснутий сік алое.

Для лікування ячменю використовують столітник: середній листок подрібнюють і настоюють 6-8 годин у склянці холодної кип’яченої води, проціджують і також роблять примочки.

Непогано впорається з ячменем кріп: столову ложку подрібненого кропу залити 1,5 склянкою окропу, дати настоятися і прикладати теплі примочки до повік


 
ТетянаДата: Середа, 02/06/2010, 19:57 | Сообщение # 19
нова людина
Группа: Особливі
Сообщений: 9
Статус: Offline
А я роблю настойку м'яти на спирту, приймаю, коли болить шлунок, при отруєннях. А ще прополіс на спирту - від простуди деже добре допомагає.
 
нeмаєтакоїДата: Середа, 02/06/2010, 20:00 | Сообщение # 20
Группа: Видалені





Quote (Тетяна)
А я роблю настойку м'яти на спирту, приймаю, коли болить шлунок, при отруєннях.
Таня а яка пропорція? Мене зацікавило.
 
ТетянаДата: Середа, 02/06/2010, 20:29 | Сообщение # 21
нова людина
Группа: Особливі
Сообщений: 9
Статус: Offline
Я без пропорцій роблю, наповнюю півлітрову банку м'ятою не дуже плотно і заливаю спиртом, а прополіс купляю 2 палочки і заливаю 100гр. спирту. Дітям зимою при простудах дуже допомогло.
 
нeмаєтакоїДата: Середа, 02/06/2010, 20:42 | Сообщение # 22
Группа: Видалені





Дякую Таня за перепис.
 
ir71Дата: Середа, 02/06/2010, 21:23 | Сообщение # 23
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дякую Таню,це корисна порада!

 
ir71Дата: Середа, 16/06/2010, 10:50 | Сообщение # 24
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Вибілювати зуби

Візьміть 2-3 бутона гвоздики і подрібніть їх. Змішайте гвоздикових порошок у рівній пропорції з подрібненою тирличу жовтого. Перед чищенням зубів порошок розведіть водою. Чистіть отриманої пастою зуби 2 рази на день протягом 3-х днів.

Зміцнюємо волосся

Візьміть 5 бутонів гвоздики і подрібніть їх. Змішайте гвоздикових порошок зі склянкою цибулевої шелухи і залийте склянкою горілки. Наполягайте два тижні в темному місці. Втирайте настій кожен раз перед миттям голови і тримаєте на волоссі протягом 30-40 хвилин.

Виводимо синці

Додайте в 1 літр холодної води 4-5 крапель ефірного масла гвоздики. Змочіть цією сумішшю складену в кілька разів марлю і прикладіть до удари. Тримайте до тих пір, поки марля не зігріє. Повторіть маніпуляції кілька разів.

Позбавляємося від прищів

У 100 мл холодної фільтроване води додати 20 крапель ефірної олії гвоздики. Отриманим лосьйоном щодня протирати обличчя. При перших ознаках печіння або дискомфорту припинити застосування косметичного засобу.


 
comkoДата: Середа, 16/06/2010, 10:59 | Сообщение # 25
comko
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 37
Статус: Offline
Для зміцнення і блиску волося добре його полоскати в запареній кропиві (краще молоденькій). Рвемо кропиву бажано з корінням, миємо, заливаємо кип'ятком і коли вода вистигне до потрібної нам температури полощемо в цій воді голову (перед тим необхідно кропиву витягти і викинути). Ще добре полоскати волосся яєчними жовтками.

Мене звати Наталя!
 
нeмаєтакоїДата: Середа, 16/06/2010, 11:09 | Сообщение # 26
Группа: Видалені





comko, Дякуємо за пораду.

Quote (comko)
Ще добре полоскати волосся яєчними жовтками.
А мене колись бабуся заставляла мити волося жовтком, а в мене воно по пояс, то я так нелюбила, я нерозуміла що то корисно.
 
comkoДата: Середа, 16/06/2010, 15:47 | Сообщение # 27
comko
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 37
Статус: Offline
Мене також бабуся в селі ще в дитинстві заставляла мити голову яєчними жовтками і кропивою. правда я зовсім не шкодую, тому що результат вражав. Волосся дійсно менше лізло і виблискувало.
А ще я собі пригадала, що бабуся заставляла мене пити настоянку з полину - це коли я не хотіла нічого їсти (для покращення апетиту). На смак вона гірка і зовсім не приємна, зате який в мене потім апетит був!!! biggrin


Мене звати Наталя!
 
нeмаєтакоїДата: Середа, 16/06/2010, 16:40 | Сообщение # 28
Группа: Видалені





Quote (comko)
зате який в мене потім апетит був!!!
Треба своїй малі давати а то заставити їсти це щось страшне.
 
comkoДата: П`ятниця, 09/07/2010, 16:20 | Сообщение # 29
comko
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 37
Статус: Offline
Кавуновий сік - бальзам для шкіри

Очищаючу і живильну маску готують з м'якоті кавуна. Візьміть одну чашку м'якоті кавуна і збийте на однорідну масу зі сметаною - для жирної шкіри або з бананом - для сухої. Покладіть масу на обличчя і зверху накрийте рушником на 15 хвилин. Потім змийте.

Маска з насіння кавуна краще очищає, ніж з м'якоті кавуна, але менше живить шкіру. Подрібніть насіння у кавомолці. Потім у масу додайте кип'ячену теплу воду і накладіть маску на обличчя на 10-15 хвилин.


Мене звати Наталя!
 
Мартуся1309Дата: П`ятниця, 09/07/2010, 16:45 | Сообщение # 30
Мартуся1309
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 91
Статус: Offline
Мені колись мама намагалася втирати в коріння волосся цибулю натерту на дрібній терці (виходить пюре) треба потримати 20хв. а потім змити. Укріплює волосся....це для тих хто любить цибулю biggrin
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Треба знати і вміти (Корисні поради)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024