В гості до Ірини
 Щеплення дітям - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Щеплення дітям
Щеплення дітям
fionafilonoДата: П`ятниця, 10/12/2021, 14:12 | Сообщение # 1
fionafilono
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 45
Статус: Offline
Дорогі матусі, як ви ставитеся до щеплення маленьких дітей? Чи варто робити щеплення дитині в перший рік життя чи це необґрунтований ризик? Як ви, до цього належите? Хто стикався із побічними реакціями організму дитини на вакцини? Що скажете про вакцину проти Ковіда дітям?
 
veramarininaaДата: П`ятниця, 10/12/2021, 14:32 | Сообщение # 2
veramarininaa
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 34
Статус: Offline
Я мама трьох дітей і до привиків ставлюся дуже обережно, і ми робимо їх дуже вибірково і з ОАПС. Після ретельного та детального вивчення та консультації з різними фахівцями. Що стосується Ковідної вакцинації дітей, то я вважаю, що існуючі вакцини ще не достатньо випробувані, щоб колоти їх нашим дітям.
 
ufimovaaneckaДата: П`ятниця, 10/12/2021, 14:40 | Сообщение # 3
ufimovaanecka
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 39
Статус: Offline
Я проти щеплень, в принципі, тому що імунітет повинен сам виробляти всі необхідні антитіла та захищати організм від хвороб. Мало того, що ми вбиваємо імунну систему, так ще може бути безліч побічних реакцій на ці вакцини.
 
dianalapyxovaДата: П`ятниця, 10/12/2021, 14:43 | Сообщение # 4
dianalapyxova
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 30
Статус: Offline
Вакцинація дітей до року потрібна однозначно. При отриманні щеплення, імунітет дитини отримує точно такий набутий імунітет. Я маю на увазі вакцини, які перевірені вже десятиліттями. Що стосується вакцин від Коронавірусу, то поки важко сказати, чи вона шкідлива, чи ні, потрібно більше досліджень. Докладніше про те, який імунітет у немовлят, читайте у цій статті https://mamako.ua/blog....dennykh
 
plotnatusikДата: Середа, 07/12/2022, 17:36 | Сообщение # 5
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 13
Статус: Offline
В мене підхід до щеплень вибірковий. Робила дітям лише щеплення від туберкульозу та кпк
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Щеплення дітям
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024