В гості до Ірини
 Допомога. - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Допомога.
нeмаєтакоїДата: Понеділок, 11/10/2010, 17:32 | Сообщение # 1
Группа: Видалені





Прошу поради.

Осінь!!!!! Така всюди краса. А у моєї малої проблемний сезон. В цей час у неї починається на очах кон'юнктивіт" ячмінь".
Підкажіть, може хто знає чим можна зарадити. Пробували і капельки, і мазь.

 
ОляДата: Понеділок, 11/10/2010, 19:42 | Сообщение # 2
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Таню, як колись працювала у Львові в садочку дитячому в 1980-тих роках вихователем, то ми спасали дітей пініциліном. Тим, що уколи роблять. Доливали до фляшечки перекип"яченої гарячої води, закривали тою резиновою закривочкою, збовтували, охолоджували, щоби було теплим і промивали очка. Тільки ваткою треба тягнути від скроні до переносиці, щоби не розтягувати інфекцію ще більше. І ватку міняти щоразу. Добре змочила, стягнула в один бік - і викинула. То нас медсестра так навчила. Допомагало прекрасно! Нераз довечора діти йшли вже додому з чистими очками. А можна робити то і кілька днів.

Додано (11.10.2010, 19:42)
---------------------------------------------
То рецепт від кон"юктивіту. Коли очі гноєм заходять.

Сообщение отредактировал Оля - Понеділок, 11/10/2010, 19:40
 
нeмаєтакоїДата: Понеділок, 11/10/2010, 20:02 | Сообщение # 3
Группа: Видалені





Дякую Олечко. Буду пробувати.
 
ОляДата: Понеділок, 11/10/2010, 20:05 | Сообщение # 4
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (котяра)
Дякую Олечко. Буду пробувати.

Нема за що! Лікуйтеся на здоров"я! Як маєш можливість ще нині купити пеніцилін, або маєш вдома, то зроби дитині наніч. А зранку повториш.

 
ir71Дата: Понеділок, 11/10/2010, 20:05 | Сообщение # 5
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дівчата порадте щось.Мене протягнуло десь з вікна.Скрутило мене так що вирівнятися не можу.Вже уколи брала і натарають гріючою мазю,а результату немає.Не можу руку підняти,все болить.Може хтось знає що треба робити у таких випадках???

 
ОляДата: Понеділок, 11/10/2010, 20:05 | Сообщение # 6
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (ir71)
Може хтось знає що треба робити у таких випадках???

Іра, в мене таке саме зараз. Тільки під лопаткою. То невралгія. П"ю таблетки Німегезік. Є у вас в аптеках без рецепту. Брат мені тиждень тому привіз. Вже когось посилай в аптеку і пий. Пропий цілий курс.

 
PavlukДата: Понеділок, 11/10/2010, 20:05 | Сообщение # 7
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
А моя бабця має натирання з часника і хрону настояне на самогонці. В неї остеохондроз чи як то правильно? Їй то помагає. Як треба, то уточню в баби рецепту.

 
ir71Дата: Понеділок, 11/10/2010, 20:06 | Сообщение # 8
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Олю,дякую.записала собі,буду пити бо просто дихати не можу,колить і все.

 
ir71Дата: Понеділок, 11/10/2010, 20:06 | Сообщение # 9
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Pavluk)
В неї остеохондроз

Таню,у мене не це.То простуджені мяси чи невр якийсь.Та просто болить вся ліва сорона і руку ще й підняти не можу.От так носила собі коржі на двір щоб вистигали,а сама була роздіта та розпарена біля духовки.Зарабила хворобу cry


 
ОляДата: Понеділок, 11/10/2010, 20:06 | Сообщение # 10
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (ir71)
Та просто болить вся ліва сорона і руку ще й підняти не можу.

Іра, те саме в мене було. Віднімало всю ліву сторону. Я думала, що то інсульт розбиває. Аж на швидку їздила. І там нічого не знайшли. Аж поки ці таблетки випадково мені не порадили.
А ще хочу тебе "порадувати", що то вже тепер мусиш дуже берегтися. Не бувати на протягах, ні не вискакувати роздягненою, бо воно не виліковується зовсім, а просто приліковується. sad

 
PavlukДата: Понеділок, 11/10/2010, 20:06 | Сообщение # 11
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Ясно, значить треба добре вигріти, мама моя має защемлений нерв, то мусить в теплі тримати ногу постійно. Бо як промерзне то не може встати. Може якоюсь шерстяною хусткою обмотатися, що тепло було?!?

 
ir71Дата: Понеділок, 11/10/2010, 20:06 | Сообщение # 12
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Олю,поради прислухалася,таблетки купила і почала пити.А ще купила перцевий пластир і обліпилася ним.Гріє добре і через те мабуть трохи біль притупило.Саме найгірше що мастику розкачати не можу,бо треба напрягатися а болить... cry

 
ЛесяДата: Понеділок, 11/10/2010, 20:06 | Сообщение # 13
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
А може випити сильно діюче знеболююче.Типу Долорен???

 
цукеро4каДата: Понеділок, 11/10/2010, 20:07 | Сообщение # 14
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 362
Статус: Offline
У мене таке було місяць тому уже не знала, що робити мама мені дала "гель двойного действия"тільки не смійтеся купляла у ветеренарній аптеці.Вона зеленого кольору.Я мазала 4ри дні мені пройшло smile ,а до цього боліло так,що не могла розчесатись. cry

Красива жінка для очей-рай, для душі - пекло, для кишені - чистилище

Я Таня

 
IraДата: Понеділок, 11/10/2010, 20:07 | Сообщение # 15
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Іруся, можеш попити "Німесил" то порошки воно знеболює і діє як антибіотик.(провірено) А ще можна розтиратися "міновазином",але краще наніч. Виздоровлюй!!!!!

 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024