В гості до Ірини
 Допомога. - Сторінка 3 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Допомога.
AntaliaДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:04 | Сообщение # 31
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Тут треба оприділитись що краще: кашляти чи смердіти. happy
 
РоксоланаДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:04 | Сообщение # 32
Роксолана
набираюсь досвіду
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Ой дівчата,а я сьогодні таку біду маю!!!Виймала з камери вареники,а той кульок чогось так пристав сильно.Ну і я вирішила це діло ножом відірвати.Одним словом,так проткнула руку,що перші пару хвилин боялась дивитися ,що там сталось.Глибоко ніж пішов,чоловік рану обробив,але зараз сильно там болить,ніби пульсує. sick

я трохи нерозумна!

Сообщение отредактировал Роксолана - П`ятниця, 25/03/2011, 15:45
 
ЛесяДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:04 | Сообщение # 33
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Роксолана, Співчуваю.Я сьогодні теж розрізала собі палець на правій руці.Глибоко,кров цідила як з свині.А на неділю маю тортик оформити ,похреснику.ледь друкую,а як буду ліпити не знаю.Може тобі знеболююче випити.

 
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:04 | Сообщение # 34
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Роксолана)
але зараз сильно там болить,ніби пульсує.

Ой!!!мені "мороз" по шкірі пішов.Що ж ти так себе не бережеш???до речі хто з ножем лізе до морозилки?І руку скалічила а ще можна назавжди позбутися холодильника,бо якби пошкодила це покриття то твій холодильник більше б не морозив. sad
Тепер Роксолано пий щось обезболююче,бо трохи буде боліти. surprised


 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:04 | Сообщение # 35
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Роксолана, Леся, поправляйтесь і
а це вам для підняття духу


 
УлянкаДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:04 | Сообщение # 36
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Леся, Роксолана, якись сьогодні у вас невезучий день!

s
 
НаталонькаДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:05 | Сообщение # 37
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Роксолана, Леся, я Вам співчуваю всім серцем, і розумію, як болить. Бо я теж не так давно мала пригоду з ножем і тортівницею, ( не могла вікрити руками, вирішила, що ніж допоможе) Допоміг так, що згадка (шрам) залишиться назавжди. Море крові, у мами чоловіка, жах в очах, казала, що скільки живе, ще такої глибокої рани не бачила. А торт мав бути для свекра - він і був винен, що невіста так покалічила руку. Дівчатонька бережіть себе.
 
РоксоланаДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:05 | Сообщение # 38
Роксолана
набираюсь досвіду
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Дякую дівчатка!А чого я зножем полізла?Та то я не від камери відривала ,а воно там всьо чогось прилипло,ті кульки.Тепер не можу і їсти зварити.Будем на хлібі певно зо два дні))))))

я трохи нерозумна!
 
ЛесяДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:05 | Сообщение # 39
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
І я дякую за співчуття.
Роксолана, Заморожені вареники і чоловік може зварити,якщо захоче їсти.


 
ОляДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:05 | Сообщение # 40
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (Роксолана)
так проткнула руку,що перші пару хвилин боялась дивитися ,що там сталось.Глибоко ніж пішов,чоловік рану обробив,але зараз сильно там болить,ніби пульсує. sick

Quote (Леся)
Я сьогодні теж розрізала собі палець на правій руці.Глибоко,кров цідила як з свині.

Дівчата, як маєте вдома Меновазин, то добре промочіть бинтову серветочку і прикладіть до рани. Буде відразу пекти, але скоро вщухне, бо Меновазин - це ментол, новокаїн і анастезин. Його в більшості використовують для розтирання, але мене колись ще в Україні навчили прикладати до різних свіжих ран. І рана гоїлася майже на очах, не лишаючи й знаку. Так що його треба завжди мати в домашній аптечці під руками. Навіть удари і то протирати відразу Меновазином і не буде і синяка, або буде майже непомітний.
Але серветку не лишайте на рані надовго, бо я раз прибинтувала і носила, то довго шкіра в тому місці була заніміла. Прикладіть, потримайте, а потім викиньте і через деякий час нову так само прикладіть.

Сообщение отредактировал Оля - П`ятниця, 25/03/2011, 17:19
 
РоксоланаДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:05 | Сообщение # 41
Роксолана
набираюсь досвіду
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Quote (Оля)
як маєте вдома Меновазин,

Не маю такого препарату.ми промили перекиссю,то так шуміло ніби сода з оцтом.А потім йодом припекли,то я ледве витримала.Дуже пекло!


я трохи нерозумна!
 
ОляДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:05 | Сообщение # 42
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (Роксолана)
Не маю такого препарату.ми промили перекиссю,то так шуміло ніби сода з оцтом.А потім йодом припекли,то я ледве витримала.Дуже пекло!

Є він в кожній аптеці. Коштує копійки. Йод і перекись дезинфікують рани, а меновазин допомагає відновленню клітин і швидкому одужанню. Так що варто побігти в аптеку. Тим більше, що якщо є вдома малі діти, то незамінима річ.

 
ЛесяДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:06 | Сообщение # 43
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Олечко,та ти справжня ходяча енциклопедія.Що б ми без тебе робили.Живеш від нас далеко але в курсі наших препаратів і цін на них.

 
IraДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:06 | Сообщение # 44
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Роксолана, Леся, дівчатка я вам співчуваю будьте обережні з ножем бо можна серйозно себе покалічити cry cry Видужуйте швидше

 
IraДата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:06 | Сообщение # 45
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Оля, дякую за добру пораду я про таку дію меновазину не знала sad а це для мене знахідка бо маю бешкетника внука завжди в щось тай влізе cool

 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024