В гості до Ірини
 Допомога. - Сторінка 8 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Допомога.
ir71Дата: Понеділок, 14/05/2012, 14:00 | Сообщение # 106
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Маряна, ось тут ми про це писали.Перечитай собі для інформації

 
МарянаДата: Понеділок, 14/05/2012, 15:19 | Сообщение # 107
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Леся, а що малявка може тиснути десь на хребет і тому можуть терпнути руки? Бо я помічаю, що терпнуть сильніше тоді, коли робю якусь дрібну роботу руками чи ліплю чи вишиваю.

 
ЛесяДата: Понеділок, 14/05/2012, 16:47 | Сообщение # 108
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Маряна)
Леся, а що малявка може тиснути десь на хребет

Я не доктор,але у твоєму стані краще проконсультуватися у лікаря.


 
МарянаДата: Понеділок, 14/05/2012, 19:40 | Сообщение # 109
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Все ж таки так зроблю, маю йти в четвер до лікаря скажу, може щось порадить, бо самолікування у моєму випадку недоречне.

 
МарянаДата: П`ятниця, 09/11/2012, 22:27 | Сообщение # 110
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Дівчата, дівчині з м. Миколаєва потрібна допомога - їй терміново потрібно зробити пересадку легеніь.



Ось ще зсилки на інформацію про неї в неті - може знайдеться хтось не байдужий до чужої біди....

http://senyshynka.blogspot.com/

http://vk.com/club44032598

http://www.odnoklassniki.ru/group/52668986228861
Прикрепления: 8972189.jpg (62.1 Kb)


 
наталяДата: Вівторок, 13/11/2012, 17:00 | Сообщение # 111
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
Дівчатка порадьте щось від кашлю дитини(2р). бо що вилікуємось вийдемо гуляти,на другий день знову кашляє вже не знаю що давати .а лікарка наша нікудишня . slezi-33
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 13/11/2012, 17:10 | Сообщение # 112
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
наталя, в нас є тема про здоровя...перениси сюди повідомлення.

 
ОляДата: П`ятниця, 23/11/2012, 20:23 | Сообщение # 113
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Дівчата, вітаю!

Хочу поділитися одним дієвим лікарством на собі випробуваним і копієчним по ціні. Десь в мене рік тому взявся на великому пальці правої ноги грибок-нігтеїд. zlost-490 Потрохи-потрохи і ніготь зтрухнявів, як старий пеньок. Що я тільки не робила, чого не прикладала, з чого тільки не робила ванночок. І все - понічЕму! Ще й болів той палець, що нічого путнього взути не можна було. А який естетичний ефект ще й до всього.... emocii-1833 Вліті мусіла ходити постійно в шкарпетках, щоби того зчорнілого нігтя не було видно. І от десь потрапила мені порада в котрійсь з газет з народної медицини, що треба купити в ветеринарній аптеці мазь "Унісан". Мама два тижні тому приїхала з України і привела мені ту мазь. Я відразу давай мастити. Дівчата, я очам своїм не повірила! Мазь почала діяти з першого разу! da-38 Я тільки три рази помастила, а ніготь майже на 80% вже чистий! Тільки перше треба розпарити стопу добре. Я ще й у воду харчової соди сипала, щоби ніготь зм"як. Так що може кому пригодиться цей простий засіб. Мазь коштує всього десь до 10 гривень. А люди, як і я, мучаться роками. Так що передавайте цей рецепт, якщо знаєте, що він кому потрібен.


Сообщение отредактировал Оля - П`ятниця, 23/11/2012, 20:27
 
ЛесяДата: П`ятниця, 23/11/2012, 20:28 | Сообщение # 114
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Оля, Олечко!!!!!!!!!!!!дуже цінна інформація.У моєї мами той грибок вже цілу копицю років.Але правда я не знаю чи то таке саме.Бо на нігтях між мякою частиною і самим нігтем росте наріст.Теж спокою немає.Педикюр роблю їй я ,обовязково малюємо лаком щоби менше було видно.А цю мазь обовязково куплю їй сама.Дякую Вам Олечко!!!

 
ОляДата: П`ятниця, 23/11/2012, 20:39 | Сообщение # 115
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (Леся)
Але правда я не знаю чи то таке саме.Бо на нігтях між мякою частиною і самим нігтем росте наріст.Теж спокою немає.


Лесю, то те саме! Бо вона уражує не тільки ніготь, а й шкіру теж. В мене теж таке було під нігтем, що я його розпарювала і таким прибором для педікюру вишкрібала, як воно розм"якало. Але то наростало наново. slezi-33 А ще боліло як, бо ті ванночки то все добре роз"їдали, а ефект давали дуже малий.

Quote (Леся)
Педикюр роблю їй я ,обовязково малюємо лаком щоби менше було видно.

Я теж потемнішим лаком то замазюкувала, щоби людей не страшити, як мусіла босоніжки влітку взувати. А на роботі постійно ходила в шльопцях з відкритим носком і в шкарпетках.
 
ОляДата: П`ятниця, 23/11/2012, 20:42 | Сообщение # 116
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (Леся)
А цю мазь обовязково куплю їй сама.Дякую Вам Олечко!!!


Лесю, наздоров"я! Лікуй маму і ділися тою інформацією з іншими.
До речі, хто має домашніх тварин, то я читала, що то класна мазь на лишаї, різні інші шкірні хвороби....
 
ЛесяДата: П`ятниця, 23/11/2012, 20:43 | Сообщение # 117
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Оля)
таким прибором для педікюру вишкрібала, як воно розм"якало.

Ідентично і у нас.Чсоловік все сміявся що дасть болгарку щоб підрізати нігті smehs-260 smehs-260 smehs-260 Але тепер спробуємо.


 
оксанкаДата: Субота, 24/11/2012, 00:21 | Сообщение # 118
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Оля)
Так що передавайте цей рецепт,

Дякую за цінну інформацію!!!!!!!!!!!!!Ви наша лікарка!!!!!!!! obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 Доречі багато різнихпрепаратів з ветеринарних аптек дуже помічні, я вже не відодного чула, але просто не придавала тому значення, що може б комусь порадити emocii-1833


 
PoetkaДата: Субота, 24/11/2012, 13:43 | Сообщение # 119
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Прочитала за ту мазь...... в нас ніхто такого немає...але в чоловіка від недавна почався псоріаз, він не великий, під коліном, але його дуже то свербить......Може хтось знає якісь дієві ліки.....Мазь чи крем????

Я ОЛЯ!
 
ir71Дата: Субота, 24/11/2012, 15:18 | Сообщение # 120
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Poetka, Олю,є така мазь Псоріатен.Дуже ефективна!

 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024