В гості до Ірини
 Де поділися наші форумчанки - Сторінка 12 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Знайомства » Повертайтеся,ми за вами сумуємо » Де поділися наші форумчанки
Де поділися наші форумчанки
PavlukДата: Вівторок, 06/08/2013, 10:43 | Сообщение # 166
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дівчата я вже є, я повернулася в рідні стіни. Ми з дітьми та чоловіком їздили у відпусту в Росію до його баби та діда. Махнули нашою машиною 2300км в одну сторону. Не заходила бо не було доступу до нету а перед відпусткою готувалися до дороги, та й не хотілося чомусь. В мене був якийсь дивний настрій, чомусь зовсім не хотіла спілкування. Напевно переживала про дорогу, але слава Богу все пройшло добре. Пізніше розповім про свої подорожі. sorom obyatiya-87

 
ir71Дата: Вівторок, 06/08/2013, 10:48 | Сообщение # 167
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Таню,рада що ти знову з нами!!Мабуть тобі треба писати "Велком!",бо вже забули що ти з нами.Але у любому випадку дуже добре що ти повернулася.Як там наша мацюпа?Мабуть вже добре підросла?

 
PavlukДата: Вівторок, 06/08/2013, 10:54 | Сообщение # 168
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
ir71, чесно кажучи, я хвилювалася коли заходила сьогодні на сайт, як вперше на здибанку йшла smehs-260
Не знаю чому так, бачу мені багато чого треба догнати і  прочитати. Катруся така вже велика, порівняно з тим як ви її всі бачили, що страх!!! А розумниця, і забіяка, і ще мала нагльота. Дитина добивається всього що хоче. В тому плані Павлик був і є набагато спокійніший.
Прикрепления: 7987571.jpg (56.0 Kb)


 
ЛесяДата: Вівторок, 06/08/2013, 11:55 | Сообщение # 169
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Pavluk, Таню!!!А я то думаю,де ж ти поділася,Вже навіть думка промайнула що ти кудись виїхала далеко за кордон.
Доречі,тобі дуже личить нова зачіска!!!Не пропадай тепер!


 
оксанкаДата: Вівторок, 06/08/2013, 14:32 | Сообщение # 170
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата (Pavluk)
чесно кажучи, я хвилювалася коли заходила сьогодні на сайт
чого  ж  ти  так  хвилювалася?  невже  думала  що  будемо  сварити smehs-260 smehs-260 smehs-260

Цитата (Pavluk)
Катруся така вже велика, порівняно з тим як ви її всі бачили,

я  вже  побачила  на  фото,  форумівська  донечка  просто  da-38

Цитата (Pavluk)
Дитина добивається всього що хоче.
справжня  жінка  росте!!!!!!!!молодець!!!! 023

А  саме  головне  з  поверненням  Тебе!!!!!!!!!!!!


 
КсюшаДата: Вівторок, 06/08/2013, 21:02 | Сообщение # 171
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Pavluk, з поверненням.Ми вже хотіли подавати в розшук.А ти мабуть багато роботи мала ,тай дітки,я думаю тепер на довго не будеш пропадати.Ми вже скучили за фото твоїх малят,за твоїми роботами.Як то кажуть ніколи не пізно повернутись,головне що не відвернулась.Бо тут такі перепетії,деякі бувші форумчанки не можуть дати собі і нам спокій .Так що рада що ти знову з нами

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
PavlukДата: Субота, 10/08/2013, 19:50 | Сообщение # 172
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дівчата я така рада що дружу з вами!!!! obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87  
 
Цитата (оксанка)
що  будемо  сварити
Та ні, так чогось переживалося. Думаю йду на форум а тут новий пароль треба казати?!? Я тепер трохи ще буду в селі, а як приїду в місто зразу сюди буду ходити.


 
КсюшаДата: Субота, 07/09/2013, 23:01 | Сообщение # 173
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Хто знає де ділась наша Наталя (Натамуся) з послідньої зустрічі її не бачила і не чула.
А ще були у нас Рося,Оля ,щось ніхто з них давно не заходить,хоч би чого не сталось.А то якось вже здружились,тут на сторіночках форуму.Дівчата де виє повертайтесь.А ще наша Талочка довго не тішить нас своїми рецептами і фотографіями і розповідями про страви.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Неділя, 08/09/2013, 11:11 | Сообщение # 174
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Так  таки  так!!!!   Пропаж  багато,  всі   так  поринули  напевне  в  пекарську  роботу!!!!   Що  забули  про  все  на  світі!!!  А  Талочка  писала  що  йде  у відпустку,  тому  думаю  скоро  повернеться і  ми  побачимо  чудові  шедеври!!! dymae Хто,хто  а Рося  включила  поооооооооооовний  ігнор!!!

 
мамцяДата: Середа, 18/09/2013, 12:35 | Сообщение # 175
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Дівчата, я є але зовсім не маю часу щоб до вас сюди  заходити. В однокласниках кидаю фото, перегляну бігом повідомлення та й виходжу.Знаєте від коли ми переїхали окремо жити, то в мене чомусь зовсім не вистачає часу на любимі сайти, та й зрештою й на себе.У всьому є свої плюси й мінуси.Коли жила в мами було більше часу, бо половину роботи робила мама, а тепер мушу сама.Тому вибачайте мене, я вас не забула, просто бракує часу.

Оксана Я.
 
НатамусяДата: Середа, 04/12/2013, 20:30 | Сообщение # 176
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Доброго вечора дівчатка! Так-так я знаю що забастувала конкретно, але завдяки новій роботі(про яку я розповідала) , комп"ютер вдома практично не включався, не було часу і потреби(маю на увазі що на селах вся робота моя робиться вручну і комп"ютер тут не допоможе).Та й з інтернетом були проблеми( в мене був Київстарівський модем,та й вже спати),а от минулого тижня ми нарешті підключили нормальний(тобто без глюків і нормальною швидкістю)інтернет. Я сьогодні намагаюсь трохи зорієнтуватись на сайті,щоб ввійти в курс всіх справ.
PS.    Я так скучила за вами!!! obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87


 
КсюшаДата: Середа, 04/12/2013, 22:05 | Сообщение # 177
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Натамуся, раді що ти повернулась

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Середа, 04/12/2013, 23:44 | Сообщение # 178
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Натамуся, ваааааааааааааааааау  кого  я  бачу!!!!!!!!!!!!!!!! obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 з  поверненням  пропажо  наша podmigivaniya-118 давай  включайся в  роботу  форумівську!!!!

 
_uliana_88Дата: Середа, 04/12/2013, 23:44 | Сообщение # 179
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
Натамуся, з поверненням!!! Раді, що ти знов з нами! privit
 
Зоряна9810Дата: Четвер, 05/12/2013, 11:36 | Сообщение # 180
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Натамуся, привіт. ти повернулася!!!!!!!!!!!!!! включайся до гурту!

 
Кулінарний форум » Знайомства » Повертайтеся,ми за вами сумуємо » Де поділися наші форумчанки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024