В гості до Ірини
 Де поділися наші форумчанки - Сторінка 14 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Знайомства » Повертайтеся,ми за вами сумуємо » Де поділися наші форумчанки
Де поділися наші форумчанки
лізаДата: Середа, 24/12/2014, 12:00 | Сообщение # 196
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Ксюша,не переживай, після свят всі появляться:))) з новими рецептами, свіжими враженнями, позитивними емоціями biggrin cool together1 Просто зараз всі готуються до Нового року і Різдвяних свят, то якраз період генеральних прибирань, покупок, всі все хочуть встигнути до закінчення старого року happy
 
ЛесяДата: Неділя, 28/12/2014, 19:01 | Сообщение # 197
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Ксюша ()
Щось у нас на форумі так тихо всі мовчать як партизани.дівчатка ау,ви де,?
я є,але часу маю мало,бо на роботі ми відсиджуємо всі години.Колись було добре,прийшла,зробила і пішла а тепер...


 
оксанкаДата: Четвер, 01/01/2015, 12:42 | Сообщение # 198
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Зараховую  і себе  до  списку  пропаж,але  я з  Вами і  серцем  ,і  душою...І  справа  не  у  тому що все  знаю,всього  навчилася.  Просто трохи  перепетії життєві,катастрофічний   брак  часу.

 
kcюшkaДата: Вівторок, 06/01/2015, 14:21 | Сообщение # 199
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
І я пропала, знаю, каюсь.........Що за час такий настав?.......теж робота займає бульшість часу, а приходиш то голова обертом йде.

 
ЛесяДата: Вівторок, 08/03/2016, 09:58 | Сообщение # 200
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
А куди поділися всі ??? вже стало не цікаво??Чи вже взяли своє і забули про людину, яка створила цей сайт для того щоби кожен з нас міг знайти для себе корисну інформацію,чогось начвитися чимось поділитися.Вже не потрібна нікому порада?
Розумію часу не вистачає,я також рідко пишу але ж пишу,а бачу дівчата заходять і мовчать




Сообщение отредактировал Леся - Вівторок, 08/03/2016, 09:59
 
КсюшаДата: Четвер, 10/03/2016, 10:34 | Сообщение # 201
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, молодець ,ти права,я теж хотіла написати,але глянула що всі останні рази,лиш я подаю в розшук.то і не стала.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Середа, 23/03/2016, 23:37 | Сообщение # 202
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Цитата Леся ()
А куди поділися всі ???
 Те, що я періодично зникаю і повертаюся, - ви мабуть уже звикли.  sorom Але якщо чесно, після останніх постів у своїй темі задумалась, чи варто її продовжувати. Прогортала дві останніх сторінки і переконалась, що, якщо судити по коментарях, то за останній рік, крім Ксюші та іноді Оксанки, туди ніхто і не заходив. До того ж на форумі зараз тренд до схуднення (який я цілком схвалюю), а я хоч і намагаюся часто "окориснити" свої рецепти, та все ж дієтичними більшість з них не назвеш.
Але заходити на форум та хоч зрідка коментувати буду! podmigivaniya-118


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ir71Дата: Субота, 26/03/2016, 10:43 | Сообщение # 203
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дівчата, знаю що в тому що форум занепав винна я.Запустила, не пишу нічого але признаюсь чесно-нехочеться.Була б моя воля то я закрила форум, але через велику кількість рецептів, корисних порад, не маю права того зробити.Тому вибачайте!!!Маєте бажання то розвивайте, а як ні то все так і залишиться.Мені бракує часу і бажання зараз приділяти увагу форуму.Заходять одні і ті ж, а як появляється нова людина то я відразу отримую в приват заптання "як ви це робити, а дайте рецепт" і таке інше.Всі хочуть все готове і ніхто не цінить чужої праці.

 
ЛесяДата: Неділя, 27/03/2016, 21:51 | Сообщение # 204
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ірцю,дякую що не закриваєш ,бо тут бага цінного.Принаймі для мене точно і часто вже не відкриваю свій зошит а тут підглядаю!!!ДЯКУЮ тобі квіточко!!!

 
TalochkaДата: Неділя, 27/03/2016, 22:14 | Сообщение # 205
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ir71 Ірусю, і моє прохання - не закривати форум. Хоча б заради тих, хто протягом років допомагали тобі створювати цю величезну "спадщину" прекрасних рецептів та корисної інформації.
І не картай себе за відсутність бажання приділяти більше уваги форуму. Ти вклала дуже багато своєї праці, знань та душі у цей форум. І цього вже більше, ніж достатньо!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ir71Дата: Вівторок, 29/03/2016, 20:23 | Сообщение # 206
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Наталочко, дякую за підтримку і хороші слова! obyatiya-87

 
КсюшаДата: Вівторок, 29/03/2016, 20:35 | Сообщение # 207
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71, я теж в підтримку форуму.Мені шкода що так всі розбіглись спершу коли я била в набат відписувались свята ,після свят прийдуть,потім городи,потім робота,але скажу чесно,видно люди вже всього навчились .все скопіювали,то чого паритись щось ще писати,я не хочу нікого образити і на нікого тицяти пальцями,я залишаюсь на форумі,і хоч десь чуть чуть щось напишу.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: Вівторок, 29/03/2016, 20:38 | Сообщение # 208
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Ксюша ()
а,але скажу чесно,видно люди вже всього навчились .все скопіювали,то чого паритись щось ще писати,
ну так це легше собі що треба взяти і все ,арівідерчі


 
IraДата: П`ятниця, 13/05/2016, 16:05 | Сообщение # 209
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Ой дівчатонька,простіть засранця!!!!! Я стала така лінива як діти поїхали,що просто капець....але я про вас ніколи незабуваю бо ви моя школа і вчителі!!!!

 
КсюшаДата: Понеділок, 22/08/2016, 09:58 | Сообщение # 210
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Доброго дня всі.Не знаю чи всі такі зайняті чи у всіх байдужість, але я все ж таки думаю хвилин 10 можна знайти щоб на форум заглянути.Скажу чесно бракує спілкування. яке було тут ще рік назад,коли ділились рецептами ,коли один у одного щось питали.критикували,думаю всі вже відпочили і хватить сачкувати,вертайтесь до роботи. zlost-490

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Кулінарний форум » Знайомства » Повертайтеся,ми за вами сумуємо » Де поділися наші форумчанки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024