В гості до Ірини
 Женская вышиванка. - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Женская вышиванка.
Женская вышиванка.
alex85udalovДата: Понеділок, 06/02/2023, 09:49 | Сообщение # 1
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 190
Статус: Offline
Обновление гардероба для женщин это стандартный процесс и бывает так, что подобрать тот или иной стиль не всегда логично. Однако если вы украинка и цените народный стиль, который набирает обороты и популярность, то вам однозначно нужна стильная вышиванка в современном формате. Более чем выгодно ее можно приобрести в каталоге https://kram.kr.ua/zinki/, где собраны лишь уникальные варианты, только качественный материал и вышивка использованы, а оригинальность и универсальность данной одежды подходит к любой другой, даже к вашей любимой. Пользуйтесь широким ассортиментом, который постоянно растет и обновляется, а специальные предложения, скидки и лояльные цены помогут сэкономить больше чем себе можете представить.
 
plotnatusikДата: Вівторок, 30/05/2023, 11:51 | Сообщение # 2
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 13
Статус: Offline
Вишивкою можна прикрасити не лише одяг, але й аксесуари, взуття, текстильні вироби тощо... Серед рукодільниць набуває популярності професійне вишивальне обладнання (вишивальні машини - https://ricoma.ua/). Також це хороший спосіб перетворити своє хобі в заробіток)
 
terentiev1987lifeДата: Середа, 12/07/2023, 16:14 | Сообщение # 3
terentiev1987life
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 124
Статус: Offline
Укргламур - магазин, де якість вишиванок ідеальна. Я замовляла в них вишиванку сорочку з параметрами за своїм вибором, і результат перевершив усі очікування. Екологічна тканина, ручна робота, кожна деталь продумана до дрібниць. Це не просто жіночі вишиті сорочки, це справжній витвір мистецтва! Великий вибір моделей та оригінальні візерунки роблять кожну вишиванку унікальною. А ще цей магазин пропонує вигідні ціни та регулярні знижки. Я точно буду замовляти тільки в них.
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Женская вышиванка.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024