В гості до Ірини
 Все про подарунки - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Все про подарунки
Все про подарунки
ir71Дата: Неділя, 06/03/2011, 19:59 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Кому що даруємо?Що дарують нам.Подарунки від чоловіків.

 
ОляДата: Неділя, 06/03/2011, 20:46 | Сообщение # 2
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Ми тут в більшості даруємо гроші, або карточки на якийсь магазин. Хоча своїм батькам все даруємо щось потрібне, бо вони гроші зажмуть, чи карточку і нічого собі не куплять. happy

Сообщение отредактировал Оля - Неділя, 06/03/2011, 20:46
 
ir71Дата: Понеділок, 07/03/2011, 13:18 | Сообщение # 3
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дівчата тут можна говорити до безкінечності.Я тут на одному форумі підглянула дуже гарну ідею,як можна подарити гроші.Не просто у конверті а у красивій фігурній баночці.Насипати цукерочок різнокольорових,конфеті,можна ще щось яскраве туди покласти і копюри ,перевязані червоною стрічкою.Баночка теж так завязана як вареня перевязують,тільки папірчик з гарним малюнком і яскрава стрічка.Досить оригінально(якщо для жінки)

 
ЛесяДата: Понеділок, 07/03/2011, 14:54 | Сообщение # 4
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Дійсно оригінально.Ми також переважно даруємо рідним та близьким гроші.Це на день народження.А на іменини або ще якісь свята то подаруночки.

 
мамцяДата: Понеділок, 07/03/2011, 15:50 | Сообщение # 5
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
А ми даруєм завжди подарунки, на протязі року намагаємось вивідати що хочуть отримати в подарунок.Я сама не люблю гроші в подарунок, тож і не дарую їх.

Оксана Я.
 
ir71Дата: Понеділок, 07/03/2011, 16:44 | Сообщение # 6
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Я гроші дарую хіба старшим родичам.А взагалі то страшенно люблю дарити і бачити щасливі очі того,кому даруєш.Останнім часом то дарую звичайно торти.А взагалі то стараюся наперід придивитися що людині потрібно,щоб потім подарити.
Одного разу прийшла до куми на забаву а вона росіл подала у чашках"збірна з цілого світу",я змовчала.Я на наступну забаву подарила їй горнятка такі для першого з двама ручками(геть забула назву).Кума була задоволена.Казала що все їй бракує на це часу щоб щось вибрати.А тут подарила і є,а дарованому коню...самі знаєте що.


 
Зоряна9810Дата: Середа, 09/03/2011, 17:49 | Сообщение # 7
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Чоловік завжди балує квітами...
А з кумою ми домовилися що купляємо те , про що самі давно мріємо ( ну в межах розумного і попередньо обговорено)


 
ir71Дата: Середа, 09/03/2011, 19:51 | Сообщение # 8
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
а як ви 8 березня відсвяткували?Подарунки були? Мені чоловік як завжди квіти.Він щось у мене не вміє бути оригінальним.Треба його попхати,щоб щось цікаве придумав подарити.

 
Зоряна9810Дата: Четвер, 10/03/2011, 10:10 | Сообщение # 9
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (ir71)
а як ви 8 березня відсвяткували?Подарунки були?
в мене перший рік (з 13 ) що я не відула 8 березня.. angry
зазвичай ми починаємо святкувати з 4 березня ( в нас річниця одруження), а цього року тато наш до пізна 4 працювали ....так що я в цьому році відбулася лише 3 тюльпанами на 8 березня.....


 
ЛесяДата: Четвер, 10/03/2011, 14:28 | Сообщение # 10
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
відбулася лише 3 тюльпанами на 8 березня.....

А я на 8 отримала лишень один тюльпат.Тобто татко наш купили три,бо у нього три жінки(тьоща,жінка,і доця)Але ми йому пробачили,бо "кинули "його на гроші.Не заплатили за роботу.


 
AntaliaДата: П`ятниця, 11/03/2011, 00:05 | Сообщение # 11
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Мене чоловік спитався що я хочу в подарок( він зараз не вдома). Я ще думаю, що йому замовити. А, взагалі, то я спочатку сказала що не заслужила подарок...Я до себе підхожу самокритично.
 
НаталіяДата: П`ятниця, 11/03/2011, 12:53 | Сообщение # 12
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Аня, не робися така добра по відношенню до чоловіка,бо все одно то ніхто не цінить. Хоче щось подарувати, хай дарує а ти замовляй то що ти хочеш(в розумних межах)
Quote (Antalia)
не заслужила подарок...Я до себе підхожу самокритично

Самокритика то добра річ, але подарунок ти заслуговуєш в любому випадку, хоча б за то, що дала йому двох прекрасних дітей, і стільки років ви же разом.То нехай хоч раз в рік наші "дорогі половини" всетаки оцінять то що мають!!! Ну може не всі чоловіки згадують про жінку раз в рік, але я думаю, що більшість дівчат зі мною погодиться.
Мій на 8 подарував гіацинт у вазонку, духи і шоколадку, а я собі подарувала золотий перстень,бо від нього я за двадцять років крім обручки нічого не мала, то я сама тепер по можливості собі роблю подарунки smile smile smile smile


 
AntaliaДата: П`ятниця, 11/03/2011, 13:03 | Сообщение # 13
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Наталя, я ніколи не вимагаю або не чекаю подарунка на 8 березня або день народження. Бо мій чоловік може купити мені подарок в будь-який інший день. Ну і це перекриває ці дні коли треба було дарити.Але в кожній сімї по- різному.А якщо притискає з грошима і це бачу бо разом живемо? Або якщо гроші потрібні нащось більш необхідне? Я не можу надутись ,бо мені нічого не подарили. Почекаю...але точно знаю що подарок буде. То можна від коханка вимагати, давай подарок. happy

Сообщение отредактировал Antalia - П`ятниця, 11/03/2011, 13:11
 
НаталіяДата: П`ятниця, 11/03/2011, 13:08 | Сообщение # 14
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Ну тоді все ясно, бо мій згадує на 8 березня і ДН sad sad

 
ЛесяДата: П`ятниця, 11/03/2011, 13:36 | Сообщение # 15
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Аня,я з тобою згідна.Мій теж чоловік завжди дарує подарунки без нагоди,тож цього разу я теж на нього не дуюся,тим більше у малої скоро свято ,татусько пообіцяли дорогий подарок(навіть вже давно купив,ще в лютому),тож нехай здійснюються мрії любимої доці.
Все найкраще дітям,а потім навіть води не подасть.


 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Все про подарунки
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024