В гості до Ірини
 Ваш кошик з продуктами? - Сторінка 3 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Ваш кошик з продуктами?
Ваш кошик з продуктами?
КсюшаДата: Понеділок, 07/12/2015, 21:42 | Сообщение # 31
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, так я з тобою згідна у нас зараз дрогобицька колбаса 170гривень за кілограм,у такому фірмовому магазинчику.а так на базарі 120-140за кіло.краще за ті гроші мяска купити

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: Понеділок, 07/12/2015, 22:22 | Сообщение # 32
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Ксюша ()
120-140за кіло.краще за ті гроші мяска купити
100 процентів,нині дала чоловіку 200 грн то приніс печінку,два бедра індиика і куряче філе,ще й здачу приніс ,то там хоч є з чого готувати і є що їсти


 
оксанкаДата: Вівторок, 08/12/2015, 22:49 | Сообщение # 33
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Я взагалі в шоці від тих цін...лоток яєць "державних" 75 грн,+ пачка масла 18, +батон от і 100 грн як корова язиком злизала.  Але ми теж на їді не дуже економимо,  комуналку вчасно заплачу і тоді все на унітаз працюємо. Якщо  щось комусь купити знімаю з кредитки, потім віддаю. Маємо село і що...і нічого лиш наробимося,  одна картопля вродила, капуста. Ну так з овочами влітку  трохи легше,але куди там, як порахувати що тратимо щоб заїхати в те село...то все їмо  втричі в золоті купане. Готую почергово  все що з картоплею, макарони,гречка.  Різні каші не для моїх. Вирощуємо індокачки,кури ... то трохи вирубуємо на зиму,то тим користуємо. Але то все невигідно,  буду з  мамою говорити переводимо село чисто на дачу, і все.Нема ні здоров’я,ні охоти до тої господарки. На базарі трохи щось підкуплю мясного і так господаримо. Одним словом неголодні,головне  здоров’я. Але повернуся до цін   ТО Я ТАКИ В ШОЦІ. ЩО БУДЕ ДАЛІ????  Причому ситуація критична у всіх  сферах, добре в нас лиш можновладцям. ТАК  БУЛО,  Є   І  ДУМАЮ БУДЕ.  Дуже не скиглю, бо немаю морального права, бо на вибори не ходила,за нікого не голосувала smehs-260 так що так мені і треба

 
КсюшаДата: Середа, 09/12/2015, 21:19 | Сообщение # 34
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка,  
Цитата
не ходила,за нікого не голосувала  так що так мені і треба
 а що воно мінє ,для тих що ходили,як і так все куплено на роки вперед.я теж патріотка не ходила,я в принципі пішла пів 9 ще дільниці не готові ,гімн не співали,послала всіх і пішла на роботу


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Ваш кошик з продуктами?
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024