В гості до Ірини
 Знайомство з вами - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 58
  • 59
  • »
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Знайомство з вами (Розказуйте про себе,не встидайтеся!)
Знайомство з вами
ir71Дата: Субота, 23/01/2010, 22:08 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Я рада з вами познайомитися!Напишіть про себе ,про свої інтереси,про хоббі.Коли родилися?Де живете?

 
ir71Дата: Неділя, 24/01/2010, 09:47 | Сообщение # 2
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Привіт всім.Я Ірина.Створила свій сайт бо відчула потребу творити в кулінарії і хочу цим ділитися з вами. wine

 
orestaДата: Понеділок, 25/01/2010, 11:54 | Сообщение # 3
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 220
Статус: Offline
Добрий день усім.Мене звати Ореста.Мені дуже сподобався цей сайт.Тут гарні рецепти і класно оформленні торти.Я теж люблю готувати і можливо поділюся з часом своїми рецептами.Але зараз я захоплююся папьє-маше.І думаю показати свої роботи.А ще я малюю,малюю картини.Думаю варто відкрити тему,де ми зможемо показати своє хоббі.

ТАК МАЛО ЛЮДИНІ ПОТРІБНО ДЛЯ ЩАСТЯ І ТАК БАГАТО ЩОБ ЦЕ ЗРОЗУМІТИ
 
ОляДата: Четвер, 18/02/2010, 10:36 | Сообщение # 4
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (oresta)
це моя робота з папьє маше

А мені не відкривається. cry

Додано (18.02.2010, 10:36)
---------------------------------------------
Ну і я про себе розкажу. Я - Оля. Мені 49 років. Зі Львова, але вже 18 років скоро як живемо в Америці, в місті Сіетл. Одружена. Маю четверо хлопців. Одного вже жонатого, а трьох ще ні. Маю свій бізнес - "руский" продуктовий магазин вже 11 років. Хоча за професією з України вчитель української мови та літератури. А в Америці довелося перекваліфіковуватися. А що ж поробиш? Таке життя.
По роду професії захопилася кулінарією та випічкою.
От так коротко про себе. smile

 
ir71Дата: Четвер, 18/02/2010, 10:41 | Сообщение # 5
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
О!як я багато нового дізналася про тебе Олю.Хоч і знайомі ми з іншого сайту а я не знала що ти вчитель укр.мови,а тепер щей бізнесвумен!Дякую Олю за розповідь. hearts

 
ОляДата: Четвер, 18/02/2010, 11:22 | Сообщение # 6
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (ir71)
О!як я багато нового дізналася про тебе Олю.Хоч і знайомі ми з іншого сайту а я не знала що ти вчитель укр.мови,а тепер щей бізнесвумен!

Ай, Іра! Та на Дрімфуді якась не дуже дружня атмосфера була. Тобто, не відчувала я, що можу багато про себе розповідати. Видно, що правильно відчувала...

Quote (ir71)
Дякую Олю за розповідь. hearts

Будь-ласка! smile

 
нeмаєтакоїДата: П`ятниця, 19/02/2010, 23:36 | Сообщение # 7
Группа: Видалені





Напишу і я трішки про себе.
Як вже ви знаєте звати мене Таня. А "котяра" це найніжніше, любляче звернення мого чоловіка до мене. Мені 30 років. Одружена, і виховуємо донечку Олечку. Яка зараз першокласниця. Живу в місті Івано-франківську, яке мені дуже подобається особливо влітку.
На даний час непрацюю, займаюся вихованням донечки.
Приймайте до своєї веселої компанії.
Прикрепления: 5470158.gif (124.4 Kb)
 
ir71Дата: Неділя, 21/02/2010, 15:58 | Сообщение # 8
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Таня,дякую що так гарно розповіла про себе.Ти вже давно принята до компаніїї,бо гарна і чуйна людина.Я рада що ти зі мною! salute

 
Яринка-1Дата: Вівторок, 23/02/2010, 11:39 | Сообщение # 9
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Привіт ,Всім.Мене звати Ірина,але чоловік називає мене Яринкою і батьки також.То я маю таке собі подвйне ім"я.
По професії я військовий лікар ,пішла уже у відставку.Маю чоловіка, двох доньок заміжних.Та ангелятко онуку Анічку.15 березня їй буде 1 рік.Дуже люблю готувати,спілкуватися з гарними людьми,ото і приєдналася до Вас.
 
ir71Дата: Середа, 24/02/2010, 10:27 | Сообщение # 10
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Яринка-1)
ото і приєдналася до Вас.

Яринко,ми тому дуже раді!!!Цікавих людей ,та ще й з досвідом,радо приймають усюди.


 
цукеро4каДата: Середа, 24/02/2010, 22:23 | Сообщение # 11
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 362
Статус: Offline
Доброго вечора дівчата.Мене також звати Таня.Мені скоро буде 34.Є дочка 15 років і любячий чоловік(кузнец).Я живу на Закарпатті у селі Порошково,люблю свій край.На даний момент я не працюю.Приймете до своєї компанії? question

Красива жінка для очей-рай, для душі - пекло, для кишені - чистилище

Я Таня

 
ir71Дата: Четвер, 25/02/2010, 09:15 | Сообщение # 12
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
salute Таня,дуже раді тебе вітати на нашому сайті і звичайно приймаємо у наш поки що маленький зато дружній і теплий колектив.

 
Яринка-1Дата: Четвер, 25/02/2010, 11:24 | Сообщение # 13
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Quote (цукеро4ка)
Приймете до своєї компанії

Таню,вітаю тебе у нас,тут дуже затишно

 
AntaliaДата: Середа, 14/04/2010, 12:31 | Сообщение # 14
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Дівчатка, всім привіт. Я дуже рада що вас знайшла. А знайшла, скажу чесно, випадково. Іру, знала з іншого сайту, але рада що знайшла її тут. Тепер трохи про себе.Мені (44роки).Одружена. Цього року в листопаді буде 25 років нашого щасливого сімейного життя. Працюю на залізниці вже також 25 років(аж не віриться, як витримала).Зараз у черговій щорічній відпустці. Маю двох дітей. Син (21 рік). На днях чекаю з армії.Дочка (17) років.Вчиться у нашому ліцеї. Я прочитала що Цукеро4ка(Таня) з Порошково, а мій чоловік родом з села Туря Поляна Закарпатська обл. Ну здається, саме головне розповіла.
 
нeмаєтакоїДата: Середа, 14/04/2010, 12:41 | Сообщение # 15
Группа: Видалені





Аня дуже приємно що до нас приєдналася. Гарно про себе розповіла.
Ти напевне з нетерпінням чекаєш зустрічі сина. Чекаємо на твої рецепти і фото.
 
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Знайомство з вами (Розказуйте про себе,не встидайтеся!)
  • Сторінка 1 з 59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 58
  • 59
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024