В гості до Ірини
 Знайомство з вами - Сторінка 33 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Знайомство з вами (Розказуйте про себе,не встидайтеся!)
Знайомство з вами
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 25/11/2011, 11:01 | Сообщение # 481
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
ruslana69,

Quote (ruslana69)
Знайома порадила зайти на Ваш сайт,вона сама недавно (рік) зареєструвалася,але вже навчилася пекти чудові торти.Д

і хто ця таємнича знайома, яка вже рік в нас на сайті?
Quote (ruslana69)
сили-чи вийде?

звичайно вийде! " Не сразу Москва строилась", от так і не зразу але все точно получиться!!


 
LILEJAДата: П`ятниця, 25/11/2011, 11:52 | Сообщение # 482
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
ruslana69, молодець, що приєдналася!
Прикрепления: 7293791.jpg (8.8 Kb)


 
ir71Дата: П`ятниця, 25/11/2011, 11:53 | Сообщение # 483
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (ruslana69)
Знайома порадила зайти на Ваш сайт,вона сама недавно (рік) зареєструвалася

А що ж ваша знайома мовчить?Чи це хтось знаших?Агов відгукніться!!!!

Quote (ruslana69)
Дуже хочеться спробувати свої сили-чи вийде?

З бажанням вийде все!

ruslana69,


 
ЛесяДата: П`ятниця, 25/11/2011, 14:32 | Сообщение # 484
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline

Вітаємо нових людей на сайті які мають наміри почерпнути чогось нового і обовязково поділитися з нами своїми кулінарними таємницями.


 
оксанкаДата: П`ятниця, 25/11/2011, 15:52 | Сообщение # 485
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
ruslana69, Раді вітати у наші компанії...надіємося що ти зареєструвалася не тільки заради цікавості... а будеш і з нами ділитися своїми рецептиками. В нас весело і затишно!!!!!!!!!!!!!

 
КсюшаДата: Середа, 30/11/2011, 22:33 | Сообщение # 486
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Та то я ,але Руслана мене не зрозуміла,я придивлялась рік,а зареєстрована від початку жовтня .Ми з нею переписувались,на Однокласниках і я розповіла про нашу дружну компанію,казала щоб долучалась до нас,от видно вона вирішила приєднатися.А так як я не заходила сюди,бо на роботі була,тепер бачу нова людина.А так як у Руслани сьогодні день народження,її нема в онлайні.Але думаю що це дійсно та Руслана про яку я пишу. holiday holiday

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
olenaДата: Понеділок, 05/12/2011, 15:55 | Сообщение # 487
olena
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
Доброго дня! Мене звати Оленка, проживаю у Львові, виховую маленьку донечку Софійку, люблю як і кожна жінка готувати. Буду рада, якщо Ви мене примете до своєї компанії.
 
PoetkaДата: Понеділок, 05/12/2011, 16:01 | Сообщение # 488
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Привіт Оленка!
Добре,що ти до нас приєдналась, в нас тут всі свої,гарні господиньки,ділись з нами своїми рецептами і читай наші. biggrin


Я ОЛЯ!
 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 05/12/2011, 16:07 | Сообщение # 489
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (olena)
Доброго дня! Мене звати Оленка, проживаю у Львові, виховую маленьку донечку Софійку, люблю як і кожна жінка готувати. Буду рада, якщо Ви мене примете до своєї компанії.

Привіт Оленка. Раді вітати тебе на нашому сайті. Тут ти знайдеш багато корисної інформації, а також маєш можливість поділитися і тим що знаєш і вмієш ти!!!!


 
kcюшkaДата: Понеділок, 05/12/2011, 16:13 | Сообщение # 490
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Оленко, ну звичайно приймемо, тут завжди раді вітати нових учасників, тільки ти не сиди тихенько в куточку а більше спілкуйся з нами і побачиш сама - тут класно!!!!!!!!

 
КсюшаДата: Понеділок, 05/12/2011, 17:47 | Сообщение # 491
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
olena, Ми завжди раді новим учасникам
Прикрепления: 5661930.jpg (77.8 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
НатамусяДата: Понеділок, 26/12/2011, 22:42 | Сообщение # 492
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Доброго вечора всім! Ну нарешті я до вас приєдналась... Дві доби я відмучила щоб зареєструватись на вашому сайті(ну дуже хотілось до вас),але безрезультатно - невірний код безпеки,невірний код безпеки,хоча все вводила правильно. На якомусь сайті вичитала,що причина може бути в браузері-поміняла три браузери,вичистила всю історію,всі куки і все що можна було там вичистити,але всеодно - НЕВІРНИЙ КОД ЗАХИСТУ... Ну,думаю,не бути мені тут... Але завдяки спільним зусиллям із моєю коліжанкою,яка зареєструвала мене із свого комп`ютера,я нарешті тут!!!
Ну а тепер трошки про себе. Мене звати Наталя,мешкаю я в місті Буську це Львівська область.Мені 29,ну вже майже 30 років, заміжня, з чоловіком виховуємо двох донечок - старшій 5,5 ,меншій 3,5 рочки. Дуже люблю готувати,пекти,і тільки недавно почала цікавитись оформленням випічки.Буду вдячна якщо приймете мене у свій кулінарний колектив,бо практика практикою,а спілкування теж дуже важливе,особливо для таких початківців як я.




Сообщение отредактировал Натамуся - Понеділок, 26/12/2011, 22:44
 
ЛесяДата: Понеділок, 26/12/2011, 22:50 | Сообщение # 493
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Привіт Наталю!!!Ми раді вітати у нашому дружньому колективі нових людей з такими ж інтересами як і у нас.
Quote (Натамуся)
бо практика практикою,а спілкування теж дуже важливе,особливо для таких початківців як я.

Ми всі тут починали,і продовжуємо вчитися.ну і звичайно як ти помітила багато спілкуємося.


 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 26/12/2011, 22:52 | Сообщение # 494
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Натамуся,
Раді вітати нових людей у нашому дружньому колективі! В нас тут затишно і привітно!.
Quote (Натамуся)
Дуже люблю готувати,пекти,

тут зібралися саме такі господиньки які люблять готувати і цікавляться всім на світі.
Quote (Натамуся)
бо практика практикою,а спілкування теж дуже важливе

а поговорити ми завжди охочі


 
ir71Дата: Понеділок, 26/12/2011, 23:28 | Сообщение # 495
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Наталю,рада,що тобі все таки вдалося до нас попасти.Але просто зареєструватися може кожен,а ось тут з нами залишаються лише ті хто справді має намір та бажання чогось навчитися,поділитися своїм досвідом і звичайно по спілкуватися.тому

 
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Знайомство з вами (Розказуйте про себе,не встидайтеся!)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024