В гості до Ірини
 Знайомство з вами - Сторінка 57 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Знайомство з вами (Розказуйте про себе,не встидайтеся!)
Знайомство з вами
лізаДата: Вівторок, 03/02/2015, 12:43 | Сообщение # 841
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
rukodelka, привіт! рада вітати ще одну мамочку на форумі. obyatiya-87 У нас тут купа цікавого, смачного, навіть за вуха не дівтягнеш.  da-38 Надіюсь, і ти нас порадуєш чимось незвичним і смачненьким da-38 Удачі тобі!
 
КсюшаДата: Вівторок, 03/02/2015, 21:08 | Сообщение # 842
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
rukodelka, думаю, що ти до нас на довго,у нас дійсно цікаво,можна багато чого нового дізнатись,чимось з нами новим поділитись,у нас на форумі поважають господиньок ,які стараються ,сама колись прийшла і старалась щоб побачити більше писала якісь дописи,ставила рецепти,якщо ти дійсно прийшла зі щирим серцем і душею,тоді тобі іменно сюди.Багато так пишу ,бо є у нас такі користувачі,які приходять заради рецептів пляцків,а коли не бачать їх з першого дня,то більше і не появляються на форумі..Я думаю тобі більше напишуть дівчата модератор чи адмін.Але скажу відразу чим більше працюєш,тим більше нового відкривається.У нас на форумі прийнято спілкуватись  на ти,


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Вівторок, 03/02/2015, 21:25 | Сообщение # 843
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Олю,ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!!! obyatiya-87

 
rukodelka0100Дата: Середа, 04/02/2015, 00:20 | Сообщение # 844
rukodelka0100
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
Щиро дякую за теплий прийом! obyatiya-87 У мене виникла проблемка вчора зареєструвалася,а сьогодні цілий день неможу зайти на сайт,як користувач.Я вже пробувала і через ссилку на своїй пощті..... не виходить....Тільки через контакти вдалося зайти.Ну нічого,думаю якось впораюсь.
Мені ще до майстра кулінарії далеко,але як кажуть-разом ми сила! podmigivaniya-118
    Я вже люблю вас,дівчатка!
 
TalochkaДата: Середа, 04/02/2015, 09:27 | Сообщение # 845
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
rukodelka0100, і від мене "Ласкаво просимо!" Якщо матимеш бажання, ти тут багато чого навчишся.
Цитата rukodelka0100 ()
цілий день неможу зайти на сайт,як користувач.
У мене на минулому тижні була аналогічна проблема, але зараз усе гаразд.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
rukodelkaДата: Середа, 04/02/2015, 15:18 | Сообщение # 846
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
Talochka, дякую.От сьогодні вже зайшла,получилось.Надіюсь,що багато навчуся.
 
jylia1988Дата: Середа, 04/02/2015, 18:09 | Сообщение # 847
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 106
Статус: Offline
rukodelka0100, Вітаю на форумі! На сайті дуже багато цікавого і корисного, і дівчата-форумчанки тут гарні і приємні люди....) privetstvie-197 Раді новим знайомствам!!!
 
юсяДата: Середа, 04/02/2015, 20:50 | Сообщение # 848
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
rukodelka0100,  І я...я вітаю тебе у нашому дружньому спілкуванні)))
Рада знайомству podmigivaniya-118


Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
rukodelkaДата: П`ятниця, 06/02/2015, 13:42 | Сообщение # 849
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
jylia1988юся, привіт,дівчата!Я вже бачу які всі тут привітні.Знайшла тут дуже багато цікавої і корисної інформації.Ще не зовсім получається фото загрузити...Але я буду старатися і скоро свої тортики покажу на ваш розсуд.Всім гарного настрою!

Додано (06/02/2015, 13:42)
---------------------------------------------
Talochka, і тобі привіт.Дивилася твою кухню вихідного дня-чесно скажу-немає там такої страви якої б не хотілося спробувати приготувати і скуштувати.Дуже красиві фото,Апетитні!Ти молодчина!
Дівчата,ви так багато тут встигаєте,у мене немає стільки часу для інтернету.Цього тижня ще й дітки були хворі.Але я і коли старшенький в садочку,то практично вільного часу немаю.Зранку всі порозходяться,я починаю прибирання,потім готую,та й з маленьким треба виходити на прогулочку.Я вам дивуюся,бо у всіх є такі ж самі справи,але ви всі тримаєтеся і переписуєтесь щодня.Молодці.Я теж старатимусь podmigivaniya-118

 
IraДата: П`ятниця, 06/02/2015, 14:25 | Сообщение # 850
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
rukodelka, привіт! Рада вітати унашій дружній компанії!!!!!!!!!!!!!!

 
rukodelkaДата: Субота, 07/02/2015, 00:00 | Сообщение # 851
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
Ira, я теж рада знайомству privetstvie-197

Сообщение отредактировал rukodelka - Субота, 07/02/2015, 00:01
 
rukodelkaДата: Субота, 07/02/2015, 01:19 | Сообщение # 852
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
Talochka, повір,частенько забігатиму.Вже запримітила там парочку рецептиків,що вже кортить спробувати.Пана кота така апетитнп,а пиріжечки з капустою...ммммта що тут казати-треба готувати. s1468
 
vasylyskaДата: Субота, 07/03/2015, 22:54 | Сообщение # 853
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 50
Статус: Offline
Привіт усім! Мене звати Василина. Мені 27 років. Родом я із Жовківського району. Доля закинула мене у місто Броди, Львівської обл. Там я навчалась, зустріла хорошого хлопця, закохалась і вийшла заміж. У нас народився гарненький синочок, зараз йому 3 рочки. І чоловік і синочок в мене солодкоїжки, тому мушу завжди готувати щось новеньке і смачненьке. Торти люблю пекти вже давно, постійно шукаю цікаві рецепти. Не так давно, приблизно рік тому, на хрестини своєї похресниці спробувала прикрасити їй тортик за допомогою мастики. Вийшло непогано. Я зацікавилась. Тепер це моє хобі і невеличкий додатковий заробіток. Щоправда, до професіонала мені ще дуже-дуже далеко, я лише вчуся. Але за допомогою Ваших порад сподіваюся набути цінного досвіду. Буду дуже вдячна, якщо приймете мене у свій теплий, дружній колектив!
 
юсяДата: Неділя, 08/03/2015, 00:34 | Сообщение # 854
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
vasylyska, Привіт!!! Дуже рада знайомству!!! Ласкаво просимо до наших обговорень )))) privetstvie-197

Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
КсюшаДата: Неділя, 08/03/2015, 21:59 | Сообщение # 855
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
vasylyska, звісно що приймемо,у нас тут цікаво ,думаю як захочеш то можеш багато чого навчитись,чогось нас навчити.Ми всі тут ділимось хто чим може,знає

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Знайомство з вами (Розказуйте про себе,не встидайтеся!)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024