В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 - Сторінка 212 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3
Зоряна9810Дата: Понеділок, 10/06/2013, 10:25 | Сообщение # 3166
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
оксанка, як це я могла пропустити таку класну команду далматинців! суперська ліпка.
Леся, черепашку я впізнала, хоча таких мультиків ми не дивимось. а всі інші це вже без коментарів.
Цитата (nc)
в черговий раз переконалася ,що торти -машини то не моє
трохи мало вирівняла їх, от і вся причина у тому що вони не подобаються тобі. на наступний раз буде краще.


 
Olena87Дата: Понеділок, 10/06/2013, 11:12 | Сообщение # 3167
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Ксюша, класна сумочка, і тортик для мами також класний!
LILEJA, дуже гарний тортик з кімнаткою кітті!
оксанка, далмантинці просто супер! ну дуууже гарно і акуратно все зроблено,Молодець!
Леся, ого як багато,всі такі класні, а черепашці як і сказала Оксанка,напевно бракуєрельєфності...але всерівно гарно!!!
nc, над машинками ще треба трошки попрацювати...але в мене також не ідеальні, а от гітара гарна!!!
В мене також новий торт...

(після грози у п"ятницю,ми сидимо в інтернеті на мобільному, бо блискавка пошкодила обладнання київстару,і тепер екаємо коли зроблять...) 
Прикрепления: 8653271.jpg (65.2 Kb)
 
МарянаДата: Понеділок, 10/06/2013, 12:11 | Сообщение # 3168
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Я заглядала трохи до вас, а коментувати не встигала, тож спробую нікого не забути. Я теж трохи пропадала, але покажу певно ввечері, бо ще не скинула з фотіка. 
Леся, як завжди твої торти бездоганні, витончені і акуратні! da-38
Ксюша, губка боб прикольненький! Сумочка стильна! І тортик ддля мами з любов"ю зроблений!
Olena87, в тебе торчно тортопад, навіть не знаєш на котрий дивитись відразу!!!  А скільки вагончиків поїзда!!! А в них всередині що? І твій останній також - клас!
kcюшka, твій весільний дуже стильний! І гарне поєднання коричневий-білий. Вишиванка -  da-38
Зоряна9810, дитячий гарненький, а на помилки тобі вказали дівчата раніше.
nc, гарненькі сндалики на тортику, і тортик акураний.  Гітара дуже вдало зроблена, а з машинками сама знаєш помилку - погано вирівняла.
LILEJA, симпатичний тортик з ведмедиком і з кітті також (вона правда як на мене трошки вагітна).
оксанка, вертоліт хоч повтор, але вдалий!!! Гарних наліпила далматинців!
Все йду варити їсти.... А то миша повісилась в холодильнику....А що?!!!!


 
оксанкаДата: Понеділок, 10/06/2013, 13:01 | Сообщение # 3169
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата (Ксюша)
А скажи будь ласка з якої мастіки робила ,що такий білюсінький тортик?ще й так блистить наче лаковий.

Ксюшо це звичайно зефірна мастика, а чому так блистить...покривала зверху горілкою, може від того і фото при денному світлі, переконалася що так краще. Я тут давала запитання на рахунок мастики з чого ліплять фігурки і всі проігнорували, все ж таки зефірна вагу наганяє. У з’вязку з тим що такий ігнор на запитання мені легше самій щось в неті знайти і знати для себе. Якось не відчутно що мали б допомагати одна одній,вибачте за відвертість.Якщо запитання будуть задаватися тільки в оп а не на форумі, то ніхто нічого не навчиться.Задумайтеся шановні форумчанки!!!!!

Без винятку усім дякую за коментарі до робіт. obyatiya-87


 
kcюшkaДата: Понеділок, 10/06/2013, 13:10 | Сообщение # 3170
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ксюша, гарні тортики, молодець!
LILEJA, з Кітті класно придумасла, клас da-38
Леся, тортики на вищому рівні, бюст - бомба!!! da-38 :da-38: da-38
nc, ох який тут автопарк гарненький, молодець, досить таки непогано, а набєш руку - буду ще краще!!!
оксанка, який чудовий веселий тортик, ну просто казка!!!!!!!! А на рахунок мастики - то у мене сама звичайна зефірна, хіба що з додаванням СМС.
Olena87, оригінально, гарно виконано, клас!!!
А я мала на вихідні ось такий весільний....фото не дуже бо фоткала в холодильнику перед клієнтами
Прикрепления: 2803100.jpeg (46.1 Kb)




Сообщение отредактировал kcюшka - Понеділок, 10/06/2013, 13:12
 
МарянаДата: Понеділок, 10/06/2013, 14:40 | Сообщение # 3171
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
оксанка, , я роблю фігурки також з мастики, звичайно вони нагаляють вагу, але пробувала одного разу робити ту масу з повітряним рисом то вона мені не вийшла - все було криве і горбате.
А одного разу пробувала робити з молочної мастики, тож розкажу враження. Вона виходить набагато дорожча порівняно з мармимшковою (дитяча суміш- пудра- згущоне молоко, пропорції 1:1:2). На смак набагато смачніша. Але як на мене має мінус - не білого, а скоріше молочного кольору, хіба додавати білий барвник. Ліпити фігурки - одне задоволення! І листочки можна дуже тоненько розтачати. Кольори вийщли досить насичені, правда підмалювати зверху досить важко, бо вони трохи жирні. Ось так вони виглядали (покажу фото детальніші, бо торт вже показувала раніше). Деякі квіточки тут з мармишків і покриття також.







kcюшka, надзвичайний весільний!!!
Прикрепления: 6651201.jpg (56.0 Kb) · 4576570.jpg (58.3 Kb) · 0005096.jpg (52.0 Kb)




Сообщение отредактировал Маряна - Понеділок, 10/06/2013, 14:54
 
Olena87Дата: Понеділок, 10/06/2013, 14:50 | Сообщение # 3172
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
kcюшka, весільний тортик просто шикарний,настільки рівненький і ніжний...просто клас!!!

оксанка, я також роблю з мармишковоъ мастики, пробувала тако з повітряного рису, так як писала Марянка,в мене також вийшло все горбато,інших рецептів не пробувала, я щось рекомендувати не випробуване не можу....тому і нічого не відповідала на дане запитання, бо я тут взагалі не кондитер(я бухгалтер...) і не маю великого досвіду у роботі з мастикою....Вибач.


Сообщение отредактировал Olena87 - Понеділок, 10/06/2013, 14:51
 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 10/06/2013, 15:07 | Сообщение # 3173
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Цитата (Olena87)
бо я тут взагалі не кондитер(я бухгалтер...)
я теж  sorom
Оксанко я мало ліплю фігурок, але крім зефірної пробувала ще желатинову, то та кришиться ....і на тому вся моя відповідь...


 
ir71Дата: Понеділок, 10/06/2013, 15:27 | Сообщение # 3174
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Тепер я вмішаюся.Зазвичай я роблю фігурки з зефірної мастики+ модепласт.Це хороша річ але дорога.Зато фігурки скоро сохнуть і непогано набирають форму.
З молочною мастикою я пробувала працювати давно,але це не моє.Вона досить капризна при обтягуваані і дуже хороша для ліплення фігурок.Ось минулого тижня мені знову захотілося до неї повернутися.Один з останніх тортів з елементами молочної мастики.Це фігурки 
 з повітряного рису і молочної мастики.Правда фарбувати зверху нереально бо фарба невпитується.Висохло за 2дні але при малому дотику,рука відвалилася.Прийшлося кріпити по-новому

Желатинова мастика дуже добре для елементів як необхідно швидко висушити.Найкраще це арки,стінки,місточки на тортах
Прикрепления: 4771639.jpg (25.9 Kb)


 
оксанкаДата: Понеділок, 10/06/2013, 15:58 | Сообщение # 3175
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Щиро всім вдячна за відповідь. poceluy-267

 
ncДата: Понеділок, 10/06/2013, 16:47 | Сообщение # 3176
nc
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 138
Статус: Offline
Дівчата всім дякую obyatiya-87
З вирівнюванням і справді в мене проблеми,хочу навчитися працювати з ганашем без картошки,покищо не дуже вдало виходить.А з синьою машиною то взагалі,там в середині "Спартак",він весь розвалювався.Всім раджу ніколи не погоджуватись робити з нього машини!!!
Фігурки я роблю з шоколадно -мармишкової мастики.
 
ЛесяДата: Понеділок, 10/06/2013, 20:17 | Сообщение # 3177
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
і я вставлю свої пять копійок.Я працюю з зефірною мастикою і купованою BAKELS,а от взяла для проби модел пласт то вона мені взагалі не сподобалася,зробила з неї листочки і вони досі не висохли

 
IraДата: Вівторок, 11/06/2013, 23:37 | Сообщение # 3178
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Olena87, гарна і акуратна робота!!!
kcюшka, торт шикарний!!!!!!!!!!!! Дуже і дуже гарно!!!!!!!!!!!!!!
Цитата (оксанка)
Я сьогодні з такою "бригадою" долматинців smehs-260 оцініть який з мене скульптор sorom
Скульптор від Бога!!!!! Все просто ідеально і так гарно!!!!!!!
Ксюша, ганезна сумочка!!!!!!  Та і для мами класний!
LILEJA, як гарноооо!!!!!!!!!!!!!! da-38
nc, гарні роботи!
Леся, що тут скажеш....професіоналізм на лице. Все просто шикарно!!!!


 
_uliana_88Дата: Середа, 12/06/2013, 12:36 | Сообщение # 3179
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
LILEJA, гарненький тортик, ніжні кольора da-38
оксанка, супер тортик, далмантинці дуже класно вийшли! :da-38:
Леся, красиві тортики, одиничка безподобна, мені дуже подобається! da-38
nc, гарні роботи, гітара класна! :da-38:ir71 класна робота!!! Все так ідеально зроблено, супер! da-38
я вчора робила такі тортики для сестрички
Прикрепления: 2694210.jpg (62.4 Kb)


Сообщение отредактировал _uliana_88 - Середа, 12/06/2013, 12:39
 
_uliana_88Дата: Середа, 12/06/2013, 12:40 | Сообщение # 3180
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
і ще один
Прикрепления: 4976179.jpg (52.8 Kb)
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024