В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 - Сторінка 218 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3
оксанкаДата: П`ятниця, 28/06/2013, 16:13 | Сообщение # 3256
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата Ira А це мої творіння...
чудові  творіння  молодець!!!!!!  отой музичнийінструмент  справді  супер!!!
Цитата МарянаІ ще мої роботи з минулих тижнів:
Гарні роботи  і весільний  ,  і  дитячі  тортики !!!  клас!!!
Olena87,   молодчинка!!!!!!!потрудилася на  славу!!!!!!!   мені всі  тортики  сподобалися,  критикувати  нема  що!!!  так  тримати!!!!
Цитата (Ira)
А у мене ось такий дитячий
клааааааас!!!  такий  прикольний  з  капкейками!!!!

Леся, чудові роботи!!!!! стільки  трояндочок!!!  а  кольори  які  файні, молодець!!!




Сообщение отредактировал оксанка - П`ятниця, 28/06/2013, 16:14
 
оксанкаДата: П`ятниця, 28/06/2013, 16:21 | Сообщение # 3257
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
kcюшka, молодець,  песик  прикольний  вийшов!!!  і  "Ну  постривай!"  теж класний!!!

Таньчик, коровай  просто  клас!!!  а другий  це  як  піджак  шкіряний... da-38
Цитата (nc)
в таку спеку ледве його зібрала,все розтавало під руками,мастика в одному місці тріснула прийшлося прикривати квіточками
вдало  замаскувала da-38

Olena87, телепузики  просто  кльові,як  справжні  з  мультика!!!!!!!!
Цитата (Маряна)
А ось ще мої роботи
гарні  роботи!!!!!! da-38

Цитата (Зоряна9810)
але я її зліпила сама і це для мене на даний момент є важливо.
а це  справді   голове  для  нас!!!!!  молодець  ти  справилася!!!на  всі  12+++++++++++++!!! 023
з  якої  мастики  ліпила  ту  файну  сексі,якщо не секрет?


 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 28/06/2013, 17:28 | Сообщение # 3258
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Цитата (оксанка)
з  якої  мастики  ліпила  ту  файну  сексі,якщо не секрет?
з дуже смачної молочної мастики!


 
КсюшаДата: П`ятниця, 28/06/2013, 21:26 | Сообщение # 3259
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Зоряна9810, класний такий тортик,а головне позитивний,молодець.І кобіта те що треба

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: П`ятниця, 28/06/2013, 23:09 | Сообщение # 3260
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
ОЙ Дівчата!!!!!!!!!!!!!!!!Стільки робіт,завал.Як тепер то  розгрібати аби прокоментувати. 
Ксюшка,ото вже постаралася для похресниці!!!Молодець.
Таня!!!У тебе гарний коровай,а голубків купувала чи ліпила,бо мені скоро теж їх треба буде.Всі решту супер!
Ксюшка!!!Ну погоді ,трохи мені затемний вовк.як вже хтось писав.
пс.Як я тебе розумій,спека то найгірше що може бути.Але ти справилася.
Olena87  дуже гарний яскравий тортик з телепузиками,він мені відразу сподобався,може чер те що не такий як інші
Маряна,тут вже і придертися немає до чого,роботи акуратні.Ну тепере після курсів вже чекаю наступних шедеврів.
Зорянко!Симпатична дівчина!!!!!!!!!!Я думаю що їм сто процентів сподобається.
Хух,кажись всіх згадала.
Я мала теж торт для племінниці,але не зфоткала бо з тими пляцками не мала коли,але хочу сказати одне.Робила я з картинкою.І все Як і завжди.але чомусь мені на другий день вся середина піддулася,а через деякий час тріснула мастика,то я на ходу доліплювала кругом картинки рамочку.Що то може таке бути???Хто знає???


 
ТаньчикДата: П`ятниця, 28/06/2013, 23:54 | Сообщение # 3261
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Леся, на рахунок мастики -незнаю(((( А голубків купляла - 15 грн

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
оксанкаДата: Субота, 29/06/2013, 00:30 | Сообщение # 3262
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата (Зоряна9810)
з дуже смачної молочної мастики!
дякую  за  відповідь obyatiya-87 так  хвалите  ту  молочну  мастику,  що  треба і  собі  спробувати

Цитата (Леся)
.Робила я з картинкою.І все Як і завжди.але чомусь мені на другий день вся середина піддулася,а через деякий час тріснула мастика,то я на ходу доліплювала кругом картинки рамочку.Що то може таке бути???Хто знає???
мастика  під  картинкою трісла?  чи  я  щось  не  зрозуміла?   якщо  під  картинкою,  то  може  гелю  замало  дала

А  в  мене  такі  торти,  запрошую  до  обговорення


Прикрепления: 3404534.jpg (45.3 Kb) · 8264799.jpg (42.2 Kb)


 
LILEJAДата: Субота, 29/06/2013, 00:50 | Сообщение # 3263
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
оксанка, гарні торти, красиві квіти. МК по квітах даром не пройшов!  podmigivaniya-118
А я одного разу спробувала ліпити з молочної мастики. Вона мені на смак сподобалася, кольори, здається, навіть кращі виходили, ніж в мармишковій, було зручно ліпити. Але коли виріб почав сохнути, то зробилися тріщинки і ніби поморщився. Не знаю що я зробила не так.  dymae


 
ЛесяДата: Субота, 29/06/2013, 00:53 | Сообщение # 3264
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Таня,дякую!!!
оксанка
Цитата (оксанка)
мастика  під  картинкою трісла?  чи  я  щось  не  зрозуміла?   якщо  під  картинкою,  то  може  гелю  замало  дала
Ні,все спочатку було супер,мастика лягла гарно,не дулася,намастила картинку і наліпила на торт вигладила файно і у холодильни,а на наступний день піддулося,а через деякий час тріснула самтика вище картинки.
Ти не перестаєш мене дивувати,торти дуже гарні,особливо мені з чепрвоними квітами,але хтось колись казав що не хоче листочки ставити,а подивися як то гарно podmigivaniya-118


 
КсюшаДата: Субота, 29/06/2013, 01:41 | Сообщение # 3265
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка, тортики бомбезні,взагалі і квіти і кольори просто супер.Леся, от ти наша бджілка трудівниця.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Olena87Дата: Субота, 29/06/2013, 02:42 | Сообщение # 3266
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
МарянаkcюшkaКсюша_uliana_88LILEJAIra, оксанкаЛеся, дякую дівчатка за коментарі!!!Без Вас я нічого б не добилась!!!
Маряна, торти як завжди бездоганні! губка такий симпатичненький! з ведмедиком такий милий! а бюст такий ніжний,делікатний получився!!!
Зоряна9810, дуже гарний тортик! і кобыта то шо треба! Молодець!!!
оксанка, тортики просто капець які класні! я спочатку побачила той тортик з орхідеями на однокласниках і думаю хо то такий класний торт зробив,і кольори такі гарні,дивлюсь,та то ж Оксанка, то капець,Суперові тортики, урок п.Іри не пройшов марно,молодець!!!! Ще маю питання, червоні квіти з якої мастики і барвником якої фірми користуєшся,для такого насиченого кольору?
 
КсюшаДата: Субота, 29/06/2013, 09:38 | Сообщение # 3267
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Доброго ранку,ось покажу який тортик я робила,правда фото як завжди бажає бути краще
Прикрепления: 4053837.jpg (78.5 Kb) · 9880192.jpg (52.9 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: Субота, 29/06/2013, 11:52 | Сообщение # 3268
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ксюша, Який гарнюній тортик,але чого ти фоткаєш зверху,боку зовсім не видно,а там здається теж прикрашено чимося!!!Ось цей твій тортик дуже ніжний,достатньо кольорів,акуратний.рівненький,не заляпаний,так як люблю я.Все просто чудово,ти стараєшся дуже,дуже,і це видно по твоїх роботах.

 
_uliana_88Дата: Субота, 29/06/2013, 12:48 | Сообщение # 3269
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
Зоряна9810,   дуже класна вийшла танцівниця! класний тортик! da-38
 оксанка, чудові тортики! Квіточки дуже красиві! da-38
Ксюша
, гарний, ніжний тортик, все акуратненько, гарна робота! da-38
я теж маю тортики
\
Прикрепления: 5720312.jpg (51.6 Kb) · 8949235.jpg (54.1 Kb) · 7980544.jpg (49.1 Kb)
 
LILEJAДата: Субота, 29/06/2013, 13:58 | Сообщение # 3270
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Ксюша, ніжний такий тортик! Мені сподобався!
_uliana_88, з фруктами так смачно виглядає. Лунтік дуже симпатичний!


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024