В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 - Сторінка 300 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3
юсяДата: Четвер, 15/01/2015, 11:05 | Сообщение # 4486
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Ксюша, Зоряна9810, ваші тортики дже гарні зовсім не скажеш , що хтось робив в ночі , а хтось у екстренному режимі:)))

Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
юсяДата: Четвер, 15/01/2015, 11:31 | Сообщение # 4487
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Ось , мій тортик , машинка...... Правда кажучи, колеса - катастрофа. Молд колеса не прийшов вчасно і я вирішила( напевно дарма) щоб у середині колеса був тортик, то вони відпадали .......Я молилася щоб , вони свято пережили. Вкінці я закріпила на зубочистку, підмалювуавала їх, щоб хоч якось спасти ситуацію....
Прикрепления: 1159483.jpg (53.2 Kb)


Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
лізаДата: Четвер, 15/01/2015, 11:57 | Сообщение # 4488
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
юся, я звичайно не експерт, і не маю права судити твій тортик, бо я сама ще жодного не оформила wacko , але як на перший раз то, мені здається, він вийшов дуже гарний, і кольори такі насичені, ще трохи повчишся їх вирівнювати і взагалі буде суперовий thumb а з колесами добре зметикувала, на фото нічо і не замітно, симпатичні такі колеса thumb Удачі!
 
КсюшаДата: Четвер, 15/01/2015, 13:22 | Сообщение # 4489
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
юся, як на мене навіть дуже гарно вийшло на перший раз,а колеса можна завжди замінити круглим печивом ОРЕО є чорні , накрайняк,я взагалі машинки не вмію робити,раз спробувала і вийшов диван ,і з машинками покінчила.Так що молодець ти на правильному шляху,чим більше буде практики ,тим кращі будуть тортики

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
юсяДата: Четвер, 15/01/2015, 19:39 | Сообщение # 4490
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Цитата Ксюша ()
можна завжди замінити круглим печивом ОРЕО є чорні
Дякую за пораду, а то я не додумалась би......... Як кажуть все геніальне просто........


Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.

Сообщение отредактировал юся - Четвер, 15/01/2015, 19:40
 
оксанкаДата: Четвер, 15/01/2015, 23:13 | Сообщение # 4491
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
юся, Як  на  першу  машинку   то  супер!!! Практика  прийде з  часом,головне  бажання.  Я колеса  теж  роблю  з печенька,але  обмотую  чорною  мастикою wink

 
jylia1988Дата: П`ятниця, 16/01/2015, 00:23 | Сообщение # 4492
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 106
Статус: Offline
Дівчата підскажіть як пофарбувати мастику (із маршмелоу) у червоний колір, яким має бути барвник і скільки його треба щоб можна було легко обтягнути торт? Хочу на Валентина чоловіку серце зробити, поки ще є час, може щось треба докупити......
Чекаю порад і буду вдячна за відповіді!


Сообщение отредактировал jylia1988 - П`ятниця, 16/01/2015, 00:28
 
оксанкаДата: П`ятниця, 16/01/2015, 22:59 | Сообщение # 4493
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
jylia1988, мені саме  краще  підходить  червоний  гелевий  фарбник (російський),  або  вілтонский. Можна   і  горілкою  розвести  звичайний  червоний украсівський,  Скільки  потрібно  його?  Тяжко  сказати,треба  самій  контролювати  який  ти  хочеш  відтінок.  А взагалі  насичений червоний,мені не  дуже  вдається.  Якщо  зробити  перебор  з  фарбником,може  крошитися  мастика.  Тут   треба  пробувати

 
КсюшаДата: П`ятниця, 16/01/2015, 23:05 | Сообщение # 4494
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
jylia1988, я перший раз,як робила седечка Валентинки то фарбувала зверху вже по готовому торті,але скажу чесно, язик був червоний,потім купляла готову мастику,а зараз по трошки наловчилась з червоним кольором,але я колись купила набір сухих барвників ,не знаю чиє виробництво, настоюю трошки у водичці ,потім даю до мастики  і ще крім того і Вілтонський даю і гелевий,але теж треба дивитись  щоб не забагато бо починає скоро кришитися

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
jylia1988Дата: Субота, 17/01/2015, 00:33 | Сообщение # 4495
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 106
Статус: Offline
У мене червоний AmeriColor рідкий, як робила машинку, вийшов яскравий гарний колір, але барвника пішло багато, і при розкачуванні дуже рвалась....тепер як зробити не знаю  wacko
 
юсяДата: Субота, 17/01/2015, 14:58 | Сообщение # 4496
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Я фарбувала зверху, але він потім линяє......Якщо торкнутися, то руки були б червоні.

Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
КсюшаДата: Неділя, 18/01/2015, 17:37 | Сообщение # 4497
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Я до вас з таким тортиком,скажу чесно мастика чорна купована,бо чорної я так і не можу замісити,а тут все гарненько лягло .
а ось моя квіточка зблизька
Прикрепления: 1666710.jpg (51.3 Kb) · 1864553.jpg (36.7 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ira7912Дата: Понеділок, 19/01/2015, 10:14 | Сообщение # 4498
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 52
Статус: Offline
Ксюша, який гарний джентельмен, а квіточка взагалі ювелірна робота))) я звичайно не майстер, у мене тортики взагалі дивні виходять), але мені здається, що листочки краще б виглядали трошки з боку, а не так по середині... але взагалі торт шикарний happy
 
юсяДата: Понеділок, 19/01/2015, 22:20 | Сообщение # 4499
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Гарний тортик  emocii-563 . Троянда дуже красива, форма така реалістична. da-38 А що за колір на кінчиках  троянди ?... салатовий?..кандурин?

Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
оксанкаДата: Понеділок, 19/01/2015, 23:20 | Сообщение # 4500
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата Ксюша ()
Я до вас з таким тортиком,
кльовий джентельмен!!!! da-38


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024