В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 - Сторінка 262 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3
КсюшаДата: П`ятниця, 22/11/2013, 16:10 | Сообщение # 3916
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Я сьогодні ось над таким трудилась.Сильно тапками не кидайте.
Прикрепления: 8872257.jpg (65.3 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - П`ятниця, 22/11/2013, 16:40
 
Оленка14Дата: Субота, 23/11/2013, 18:13 | Сообщение # 3917
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Ксюша гарний торт! Ятеж зкапарала одного торта. Щось я лінива дуже стала.
Прикрепления: 9064863.jpg (57.5 Kb)
 
kcюшkaДата: Неділя, 24/11/2013, 00:50 | Сообщение # 3918
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ксюша, тортик шикарний, мені дуже все подобається, а от та збоку "шторка" , як на мене - лишня.
Оленка14, навіть не знаю що й сказати - щось так багато всього, особливо червоного кольору, у маках бракує чорної серединки....
Я теж мала весільний, і до нього не досить приємну історію.....
Торт замовила няна мого малого з садочка, "попросила" знижку (вмовила мене на торт за 600грн), сьогодні дзвонить і просить щоб я його сама їм привезла бо вони немають часу його забрати і ще проситься заплатити трохи пізніше........я йду на всі уступки - везу їм той торт і тут на тобі...... вона каже що то не в тому кольорі.... Торт мав бути червоним а я зробила фіолетовим. Про те що він мав бути червоним я чи не чула, чи забула, навіть не знаю... Коротше, мені сказали той торт забирати і переробити в червоний....
Ось вони  zlost-490 вірніше один і той самий...




Сообщение отредактировал kcюшka - Неділя, 24/11/2013, 00:52
 
КсюшаДата: Неділя, 24/11/2013, 13:32 | Сообщение # 3919
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
kcюшka
Цитата
а от та збоку "шторка"
то замовники так хотіли,там ще були метелики ,там ще мали бути кучу всього,одним словом на торті мало бути" все хай так"
Ти молодець що перреробила ,ала я б тоді сказала розрахунок відразу тому що мало що їм стукне.
Дівчата  дякую за підказки ,я все адекватно сприймаю.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Понеділок, 25/11/2013, 01:00 | Сообщение # 3920
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата _uliana_88я теж маю з минулого тижня молодець!!!  гарні  роботи!!!

Цитата Ксюша ()
Я сьогодні ось над таким трудилась.

чудова  робота!!!клааааааааааааас!!!

Цитата Оленка14 ()
Щось я лінива дуже стала.
щось  не  видно  ліні...стільки  квіточок  наробила!!!молодець!!!

kcюшka, історія  з неприємних, але...не  знаю  що й казати!!! я б наврядчи  переробляла  тим  паче ти  йшла на всі  їхні  умови,  як то  платити  пізніше???  немаю  грошей,не  замовляю  торта!!!!це  моя  думка


 
ЛесяДата: Понеділок, 25/11/2013, 01:31 | Сообщение # 3921
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
нарешті я добралася сюди.Все поробила,на наступний тиждень роблю собі вихідний,взяла всього лиш один торт.
Ксюша, Дуже гарний торт весільний,але я все таки скажу ще і свою думку,адже ми на пдказка вчимося podmigivaniya-118 ,я б його трохи краще вирівняла,я маю на увазі трохи кути гостріші роби.чуть більший перехід між коржами а все решту просто супер особливо квіти.
Оленка14, беруся за тебе.Таж сама ситуація,Оксана тобі вже сказала 
Цитата оксанка ()
не  видно  ліні..
Наробилася біля квітів це точно,за що дуже поважаю бо не легка та праця з ними бавитися,і щоби так не зливалося треба було серединки волошок підмалювати синім,і підложка під торт однотонна тут би більше підійшла.
kcюшka, то ти маєш стальні нерви,я в кредит не роблю торти.А тим більше переробляти і доставляти.


 
ЛесяДата: Понеділок, 25/11/2013, 01:36 | Сообщение # 3922
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Я зі своїми теж прийшла,але лиш ті що нові
  

 
 
Прикрепления: 3706694.jpg (56.0 Kb) · 1558965.jpg (54.3 Kb) · 1720187.jpg (42.7 Kb) · 8205535.jpg (35.4 Kb)


 
КсюшаДата: Понеділок, 25/11/2013, 11:37 | Сообщение # 3923
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, та я згідна з тобою 1000%,але оте вирівнювання ще мені не дається ,так як би хотілось,як би були такі курси я б пішла на день щоб навчитись,а з тими переходами то сама бачила,але я як той кравець як не виходить,то обрізає,а я додавала, а все тому що робила Капучіно і мені ті рулети трошки випирали я як почала рівнати ,то добре що спинилась бо так би зовсім того переходу не було,так вирівнювання моя проблемна ділянка у випічці і прикрашанні.Звісно ще треба вказувати на помилки то дає стимул на другий раз зробити краще.
Леся, твої торти як завжди чарівні,всі без винятку. da-38


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: Понеділок, 25/11/2013, 16:07 | Сообщение # 3924
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Ксюша ()
курси я б пішла на день
Нащо тобі курсів?Платити гроші,їдь до мене , будеш разом зі мною рівняти,хоч у мене ще не ідеальні sorom ,і навчишся
Я ще мала на нині,бачу що не вдало вчіпила гілочку але то вже не поправлю бо його забрали ще до 8 ранку
Прикрепления: 1382313.jpg (36.7 Kb)




Сообщение отредактировал Леся - Понеділок, 25/11/2013, 16:09
 
КсюшаДата: Понеділок, 25/11/2013, 19:55 | Сообщение # 3925
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, 
Цитата
їдь до мене
ловлю на слові,класний тортик у тебе і квіти супер.
Я теж нині робила торт,але не вдалось верх доробити ,бо зломився екструдер,так що не все так як треба
Прикрепления: 1835940.jpg (51.4 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Оленка14Дата: Понеділок, 25/11/2013, 23:20 | Сообщение # 3926
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Дівчата дякую за підказки! Виправляюся!

Ксюшка в мене також один раз була така ж історія. Я тепер як бачу що ця пані звонить : гарно їй та чемно відмовляю. Нехай би сама зробила такий торт.
Леся твої торти як завжди на 5+ по 5-ти бальній системі! 
Ксюша ти молодець. Я помню на форумі твої перші торти і зараз : супер! Ти гарна учениця та маєш до тортів талант!
 
ЛесяДата: Середа, 27/11/2013, 00:35 | Сообщение # 3927
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Оленка14 ()
дякую за підказки! Виправляюся!
Оленко,надіюся що ти не образилася,бо мені критика дужееееееееееее допомагає


 
Оленка14Дата: Середа, 27/11/2013, 00:54 | Сообщение # 3928
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Лесю ніііі! Я наоборот рада що мені підказують! Що звертаєте увагу! Це стимул! І ти права : це дійсно допомагає!  privetstvie-197 podmigivaniya-118
 
_uliana_88Дата: Середа, 27/11/2013, 13:30 | Сообщение # 3929
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
дякую дівчата за похвалу і увагу до моїх робіт! poceluy-267
Оленка14, гарний тортик!
kcюшka, дуже гарно постаралася,  клієнти звичайно взагалі обнагліли...
Леся,  тортики супер, квіти бомбезні!
Ксюша, гарний тортик, все добре вийшло і без екструдера. а весільний класний, квіти гарні!
 
kcюшkaДата: Середа, 27/11/2013, 14:16 | Сообщение # 3930
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Цитата Леся ()
ти маєш стальні нерви,я в кредит не роблю торти.А тим більше переробляти і доставляти.
так, мені то важко було, але я стерпіла..... А я буває що чекаю на гроші, особливо за весільні - бо розумію що людям легше розрахуватись після весілля. А от доставляти теж не доставляю, це перший і напевне останній раз zlost-490

Леся, твої тортики просто зачаровують, на них можна дивитися і дивитися, молодець! 
Ксюша, все добре хоч і не так як ти хотіла. А може то так має бути....Тут головне що в чемодані а не який він зверху podmigivaniya-118


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024