В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 - Сторінка 81 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3
masikДата: Середа, 21/11/2012, 20:36 | Сообщение # 1201
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Ксюша, ого скільки класних сорочок...Молодець постаралась на славу.
Olena87, супер яка галерея.
оксанка, класнючий веселий тортик.
А я з таким
 
ЛесяДата: Середа, 21/11/2012, 21:28 | Сообщение # 1202
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ну і залиши вас на два дні без уваги.Як я тепер маю коментувати всі торти???Га? Скажіть.Коли їх так багацько.Але почну з початку.
Ксюша!!!Ти напевно цілу ніченьку шила своїм сусідам сорочки!!!Ото файна сусідка(але мені ітак говорили що ти у них класна).тортики вийшли чудесні.
Галя!!!!!!!!!!!!!!От не повірю що то перший торт,що б ти не казала.Він дуже акуратно зроблений,накандурінений,Дуже гарний.Я свій перший робила то про ліплення навіть і не думала.перший і відразу такий шикарний. da-38 все витримано .відстань між коржами і їх висота.За своє замовлення за гроші я взялася десь аж на 10 ато і дальше торті.
Оленка!!!!!!!!!!!тут без слів,кожен кращий за інший!!!Але я зустрічала твої торти в неті ще швидше,не памятаю де чи в контактах,чи здається ти маєш свій сайт???
Оксаночко!!!Я сьогодні не сміялася,але твій торти викликає посмішку і позитив бо він веселий і прикольний!!! da-38 da-38 da-38
Маряночко!!!!!!!!!!!!!Ти вже напевно знаєш що ми тобі скажемо на твою красу.Красотінь!!!!Акуратність!!!!!!!!!!!!!!Нічого зайвого!!!!!!!!!!!!Шикарно!!!!!!!!!! podmigivaniya-118


 
ЛесяДата: Середа, 21/11/2012, 21:35 | Сообщение # 1203
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
А тепер я покажу над чим трудилася що не заходила сюди!


З цим тортиком доня ходила до друга на день народження.Але дівчата що я не робила.як не підсвічувала.але натуральний колір фотік не передав net-18 ,ви би бачили його в натурі,колір чорильний,щось таке як мій підпис на цьому фото.

І на хрестини для дівчинки Джулїї а по нашому Юлії.Але підпис не писали бо дитинка проживатиме за кордоном.
Прикрепления: 7361897.jpg (72.4 Kb) · 5112585.jpg (77.2 Kb) · 2091261.jpg (62.8 Kb) · 6724764.jpg (73.8 Kb)


 
оксанкаДата: Середа, 21/11/2012, 22:14 | Сообщение # 1204
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
masik, Леся, Olena87, obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87 дякую за підтримку!!!
masik, супер da-38 da-38 da-38 я балдювідтвоїх бантиків da-38 da-38 da-38 da-38 da-38
Леся, Всі тортики чудові!!! Бюст просто бомба!!! da-38 da-38 da-38 da-38 da-38


 
Olena87Дата: Середа, 21/11/2012, 22:18 | Сообщение # 1205
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Леся,твої тортики як завжди на висоті і бездоганні!!! слів бракує,один кращий іншого!!!
Quote (Леся)
чи в контактах,чи здається ти маєш свій сайт

так я маю свій сайт,то мені у подарунок чоловіковий брат зробив(він і його адмініструє,бо я в цьому ніц не розуміюсь),і там швидше появились торти,бо колти я(точніше чоловік) переписує фото на комп. то адмін. сайту зразу(певно якось автоматично) викладає їх на сайт,а сюди я довго не заходила,бо маю трхи проблеми з дитиною...
 
оксанкаДата: Середа, 21/11/2012, 22:25 | Сообщение # 1206
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Olena87)
а сюди я довго не заходила

ти виправся, що ти заходила podmigivaniya-118 просто нічого не писала і не показувала smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260 smehs-260


 
galyaДата: Середа, 21/11/2012, 23:25 | Сообщение # 1207
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 18
Статус: Offline
Леся,Дякую за похвалу.А ваші тортики суперові. я дійсно пекла перший раз, але два тижні я сиділа в інтернеті і все вичитувала.
 
ЛесяДата: Середа, 21/11/2012, 23:44 | Сообщение # 1208
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (galya)
але два тижні я сиділа в інтернеті і все вичитувала.

Я до того як зробити свяй перший торт сиділа в неті напевно з пів року.Перша мастика мені не вдалася,і квіти пробні були жахливі.і не дуже правильно вирівняний торт.А про кандурін я навіть і не думала купувати.для чого він мені був потрібен? Витрачати 30 грн з щоб покраити один торт? А де ви його купували???????????? Чи може таке продається у вашому місті у вільній продажі?Я не придираюся net-18 .Просто тут я вже 2 рік і бачила багато тортів наших дівчат які тільки починали,і скажу чесно я здивованиа що то такий гарнезний перший торт.Можливо були у вас якісь спроби у прикрашанні ,але ви думаєте що то не варто нам показувати.
Приведу для прикладу свої торти для порівняння
це мій найнайперший - катастрофа
це другий -теж саме
ну і мій теперішній

Є ж різниця,і так у кожного не хочу вишуковувати торти дівчат,бо не маю на це право їх порівнювати.
Прикрепления: 1422570.jpg (16.3 Kb) · 8351115.jpg (11.9 Kb) · 5681694.jpg (44.0 Kb)


 
КсюшаДата: Четвер, 22/11/2012, 00:33 | Сообщение # 1209
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка, а з чого сміятись,чим менше паришся тим краще виходить,я як пекла шкатулку оцю недавно то мені сказали але щоб і смачний і красивий був,то я той торт не могла скласти цілий день ,все мені не так було,коли робила всі остальні 3 то зробились на одному диханні,так само і сорочки,головне щоб хтось під руку не ляпнув,я вже це перевірила.А твій тортик такий прикольненький,коли на МК по ліпці приїздити.?
masik, у тебе як завжди тотрик чарівний.
Леся, твої тортики як завжди ідеальні,ти напевно нічку не спала.
galya, я хотіла сказати що я вже печу давно прикрашанням зайнялась рік тому,то моїм тортам до твого ще далеченько,так що колись ,бо як я покажу вого першого то всі втечуть звідси dumy-10 :dumy-10: dumy-10


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Четвер, 22/11/2012, 20:03
 
galyaДата: Четвер, 22/11/2012, 00:40 | Сообщение # 1210
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 18
Статус: Offline
Леся, Ну навіщо мені вас обманювати. Просто в мене є талант дуже швидко вчитися.Ось мастика в мене вийшла з першого разу.А ведмедик получився з другого разу.
 
kcюшkaДата: Четвер, 22/11/2012, 01:36 | Сообщение # 1211
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ксюша, Ну і вибір тут....тортики класні а от як для швачки - то шовчики могли би бути рівнішими... podmigivaniya-118
galya, гарненький тортик і справді не віриться що то перший da-38
Olena87, тортики просто пречудові, молодчинка!!!
оксанка, дуже гарний веселий тортик da-38 da-38 da-38 da-38
masik, дивишся й ненадивишся... КРАСОТА!!!
Леся, ну тут вже все на вищому рівні, все акуратненько і в міру da-38


 
оксанкаДата: Четвер, 22/11/2012, 13:26 | Сообщение # 1212
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Леся)
сиділа в неті напевно з пів року

підтримую,я теж з січня читала dumy-10 а в квітні щойно мамі зробила торта і то такого net-18 podmigivaniya-118
Quote (galya)
Ну навіщо мені вас обманювати.

підтримаюЛесю, Вас ніхто не звинувачує в обманстві, просто ми запрошуємо до щирого спілкування, якщо хтось прийшов вчитися(а нас тут багато таких), то ми повинні вчитися, а не тільки випитувати що до чого, а в замін своїх порад не давати!!! Я чомусь теж думаю,що Ви з нами не щирі dumy-10 але це моя думка,вона має право на існування!!!!

Ксюша, kcюшka, дякую за підтримку тьоски obyatiya-87 :obyatiya-87: obyatiya-87 :obyatiya-87: obyatiya-87 вийшло що вийшло, може я така що не відразу вчуся гарно ліпити?

Quote (Ксюша)
коли на МК по ліпці приздити.?

я вже давала ссилку на цей мк




Сообщение отредактировал оксанка - Четвер, 22/11/2012, 13:27
 
Зоряна9810Дата: Четвер, 22/11/2012, 13:30 | Сообщение # 1213
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Хто сьогодні ще не сміявся???

а з чого тут сміятися??? торт нормальний , зроблений на швидку руку на скільки я памятаю..і та швидка рука вже ну дуже добре справляється!


 
Зоряна9810Дата: Четвер, 22/11/2012, 13:33 | Сообщение # 1214
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
ДІВЧАТА ДАВАЙТЕ НЕ ПЕРЕТВОРЮВАТИ ТЕМУ ПРО ОБГОВОРЕННЯ ТОРТИКІВ НА БАЛАГАН. ВСІМ НЕПРИЄМНО ЧУТИ В СВОЮ СТОРОНУ НЕПРИЄМНІ СЛОВА , АЛЕ ЦЕ ПРАВДА.
Ми коли всі починали, то незважаючи на те що довго сиділи в неті, видзвонювали одна до другої, сиділи на форумі і видивлялися як хто що робить, але наші торти відверто не були найкращими. І якщо людина тільки вчиться такого ідеальгного торта не зробить, щоб там хто не говорив.
ТАК ДАВАЙТЕ ЗАКРИЄМУ ЦЮ ТЕМУ.
І ЯКЩО ГАЛИНА ЩИРА І ДІЙСНО ВЧИТЬСЯ ТО ПОВИННА НАМ ЦЕ ДОКАЗАТИ!!!! ЯКЩО ДІЙСНО ЇЙ ЦЕ ТРЕБА!!!!!!!


 
оксанкаДата: Четвер, 22/11/2012, 13:40 | Сообщение # 1215
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
зроблений на швидку руку на скільки я памятаю

хороша в тебе пам’ять smehs-260 дякую за підтримку obyatiya-87


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024