В гості до Ірини
 Стоматологічна клініка - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Стоматологічна клініка
Стоматологічна клініка
lynkaandriyt31Дата: Вівторок, 26/05/2020, 12:16 | Сообщение # 1
найкращі кондитери
Группа: Відвідувач
Сообщений: 3708
Статус: Offline
До речі, якщо вам потрібна така послуга як герметизація фісур, то, на мою думку, краще всього звертатися в клініку Dental Art!
 
ninaininelДата: Середа, 27/05/2020, 07:59 | Сообщение # 2
ninaininel
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 15
Статус: Offline
Спасибо большое
 
isiv23789Дата: Понеділок, 16/08/2021, 19:07 | Сообщение # 3
isiv23789
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 93
Статус: Offline
В стоматологии Ора Про Клиник на виниры цена самая низкая, ставят качественно. Я уже такой возможностью воспользовался, у меня работа публичная весь день на людях. Нужно чтобы зубы были в порядке, не только одежда или обувь. Шеф такой дрес-код нам выставил, пришлось искать где виниры смогут поставить качественно и недорого.
 
luda25Дата: Середа, 22/12/2021, 22:40 | Сообщение # 4
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 52
Статус: Offline
Что бы реже посещать стоматологов советую купить себе как вспомогательное средство для чистки зубов ирригатор https://irrigators.com.ua/ Ирригатор следует использовать каждое утро и вечер до или лучше после чистки зубов. Но можно использовать ирригатор и чаще, чтобы удалить, например, остатки пищи после еды.
 
alexsenelnikovДата: Середа, 13/04/2022, 17:05 | Сообщение # 5
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 383
Статус: Offline
Ніколи не запускайте зуби, а одразу ж лікуйте, а то буде як і в мене, що довелося робити видалення зуба у львові https://oculus.lviv.ua/blog/feature-of-treatment/vydalennia-zuba/ у цій стоматології. Її вам і можу порадити, працює дуже добрий стоматолог, який ретельно підбере вам лікування, щоб відновити зуби у здоровий вигляд, та й усе зробить максимально акуратно та якісно.
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Стоматологічна клініка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024