В гості до Ірини
 Розмови про все - Сторінка 193 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Розмови про все
Olena87Дата: Середа, 11/02/2015, 20:59 | Сообщение # 2881
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Ксюшаюся, дякую.... s8236
 
IraДата: Середа, 11/02/2015, 22:02 | Сообщение # 2882
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Olena87, Оленочко прийми мої співчуття....коли рік тому померла моя подруга від раку грудей я була в такій депресії що немогла заставити себе щось робити. Тримайся бо розумію як це важко s8236

 
rukodelkaДата: Четвер, 12/02/2015, 09:19 | Сообщение # 2883
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
юся, привіт,дуже дякую за адрес магазину,можливо пригодиться не тільки для покупок для мастик
Ксюша, тобі окреме спасибі за все,і рецептик і поради.Я вже коли буду місити,то ще буду питати вас,як з цією мастикою працювати,чи швидко вона сохне,як приліпає чим підсипати.Я ще там читала що квіти після сушки дуже крихкі.
Olena87, привіт,я рада знайомству.Прийми мої співчуття....як прочитала....комок в горлі.Це дуже страшно.....
 
TalochkaДата: Четвер, 12/02/2015, 14:31 | Сообщение # 2884
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Olena87, співчуваю... Тут достатньо горя та смертей війна приносить, а коли ще й молоді жінки помирають... Вічна пам'ять.

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: Четвер, 12/02/2015, 15:10 | Сообщение # 2885
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
rukodelka, фактично нічим не треба підсипати,коли розкачуєш щоб не вбирала лишнього,я деколи трошки змажу кулінарним жиром дощечку,і руки а деколи просто руки і скалку крохмалем,у мене сохне швидко вечером накрутила на проволоку а зранку вже можна квіточку збирати,то ще залежить від вологості повітря.Так квіти крихкі,але в тому випадку коли є необережність впустити їх,деколи у мене таке було спочатку,зараз вже якось внормувалосьУ мене квіти стоять ще з курсів і нічого не тріснуло і не зломалось.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: П`ятниця, 13/02/2015, 22:24 | Сообщение # 2886
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата Olena87 ()
повертаюсь знову сюди може буде веселіше....
emocii-563 так,так.  Оленко  я  теж  не  дуже  частий  гість  тепер  ...і  роботу  трохи  поміняла  то  часу  менше,  і  настрій  такий  як  у всіх...головне  щоб  ми   всі і  наші  рідні  були  здорові,  і  щоб  був  мир.  Я думаю ми  скоронько  відновимо  тут  в  нашій  компанії  свої  сили...Так  що  теж  вибачайте  за  пропуски...але  душею  і  серцем  завжди  з вами. :Q s4426


 
юсяДата: П`ятниця, 13/03/2015, 19:30 | Сообщение # 2887
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Дівчата дайте пораду , як правильно користуватися фарбами Sugarflair.
Купила кілька барвників, така щаслива думала все тепер квіти будуть дуже раелістичні , красиві.
І тут , взяла синтетичну , жорстку кісточку і почала "творить"......моєму розчаруванню не було меж, барвники не дешеві, а малювати я ними не можу ....якісь сухі полосочки на пелюстках(до слова, мастика за рецептом Т.Хегай).
Прочитала, що можна розвести у краплині горілки, так і зробила, але це зовсім не те, що я очікувала zdivuvannja . Якже ними користуватися, чи після нанесення до пари підносити ? чи що ?
Прикрепления: 9767665.jpg (73.8 Kb)


Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
КсюшаДата: Неділя, 15/03/2015, 20:48 | Сообщение # 2888
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
юся, ці барвники не потрібно ні в чому розводити,береш салфетку насипаєш чуть того кольору який потрібно тоді береш кісточку мягку і сухими фарбуєш ,але кісточку добре до салфеточки розтерти,і тоді крайчики і серединку,коли потрібно щось розмалювати, типу язичок у орхи то береш краску пасту чи гель і фарбуєш,а так всі квіти лише сухими барвниками


і ось так приблизно виглядає моя роза після фарбування
Прикрепления: 6629869.jpg (36.4 Kb) · 1415522.jpg (28.7 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Неділя, 15/03/2015, 20:49
 
юсяДата: Неділя, 15/03/2015, 21:21 | Сообщение # 2889
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Ксюша, дякую , треба пробувати ще...

Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
ir71Дата: Понеділок, 16/03/2015, 12:55 | Сообщение # 2890
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Цитата юся ()
а малювати я ними не можу ....якісь сухі полосочки на пелюстках

треба фарбувати лише повністю висушену квітку


 
юсяДата: Понеділок, 16/03/2015, 14:47 | Сообщение # 2891
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
ir71,  он воно що ?! А квітка справді була трішки не досушина) Дякую

Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
оксанкаДата: Неділя, 29/03/2015, 21:36 | Сообщение # 2892
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Дівчата,що  будете  пекти на  Великодні  свята  з  пляцків?  Бо  стільки  нових  рецептів,переглянула  аж  розгубилася,  а  таки  хочу  щось  новенького

 
rukodelkaДата: Понеділок, 30/03/2015, 14:25 | Сообщение # 2893
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
оксанка, я спечу пташине молоко.А ще візьму у Василини рецептик капкейків,бо дуууже смачнющі!У мене гостей не буде,ми по гостях підемо))))
 
лізаДата: Понеділок, 30/03/2015, 21:20 | Сообщение # 2894
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Оксанко, я планую Сирну вишиванку, але ще треба доброго сиру купити, і Снікерс. Кинула око на Чорну спокусу, але то вже як моя дитина мені дозволить podmigivaniya-118 але то таке, плани можна ше й скоригувати, може дівчата якусь ідею підкинуть. А ше бачила у нас на форумі колись давніше наша Ірина виставляла пляцки, а точніше розрізи пляцків Білочка і Симфонія, дуже смачно виглядають da-38 Може хтось надумає їх спекти.
 
КсюшаДата: Понеділок, 30/03/2015, 22:45 | Сообщение # 2895
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Оксанко класне питання,але я планую на свята щось типу Київського спекти,може Королівський горішок, мабуть спечу один якийсь новий для проби,вже потім покажу,ну і звісно свій улюблений медовий з чорносливом
Але то лише плани не знаю як вийде ,бо і паску треба пекти і маю тортик зробити ,так що то лиш плани.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024