В гості до Ірини
 Розмови про все - Сторінка 194 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Розмови про все
Зоряна9810Дата: Вівторок, 31/03/2015, 20:59 | Сообщение # 2896
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Цитата оксанка ()
а  таки  хочу  щось  новенького
і я хочу щось смачненьке ...а одна дитина хоче слойку з яблуками...я хочу спартака..але що з того всього вийде незнаю. може напечу пасок солодких і най їдять їх.. podmigivaniya-118


 
rukodelkaДата: Вівторок, 31/03/2015, 22:59 | Сообщение # 2897
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
Зоряна9810, правду кажеш,на Великдень і пасочки достатньо.Я теж видумувати не буду,щось одненьке спечу і пасочку)))
 
КсюшаДата: П`ятниця, 03/04/2015, 21:53 | Сообщение # 2898
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Привіт дівчаточка.зараз на форумі мало,бо якась в житті почалась чорна полоса,то чоловік захворів,потім поїздка в Київ,зараз знову чоловік хворіє,і ще кучу всяких побічних ефектів,що не маю ні часу ,ні настрою десь сидіти,щось писати,так що вибачайте,як не все нове коментую,я надіюсь що після чорної смуги буде біла,але щось не дуже, як то кажуть не бачу світла в кінці тунелю.Всіх вітаю з наступаючими великодніми святами.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Субота, 04/04/2015, 22:58 | Сообщение # 2899
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ксюша, співчуваю, що чорна смуга так затягнулася. Щиро бажаю, щоб всі біди та негаразди чим швидше минулися. Головне, щоб чоловік одужав, і щоб Великодні свята ви всією родиною зустрічали у радісному настрої!
І не вибачайся. Я знаю це відчуття, коли, щоб відволіктись від проблем, заходиш на форум, але писати коментарі немає снаги.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
лізаДата: Неділя, 05/04/2015, 00:47 | Сообщение # 2900
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Ксюша, не вішай носа, все в тебе скоро налагодиться. Головне пам' ятати, що Боженька завжди дає нам сил перенести всі Його випробування, які роблять нас тільки сильнішими і тілом, і духом, загартовують нас, дають надію на краще. Треба вірити і молитися і не падати духом.
 
rukodelkaДата: Неділя, 05/04/2015, 09:57 | Сообщение # 2901
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
Ксюша, ти сильна і справишся зі всіма негараздами!
 
КсюшаДата: Понеділок, 06/04/2015, 17:27 | Сообщение # 2902
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Дякую всім за слова підтримки.Це дійсно ,трошки стимулює взяти себе в руки.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: Неділя, 12/04/2015, 19:41 | Сообщение # 2903
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Христос Воскрес!!!
Всіх вітаю з Великодніми святами!Здоровя усім і Божої ласки!!!
Цитата Ксюша ()
.зараз на форумі мало,бо якась в житті почалась чорна полоса
я взагалі не памятаю коли заходила,думала що вже мене викинули.Ми так само трохи хворіли.спочатку дочка,потім я,ніяк не могла з того вилізти,два тижні то говорити не могла,втратила голос.Обстежила грудну клітку дякувати Богу нічого нема.але сказав ренгенолог звернутися до лікаря.А тут передсвяткові приготування і все таке. Зараз на мені все,бо чоловіка немає вдома,тому часу обмаль,так зараз є,бо ціни шаленні,а зарплату не підіймаютьтому мушу братися за все .

думаю що все таки колись нам буде легше.


 
Olena87Дата: Неділя, 12/04/2015, 20:14 | Сообщение # 2904
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!!!
Я також вітаю всіх з цим світлим св"ято Воскресіння Господнього! Бажаю всім миру,здоров"я і ,Божого Благословення!!!

КсюшаЛеся, я так само щось зовсім замучилась...то постійно доця хворіла, тільки вилізе з тих соплів-кашлів, через тиждень знову те саме....а потім чоловік...і я...і так по колу....а ще перед Великоднем купа справ...прибирання, закупки...приготування смаколиків...думала що хоч на св"ята підемо з друзями в шевченківський гай, відпочинемо...,та де там, знову доця з темп.соплі/кашель...сидимо вдома...св"яткуємо....
 
ЛесяДата: Неділя, 12/04/2015, 23:21 | Сообщение # 2905
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Olena87, я теж вдома.сама не вмію ходити по гостях(коли чоловіка немає),доця виросла,своя компанія.До 4 мали ми гостей,а потім думала що день не скінчиться ніколи,з того смутку двзонила купу разів до чоловіка,він не в Україні питає чи щось не сталося що я вже 4 раз дзвоню,а мені просто сумно.
Виздоровлюйте Оленко,ви ще зовсім молоді,встигнете погуляти з друзями і рідними,здоровЯ то головне


 
оксанкаДата: Четвер, 23/04/2015, 16:44 | Сообщение # 2906
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Христос  Воскрес!!!  Дівчата  я  і  так  останнім  часом  не  була  частим  гостем  на  форумі,але  тут  взагалі  вибилася  з  колії.    Мали  велику  ,раптову  втрату,  помер  мій  батько.  Спочатку  лікарня,лікарня,лікарня...і  все. Пізніше  поділюся  з  Вами,наразі  маємо  девятини.  Усм  щиро  вдячна  за  співчуття. Кажуть  чим  більше  людей  знають  про  твоє  горе,тим  легше  його  пережити.

 
КсюшаДата: Четвер, 23/04/2015, 18:53 | Сообщение # 2907
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Тримайся,ми з тобою

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
юсяДата: Четвер, 23/04/2015, 20:36 | Сообщение # 2908
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
оксанка, прийми мої співчуття!!! Тримайся!!!!

Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
_uliana_88Дата: Четвер, 23/04/2015, 22:04 | Сообщение # 2909
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
оксанка, прийми мої щирі співчуття!
 
Olena87Дата: Четвер, 23/04/2015, 22:39 | Сообщение # 2910
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
оксанка, прийми мої щирі співчуття! тримайся!
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024