В гості до Ірини
 Професійна Реставрація ванн - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Професійна Реставрація ванн
Професійна Реставрація ванн
tanakalinicenko22Дата: Неділя, 18/09/2022, 17:02 | Сообщение # 1
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 56
Статус: Offline
Я неодноразово зустрічала в інтернеті оголошення про надання послуг реставрації ванни, не знаю наскільки вона дорога. Але, на мою думку, краще довірити таку процедуру справжнім професіоналам. Ось тільки до кого звернутися у Києві з цього приводу я не знаю.
 
arturhajbulin727Дата: Понеділок, 19/09/2022, 17:10 | Сообщение # 2
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 12
Статус: Offline
Емалювання ванни в Києві займається компанія “Ванна сервіс”. Ми з чоловіком не так давно замовляли в них таку послугу і залишились дуже задоволені результатами. Ванна тепер знову сяє як новенька! Вся процедура зайняла всього-на-всього дві години часу. Ванну навіть знімати не прийшлось, навколо все залишили чистим і неушкодженим. І ціна послуги нас приємно порадувала. Думали, що набагато більше вийде. Самостійно це робити навіть не думайте, точно зіпсуєте ванну, зробите її ще гіршою ніж вона зараз є.
 
lilyapetrova1982Дата: Вівторок, 20/09/2022, 14:14 | Сообщение # 3
lilyapetrova1982
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 15
Статус: Offline
У меня акриловая, поэтому проще поменять, чем там что-то с ней пытаться сделать.
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Професійна Реставрація ванн
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024