В гості до Ірини
 Оренда асфальтоукладача - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Оренда асфальтоукладача
Оренда асфальтоукладача
maksimdubovik84Дата: П`ятниця, 02/07/2021, 11:42 | Сообщение # 1
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 29
Статус: Offline
Добридень! Нам треба орендувати асфальтоукладальник, але ось тільки де це можна зробити в Києві, без поняття. Я був би вдячний якби ви змогли мені допомогти і підказали компанію де можна орендувати асфальтоукладальник
 
4tokakkogdaДата: П`ятниця, 02/07/2021, 18:14 | Сообщение # 2
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 20
Статус: Offline
Зламався асфальтоукладальник, щоб його відремонтувати потрібен час, і ось саме часу у нас зовсім не було. Я знайшов в інтернеті офіційну компанію, де можна орендувати асфальтоукладальник https://express-tehbud.com/uk....dalnyka за доступною ціною. За часом це трохи зайняло, тепер якщо нам раптом знадобиться якась спецтехніка, ми знаємо де її можна орендувати в Києві.
 
albelen88Дата: П`ятниця, 22/03/2024, 09:01 | Сообщение # 3
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 19
Статус: Offline
Приобрел виброплиту  masalta ms100 для использования на своем строительном объекте, и она оказалась идеальным выбором. Ее мощный двигатель и эффективные вибрационные элементы обеспечивают качественное уплотнение грунта и асфальта. Она легко управляется и имеет удобные ручки для переноски. Благодаря ее компактным размерам, я смог легко маневрировать на стройке. Эта виброплита превзошла мои ожидания и стала незаменимым инструментом на моем объекте.
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Оренда асфальтоукладача
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024