В гості до Ірини
 Креми,помадки,начинки - Сторінка 7 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Креми,помадки,начинки (Рецепти кремів до тортів та пляцків)
Креми,помадки,начинки
Зоряна9810Дата: Вівторок, 12/06/2012, 13:58 | Сообщение # 91
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
оксанка, дякую за рецепт!!!

 
оксанкаДата: Вівторок, 12/06/2012, 13:59 | Сообщение # 92
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
дякую за рецепт!!!

пйошу


 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 10/08/2012, 11:12 | Сообщение # 93
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Дівчата випробувала новий рецепт крему. Крем дуже смачний! пробуйте не пожалієте!

Крем "Крем-брюле"
стакан 250 мл
карамельний соус
100 гр цукру
40 гр вершкового масла
1/4 чайної ложки солі (обовязково)
200 гр рідких (питних) 30% вершків
1 пакетик ванільного цукру

-Розігріти цукор в каструльці (краще тефлоновій) або ковшику на середньому вогні.Коли цукор почне танути, безперервно його помішувати.
-Коли цукор придбає коричневий колір, додати масло, влити вершки, посолити, додати ванільний сахар.Постійно мішати
-Варити 20-30 хвилин на повільному вогні, періодично помішуючи.
 Коли вливаєш вершки, карамель збирається в кусок.Нічего страшного.Продовжуєм помішувати і карамель знову ростопиться .Післе охолодження соус стає набагато густішим.
Соус остудити до кімнатної температури.
заварний крем
750 мл молока
1,5 склянки цукру
3 жовтки
3 столові ложки борошна з великою гіркою (як набереться)
1 пакетик ванільного цукру
2 столові ложки коньяку
200 гр м'якого вершкового масла

У каструльці закип'ятити 500 мл молока зі склянкою цукру.Поки молоко закипає, в мисці змішати 0,5 склянки цукру з борошном, жовтками, 250 мл молока. Ретельно збити вінчиком, щоб не було грудок.

В закипіле молоко влити тонкою цівкою збиту суміш при постійному помішуванні. Не припиняючи мішати, варити на маленькому вогні до загустіння. Остудити до кімнатної температури.
М'яке масло збити міксером з ванільним цукром. Не припиняючи збивання, додавати по столовій ложці заварний крем, потім коньяк, потім карамельний соус.

Торт ні в якому разі не можна прикрашати глазур'ю або горіхами!!! Крем має просто казковий смак і аромат, не забивайте його сторонніми присмаками!

P.S.Крему виходить досить багато. мені хватило на 2-ох поверховий торт.


 
КсюшаДата: П`ятниця, 10/08/2012, 12:18 | Сообщение # 94
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Зоряна9810, а під мастіку як він ?бо так все класно,чи його тільки використовувала для перемащування коржів?

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 10/08/2012, 12:37 | Сообщение # 95
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
а під мастіку як він ?бо так все класно,чи його тільки використовувала для перемащування коржів?

під мастику не давала, але взагалі мені здається що якщо не грубо його накладати то може підійти, треба буде на наступний раз спробувати.


 
IraДата: П`ятниця, 10/08/2012, 21:53 | Сообщение # 96
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Зоряна9810, такий крем цікавий surprised

 
Olena87Дата: Субота, 11/08/2012, 09:52 | Сообщение # 97
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Зоряна9810, виглядає апетитно,обв!язково спробую!!!
 
ncДата: Субота, 11/08/2012, 16:23 | Сообщение # 98
nc
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 138
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)

Крем "Крем-брюле"

я колись робила такий крем,чомусь у мене він вийшов рідкий.а який був у вас?
 
наталяДата: Вівторок, 13/11/2012, 02:34 | Сообщение # 99
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
Не знаю чи сюди пишу,але пишу.хочу з вами поділитись одним секретом .я дуже люблю експериментувати.одного разу пекла спартак (любимий пляцок чоловіка) і хотіла зробити трішки іншим до дала до заварного крему(коли варила) кокосову стружку. получився emocii-950 мої з'їли за вечір .відтоді я завжди крем роблю заварний-кокосовий .попробуйте не пожалієте podmigivaniya-118
 
ТаньчикДата: Вівторок, 13/11/2012, 19:51 | Сообщение # 100
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Зоряна9810, а які коржі у тебе були з цим кремом?

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
Зоряна9810Дата: Середа, 14/11/2012, 01:21 | Сообщение # 101
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Таньчик)
Зоряна9810, а які коржі у тебе були з цим кремом?

бісквітні коржі. але робила і шоколадні і ванільні в одному тортику


 
Зоряна9810Дата: Середа, 14/11/2012, 11:21 | Сообщение # 102
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (nc)
Quote (Зоряна9810)

Крем "Крем-брюле"

я колись робила такий крем,чомусь у мене він вийшов рідкий.а який був у вас?

в мене він теж був рідкий але потім загустає..і ще багато залежить від карамелі, як ти її звариш


 
ir71Дата: Понеділок, 19/11/2012, 22:20 | Сообщение # 103
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
шоколадна помадка або глазурь

Дуже добра для покриття тортів



Глазур на випічку спочатку слід нанести тонким шаром, а зверху класти вже більш товстий шар.
Сильно гарячою глазур'ю краще не поливати кондитерські вироби - дайте їй трохи охолонути.
Щоб правильно визначити готовність завареної глазурі, використовують «метод пальця»: якщо опущений в глазур палець терпить, то вона готова до використання.

Горячую глазур не можна наносити на вершковий крем. Якщо ж в цьому є необхідність, то зробіть між кремом і глазур'ю прошарок з джему або просто посипте крем порошком какао або цукровою пудрою.
Шоколадная глазур добре поєднується з кокосовою стружкою, ваніліном, ромом і коньяком.


 
ir71Дата: Понеділок, 19/11/2012, 22:21 | Сообщение # 104
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Помадка з гіркого шоколаду

Відмінно підійде для такого знаменитого торта як «Захер». Та й будь-які інші торти теж з успіхом можна покрити цією помадкою. А ще вона чудово поєднується з кокосовою стружкою.

інгредієнти:

Гіркий шоколад (2 плитки)
Цукрова пудра (половина склянки)
Молоко (2 столові ложки)
Приготування:

Шоколад ламаємо на шматочки і розпускаємо на водяній бані. Молоко збиваємо з цукровою пудрою і додаємо до розтопленого шоколаду. Ставимо на вогонь і варимо, помішуючи, поки помадкане перетвориться на густу пасту.


 
ir71Дата: Понеділок, 19/11/2012, 22:32 | Сообщение # 105
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
зефірний крем
500 р. зефіру порізати досить дрібно, залити 500 мл сметани, дати постояти пару годин.

1 пакетик желатину (10 гр) залити 1/2 ст. молока, коли розбухне, нагріти постійно помішуючи, до розчинення.
Зефір зі сметаною збити в блендері до однорідної маси, не припиняючи збивати додати остиглий желатин з молоком.Цей крем досить добре тримає форму і нагадує суфле для" пташиного молока"


 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Креми,помадки,начинки (Рецепти кремів до тортів та пляцків)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024