В гості до Ірини
 Рецепти пасхи - Сторінка 6 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Рецепти пасхи (ділимося своїми рецептами святкової випічки)
Рецепти пасхи
ОляДата: Четвер, 21/04/2011, 20:10 | Сообщение # 76
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Все, дівчата! Знайшла вихід. smile Тільки що знайшла рецепт, що паску покривати не глазуррю з цукру, чи пудри, а розтопленим білом шоколадом. smile Вона і за руками сохне, і при нарізці не відколюється, не кришиться, як глазур.
А з білого шоколаду помадку робити легше, легшого. Як я не додумалася? surprised

Хто схоче спробувати зробити таку помадку, робіть так. Пів горнятка чіпсиків білого шоколаду, чи подрібнену білу шоколадку, ложка-дві непахучої олії і на хвилину в мікрохвильовку. Потім добре ложкою вимішати, щоби не було комочків. І зразу мастити. Я ж так торти нераз покриваю. biggrin

Сообщение отредактировал Оля - Четвер, 21/04/2011, 20:16
 
ir71Дата: Четвер, 21/04/2011, 21:41 | Сообщение # 77
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Олю,я незнаю як в кого,а у моїй родині якось ніколи не покривали паску глазурю,тому і я цього не роблю.Просто змазала жовтком і посипала декором.Але ось якщо вже треба недоліки сховати то в магазині є готова глазурь до паски,тому особливо не задумувалася над рецептом помадки чи глазурі.

 
ir71Дата: Четвер, 21/04/2011, 22:03 | Сообщение # 78
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Зоряно,ти десь недавно питала про рецепт торта "Екстерхазі".Ось сьогодні на очі попався http://eduard-tz23.livejournal.com/278318.html

 
Зоряна9810Дата: Четвер, 21/04/2011, 22:11 | Сообщение # 79
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
ir71, дякую, я рецептик в принципі маю, я питалась чи ніхто часом вже його не пробував пекти...

 
оксанкаДата: Четвер, 21/04/2011, 22:32 | Сообщение # 80
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Оля, Я щось також пропустила питання про глазур. sad Може через те що мої ще пару дні тому сказали, "нічого на Паску не давай"!!! wink wink wink Але добре що Ви самі зорієнтувалися happy happy happy ще й іншим порадили що робити biggrin biggrin biggrin

 
ir71Дата: П`ятниця, 22/04/2011, 08:25 | Сообщение # 81
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
оксанка, твоє повід переміщено в тему про свята,воно там більше пасує ТИЦЬ

 
оксанкаДата: П`ятниця, 22/04/2011, 09:52 | Сообщение # 82
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
ir71, Дякую!!! Та я щось не зорієнтувалася де те повідомлення розмістити sad і тому вирішила тут його вліпити... wink

 
ОляДата: П`ятниця, 22/04/2011, 09:53 | Сообщение # 83
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (ir71)
Олю,я незнаю як в кого,а у моїй родині якось ніколи не покривали паску глазурю,тому і я цього не роблю.Просто змазала жовтком і посипала декором.

Іра, в нас колись навіть нічим і не посипали. Та глазур - то мода зі східних регіонів України. В них там так робили. І тут ми тепер мусимо покривати. Хоча сказати чесно, мені так і подобається тепер. Без тої глазурі мені чогось паска недокінчена. happy

А це ось мої паски. Ті вищі зізаду покриті білим шоколадом. Сохли моментально. smile



Сообщение отредактировал Оля - П`ятниця, 22/04/2011, 09:54
 
оксанкаДата: П`ятниця, 22/04/2011, 10:05 | Сообщение # 84
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Оля, Ваші пасочки дуже гарненькі!!! surprised applause applause applause applause Я навіть приставити немогла, що шоколадом можна так паспочки прикрасити, клас!!! happy happy happy happy happy

 
мамцяДата: П`ятниця, 22/04/2011, 10:30 | Сообщение # 85
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Дякую Олю, за білий шоколад. В мене теж пасочки трошки дали тріщинка, але я щось недоглупала про шоколад.Я дуже люблю такі паски які чимось политі, вони мені видаються смачнішими. biggrin

Оксана Я.
 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 22/04/2011, 10:41 | Сообщение # 86
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
це моя опара
це моє тісто
а це мої пасочки
а це в розрізі моя паска

Дівчата в мене теж тріснули великі паски ( їх немає на фото), але я позаливала помадкою і ніц не видно!




Сообщение отредактировал Зоряна9810 - П`ятниця, 22/04/2011, 10:59
 
PavlukДата: П`ятниця, 22/04/2011, 11:51 | Сообщение # 87
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Зоряна9810, паска гарненька і смачна, я впевнена!!! Я мабуть випробую до наступного Великодня рецепти що давали дівчата, і оберу яку пектиму наступних свят. А то очі розбігаються від того різноиаїття wacko
А ось і мої, ті що з хрестиками - то коломба. Їх і будемо святити. А решта якийсь рецепт з журналу. В одній така дира зробилася, а я її як торт, заповнила картошкою та полила шоколадом, і не видно тої дірки happy happy happy

А це одну не покривала шоколадом, щоб показати яка домашня коломба.


 
ЛесяДата: П`ятниця, 22/04/2011, 11:52 | Сообщение # 88
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Зоряна9810, Дякую за МК паски,у мене все так і було.Всетаки я спекла ті пасочки що повільно кисли.І знаєте,я запхала в духовку а вони моментально повиростали.Мої пасочки теж потріскали,але я їх задекорувала і ось що вийшло.

Одну вчора згамкали,на смак добрезна.Але я люблю дуууже солодку(другий раз дам більше цукру).Моїм всім теж сподобалася.
Одну середню та що з ліва піде у кошик,малесеньку віднесемо на цвинтар свекрусі,а решта самі знаєте що.І ще вийшло дві великі але я їх нічим не прикрашала,і не хотіла виставляти потріскані паски.


 
zooДата: П`ятниця, 22/04/2011, 11:52 | Сообщение # 89
zoo
повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 166
Статус: Offline
Зоряна9810, Пасочки красунечки, а такої чубатої опари навіть ще не бачила, по опарі видно що пасочки мали вдатися СУПЕР-КЛАС. applause applause applause

Мене звати Тетяна
 
zooДата: П`ятниця, 22/04/2011, 11:55 | Сообщение # 90
zoo
повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 166
Статус: Offline
Леся, Pavluk, У Вас також гарненькі пасочки, молодці дівчата, а я сьогодні накупила різних. Може з Вашою допомогою на другий рік попробую спекти. МОЛОДЦІ!!! applause applause applause

Мене звати Тетяна
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Рецепти пасхи (ділимося своїми рецептами святкової випічки)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024